Maskaheros regani

Diskusia o cichlidách zo Strednej Ameriky

Re: Vieja Regani

Neprečítaný príspevokod kotyzavamberk » 11 Aug 2018, 22:31

Jé ty jsou krásný,regany nikdy v rustu tak nespěchaly jako synspily
kotyzavamberk
 
Príspevky: 511
Registrovaný: 12 Sep 2014, 10:54

Re: Vieja Regani

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 06 Okt 2018, 21:36

Minulý týden se u mě stavil pro ryby kamarád cichlidář, který pracuje v Německu a odtamtud taky pochází velká část jeho chovanců.
Projížděl přeze mě a vezl v autě několik kbelíků s různýma rybama do jeho nádrží. Neměl jsem nic v plánu brát ale nabídl mi Maskaheros regani .
Říkal jsem mu že jsem nedávno sehnal regani u Glasera a že i přesto že je to nějaká Asie tak nevypadají špatně a že žádné ryby nechci.
Pak jsem ale nakoukl do kbelíku a nakonec nešlo jinak než že jsem si 2ks vzal :D
Tyhle ryby vypadají úplně jinak než ty od Glasera! Jiný barvy ale hlavně úplně jiná stavba těla a hlavy. Nejsou tak vysoké v těle. Jsou nízké, štíhlé a dlouhé.
A ty začínající barvy jsou taky úplně jiné.
Ryby jsou prý od německého chovatele z Halle. Jméno chovatele si už ale bohužel nepamatuju. Mají asi 10cm.
Prílohy
uhgtutg.jpg
khbjh.jpg
hgfhfvggvg.jpg
hg.jpg
gfghf.jpg
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Vieja Regani

Neprečítaný príspevokod miras90 » 08 Okt 2018, 18:54

Moc pěkné kousky. Musím říct, že ty barvy jsou super už ted,sem zvedav za pul roku :o Kdybys časem chtěl nějaké udat určitě bych měl zájem o tyto krasavce ;)
miras90
 
Príspevky: 910
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Re: Vieja Regani

Neprečítaný príspevokod kvietik » 08 Okt 2018, 22:27

Niekto zháňa ryby a nevie sa k nim dostať a niekomu doplávajú len tak náhodou z Nemecka :) , som zvedavý aké rozdiely budú medzi tými čo si kúpil minule a tými novými, až podrastú.
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: Vieja Regani

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 09 Okt 2018, 08:40

miras90 píše:Moc pěkné kousky. Musím říct, že ty barvy jsou super už ted,sem zvedav za pul roku :o Kdybys časem chtěl nějaké udat určitě bych měl zájem o tyto krasavce ;)


Jsou fakt jiný a zajímavý. A jak říkám, tentokrát i ty z Asie nevypadají vůbec špatně.
Jestli vydržíš čekat tak určitě nějaký z baráku půjdou. Mám jich dohromady 7ks a to je hodně.

kvietik píše:Niekto zháňa ryby a nevie sa k nim dostať a niekomu doplávajú len tak náhodou z Nemecka :) , som zvedavý aké rozdiely budú medzi tými čo si kúpil minule a tými novými, až podrastú.


Jano sháněl jsem nějakou dobu taky a když jsem se na to vybodnul a nechal to osudu tak připluly sami :D .
A není to poprvé takováhle náhodička. Jak se říká "Když se štěstí unaví sedne občas i na vola" 8-)

A to měl ten kamarád v kbelíku ještě moc pěkný Thorichthys meeki "Rio Candelaria" . Malý ale už hodně načervenalý kusy a nabízel mi Cincelichthys bocourti.
No ale nejde to takhle všechno najednou že jo ...... :mrgreen:
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Vieja Regani

Neprečítaný príspevokod Janek » 09 Okt 2018, 20:02

No .... ten tvůůj poslední samec mi už při první návštěvě u tebe vypálil díru do hlavy a jestli tohle bude ještě lepší materiál tak to už bude masakr..... Pamatuju tenrkát na všechny ryby, ať už to byl ten tvůj "pan čokoláda" nebo samec synsp, ale regan byl pro mě tenkrát jinej level, do té doby jsem tak elegantní velkou rybu neviděl ... tak držím palce a budu sledovat
Janek
 
Príspevky: 594
Registrovaný: 19 Júl 2015, 10:30

Re: Vieja Regani

Neprečítaný príspevokod liborass » 10 Okt 2018, 05:21

HEAD66Y6 píše:Jano sháněl jsem nějakou dobu taky a když jsem se na to vybodnul a nechal to osudu tak připluly sami :D .
A není to poprvé takováhle náhodička. Jak se říká "Když se štěstí unaví sedne občas i na vola" 8-)

A to měl ten kamarád v kbelíku ještě moc pěkný Thorichthys meeki "Rio Candelaria" . Malý ale už hodně načervenalý kusy a nabízel mi Cincelichthys bocourti.
No ale nejde to takhle všechno najednou že jo ...... :mrgreen:


A to přísloví o Mohamedovi a hoře znáš? :) Mít kubíkové akva, tak do bocourti jdu hned a vlastně do dalších velkých cichlid taky :D
Pak si můžeme u regani hrát na Najdi 10 rozdílů :D
liborass
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 15 Apr 2015, 15:28

Re: Vieja Regani

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 10 Okt 2018, 08:38

janek:
Honzo díky ;) od tebe to potěší! Doufám že z těchto várek regani to bude ještě lepší. Až budeš mít volněji vem rodinku na výlet a přijeď se kouknout a taky zkontrolovat tvoje "leopardy" , L190 a samozřejmě Sorubima.
Jinak ještě dnes si pamatuju ten mizernej pocit, když jsem přijel po výpadku proudu domů z dovolené a vytahoval z nádrže nafouknutý samce synspilum 32cm a pearsei "pana čokoládu" jak mu říkala dcera 30 + cm :x

liborass:
Já jsem spíš ten vůl než Mohamed :D Jojo, ty bocourti jsou nádherný ale chce to opravdu ten kubík a víc, viděl jsem to na těch pearsei co jsem měl a to nebyly ještě plně dospělé ryby.
OK, pokusím se potom vyfotit pořádně obě formy regani a porovnáme :D
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Vieja Regani

Neprečítaný príspevokod RAP » 10 Okt 2018, 12:46

Ono se říká německá kvalita, ale záleží od kterého Němce. :roll: Glaser posílá do Čech to nejhorší!
RAP
 
Príspevky: 294
Registrovaný: 26 Jan 2016, 01:17

Re: Vieja Regani

Neprečítaný príspevokod miras90 » 10 Okt 2018, 13:22

Hele v čekání není problém já si rád počkám,tedy když se dočkám ;) Já jedu zítra pro Argentei a na ty sem čekal hooodně dlouho a už se nemůžu dočkat jaké budou :D
miras90
 
Príspevky: 910
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stredoamerické cichlidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia