Maskaheros regani

Diskusia o cichlidách zo Strednej Ameriky

Re: Vieja Regani

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 30 Aug 2015, 22:19

paloi píše:Toho zmetka si ešte pamätám. Kde som ho len videl? :mrgreen:


Milane absolutně nevím o čem točíš ;) stejně jako u pearsei ???
To bude nějakej přehmat asi nebo zkus nějaký jiný drogy kdyžtak ... :mrgreen:
Tyhle čudly jsi nemohl nikde vidět ...... nebo že bych já vyměnil drogy :mrgreen: :D
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Vieja Regani

Neprečítaný príspevokod paloi » 30 Aug 2015, 22:38

Teraz ma tak napadlo - a nevidel som tie ryby u Teba? :mrgreen:
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Vieja Regani

Neprečítaný príspevokod ioopp » 06 Nov 2015, 14:22

Radim
Obrázok užívateľa
ioopp
 
Príspevky: 1504
Obrázky: 6
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:30
Bydlisko: Pardubice

Re: Vieja Regani

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 06 Nov 2015, 14:36

Díky za dobrou zprávu ;)
A já je chtěl objednávat z Vivaria , kde se taky objevili . Tak když nebudou v Čankovicích heterky , pojedu přikoupit tomu mému osamělému samčisku společnost , protože tady nikde pár let nebyly k sehnání .
Nevíš iooppe odkud je jejich původ ? Když jsem je tam bral naposledy před cca 4 lety byly z Tchaiwanu a byla to dost hrůza . Jak jsem psal tady v tom vláknu , bral jsem tenkrát myslím 6ks a rostli z toho kryplové s křivýma hubama a deformovanýma ploutvema a jedinej tenhle samec co mám za něco stojí , ostatní šlo pryč .
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Vieja Regani

Neprečítaný príspevokod ioopp » 06 Nov 2015, 15:37

Původ nevím, jen mě napadlo, že by se vám to sem někomu mohlo hodit ;) rybky vypadaly pěkně bez vad.
Hledal jsem tam Geophagy a slintal nad velkýma Acanthicus adonis. No a ti velcí Heros red spotted co tam má... no nic :mrgreen: :mrgreen: naštěstí jsem nenakupoval já a byl jsem tam bez peněz.
Radim
Obrázok užívateľa
ioopp
 
Príspevky: 1504
Obrázky: 6
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:30
Bydlisko: Pardubice

Re: Vieja Regani

Neprečítaný príspevokod Janek » 06 Nov 2015, 16:25

Radime a kolik za ně chtěli ? :D
Krucinál já už fakt potřebuju větší akva :twisted: :twisted: :twisted:
Janek
 
Príspevky: 594
Registrovaný: 19 Júl 2015, 10:30

Re: Vieja Regani

Neprečítaný príspevokod ioopp » 06 Nov 2015, 16:37

nehleď jen na ty ryby :mrgreen: je tam i ten žlutý papír :twisted: 200,-
Radim
Obrázok užívateľa
ioopp
 
Príspevky: 1504
Obrázky: 6
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:30
Bydlisko: Pardubice

Re: Vieja Regani

Neprečítaný príspevokod Janek » 06 Nov 2015, 16:41

Já teď přilít z práce tak jsem to ještě v monterkách prolít :D :D
Na lístečku by měl být i původ nějak zašifrovanej, system jsem ještě nepochiiopil co tam mají, ale u většiny lístečků to tam bývá, jen to rozluštit :D
Janek
 
Príspevky: 594
Registrovaný: 19 Júl 2015, 10:30

Re: Vieja Regani

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 04 Jan 2016, 21:24

Mladej pán dostal nakládačku od samce a samice depii :shock: a hojí se mu to pomalu . Vyseli mu cance kůže a šupin . Tak hnusnou ránu jsem tu ještě neměl !
Ono to bylo spíš rozražený o větve při honičce ..... ten by mě mrzel "Scheiße" !
Prílohy
vr4.jpg
vr3.jpg
vr2.jpg
vr1.jpg
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Vieja Regani

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 07 Aug 2018, 17:44

Porušil jsem své předsevzetí ohledně maximální velikosti ryb do 25-28cm v mé 800l a znovu si objednal tyto momentálně nepříliš dostupné a nádherné cichlidy.
Když se objevili v květnu v nabídce u Glasera, nemohl jsem si prostě pomoct!!!
Po čím dál horších zkušenostech s komunikací s firmou Aquamaster jsem to ani nezkoušel a spojil se rovnou s Tomášem Kučerou v Mělníku.
Komunikace jako vždy na výbornou, ryby mi objednal, dorazili a ještě mi je na pár týdnů ubytoval dokud jsem nesladil s Blegonem společné datum na výlet do Mělníka. Objednáno a dovezeno od Glasera bylo 6ks ale hned po příjezdu do Vivaria mi pan Kučera psal že jeden kus to asi nedá a opravdu do druhého dne nedal.
No co ... 5ks taky dobrých a třeba se nějak zadaří s párem i když jejich výtěr neplánuju - je to asi trochu jiný level .
Udělali jsme si s Ondrou myslím si pěkný výlet pro ryby a Ondra i s nějakýma rybama pro Tomáše Kučeru a Vlastu Kotyzu ;) Bylo zase na co koukat i když cichlid bylo o poznání méně než při naší loňské návštěvě. Pokec na krámě s chlapama jako vždy v pohodě, jen nebylo tolik času ... bylo tam od otvíračky slušně narváno a Tomáš s Romanem se museli pěkně otáčet!
Ryby jsem dal do karantény a na vykrmení do momentálně prázdné 200l vytíračky - byly to cca 4cm mrňousci. Žerou od samého začátku parádně, skoro cokoliv ale učí se i na to co neznali. Nerostou tak rychle jako třeba V. synspilum, breidohri nebo V. bifasciata které jsem měl ale celkem to jde.
9.6. po příjezdu měli těch 4cm. Přelovil jsem je skoro po 2 měsících minulou neděli do 800l, kde jsem usoudil už je nikdo nesežere :D
Při přelovení 1.8. měl nejmenší kus 7cm a největší 9cm. Celkem tam zapadli, osmělují se, nikdo po nich nejde akorát Crenicichla sp. Atabapo je občas prožene když se ji snaží obrat o kousek masa.

Pár mizernejch fotek, jsou v tý nádrži mezi ostatníma malý a chvilku nepostojí.
Prílohy
56.jpg
Po příjezdu cca 4cm
60.jpg
62.jpg
64.jpg
68.jpg
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stredoamerické cichlidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia