Malá JA

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: Malá JA

Neprečítaný príspevokod Saty » 10 Okt 2020, 18:00

Další nádrž z rybiček, vítej i zde :D .
Red headi jsou super až vyrostou bude to super pokoukání. O jakých satanech do budoucna uvažuješ?
Obrázok užívateľa
Saty

Neprečítaný príspevokod FrantisekP » 10 Okt 2020, 20:26

Doteď jsem měl zejména tetrovitý a kaprovitý ryby (ryby bez nějakých větších projevů), takže pro mě je ta jejich aktivita, pošťuchování, přemisťování písku atd super pokoukání už teď :)
I kluci (2 a 4 roky) najednou zase chodí koukat do akvária na ryby a chtějí je krmit. Ty rostlinky a neonky už je tolik nebraly, spíš bych řekl že je vůbec nazajímaly :D

A k těm satanům, popravdě bych bral cokoliv dostupného. Ale jinak mám rád puntíkovaný a pruhovaný ryby.
Takže na prvním místě mám démona (že je náročnější vím), pak ty tvoje papatery a acuticeps.
Jsem zvědav jestli se ti podaří něco odchovat...
Jinak ti přeju ať seženeš samice g.camopiensis - to jsou moc pěkní geoši ;)
FrantisekP

Neprečítaný príspevokod Tomáš Kubík » 11 Okt 2020, 19:42

Tak to můžeme časem něco vyměnit, ať máme nepříbuzné ryby ;)
Tomáš Kubík

Neprečítaný príspevokod FrantisekP » 13 Okt 2020, 10:41

To by asi šlo... ;)
Netrvalo to ani týden a stačí se přiblížit k akváriu a už jsou nasockovaný všechny ryby všechny ryby u hladiny v rohu :D

Za začátku bylo vidět, že koretru neznají a nejvíc se vrhaly na červený granulky Tropical krill gran a moc jim nejede granugreen. Berou ho do tlamek a vyplivují, tohle klidně opakují půl hodiny než ho sežerou...
FrantisekP

Predchádzajúci

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia