Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financie

Všetko čo vás zaujíma o portáli CichlidKlub.sk, zmeny, informácie, nápady a pod.

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod paloi » 30 Jan 2016, 06:50

bano píše:Fuuuuuuu. Doteraz som sem chodil len na čumendu a rozplýval sa nad krásou akva a nad pánmi akvaristami, ktorí niečo také dokázali vytvoriť, dopestovať a dochovať. Ale až toto ma donútilo sa registrovať. Snáď to tu nezanikne. Chystám nové akva a bola by škoda nečerpať rady od skúsenejších.


No vitaj! To až Rostrova výpoveď Ťa donútila sa prihlásiť? Pokiaľ to pomôže naštartovať ďalších, kľudne dám výpoveď aj ja :mrgreen:
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod satan z pekla » 14 Apr 2016, 21:59

ROSTRO napísal
Týmto moja robota na rok 2016 končí. Dobrovoľne sa vzdávam funkcie administrátora. Za tie roky na CP a teraz na CK mi stačí. Budem stále na portáli, ale z mojej strany bude zodpovednosť za portál na 0. Už nechcem byť žiadny administrátor ani moderátor, ale radový člen portálu CichlidKlub.sk. Portál je zaplatený na celý kalendárny rok 2016 t.j. do 1.1.2017, celkovo doména až do 30.8.2017. Dovtedy treba nájsť za mňa náhradu ( neaký aktívny akva administrátor). Teda ak je vôbec záujem v portáli pokračovať. Portál je robený cez phpBB3 fórum, tak to musí byť človek, ktorý sa v tom vyzná. Taktiež sa musí nájsť človek - pokladník, ktorému odovzdám ( pošlem) zvyšné peniaze, ktoré zostali na účte CK. Čo bude ďalej nechám na vás. Mne už stačí.[/quote]

V prvom rade si ma sklamal ako človek a kamarát.
Dojímajú ma prázdne reči čo sa týka hlavne s tvojej strany ROSTRO také keci ako tu dávaš (Už nechcem byť žiadny administrátor ani moderátor, ale radový člen portálu CichlidKlub.sk) to si nechaj pre ľudí čo ti to žeru a nie pre tých čo majú IQ a vedia sa zamyslieť nad vecami čo tvrdíš alebo píšeš a nad skutkami. Ty ako radový člen nemáš práva mazať komentáre ani témy tak ako je možné ty NEADMIN že si vymazal cca 400 príspevkov ktoré boli napísane už dávnejšie členmi tohto portálu a radový člen môže mazať a upravovať len do 15tich minút. Nechápem akým pravom si zmazal príspevky ľudí čo ich dávajú za to že si danú tému založil ty to ta neoprávňuje ako radového člena mazať niečo také. Nerozumiem ešte jednej veci nejdeš sa angažovať v CK ale budeš nám to tu mazať???? Podľa (nie len môjho názoru ) keď si taký nezainteresovaný mal by si v prvom rade zmazať reklamy na nejakú dubnickú cukráreň aj keď je tam tvoje akva. Keď už si taký nedocenený mal by si si vstúpiť do svedomia lebo toto tvoje správanie za posledného pol roka je na úrovni malého dieťaťa ktorého rodičia alebo kamaráti prestali chváliť že je nenahraditeľný tak sa odúva a robí naprotiveň. Veľa krát som ti o tom písal aj na FB že by si mal sklidnit hormón ale proste ty nie všetko chceš hnať do krajnosti a myslíš si že tým niečo dosiahneš ale naopak ideš hlavou proti muru a dosť rapídnou rýchlosťou sa k nemu blížiš tak si daj na to pozor lebo keď už narazíš už bude neskoro ľutovať.
Riešil som toto aj s ďalším administrátorom a povedal mi že presne na toto si nadával keď jeden nemenovaný člen tohto fóra zmazal príspevky už na bohom zabudnutom CP dosť tvrdo si na to reagoval a teraz to robíš aj ty. Nemôžeš sa na niečo vykašlať a aj tak stále do toho zasahovať. Píšem ti to takto verejne nech môžu aj ďalší ľudia ak majú na to reagovať. Žiadam ťa teda keď už si neadmin a radový člen čo zmaže príspevky aby si zmazal aj svoje reklamy na cukráreň a s tohto portálu čo najskôr. Za porozumenie vopred ďakujem
Obrázok užívateľa
satan z pekla
 
Príspevky: 1549
Obrázky: 11
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:46
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod Rostro » 14 Apr 2016, 22:24

Si sa rozpísal šuhajko. Ja som vyradil len niektoré svoje témy. To že si v nich odpovedal je tvoja vec. Všetko ostatné je tak ako bolo. Všetko frčí tak ako má. Len vedenie tu akosi spí.
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod paloi » 14 Apr 2016, 22:43

Rostro píše:Si sa rozpísal šuhajko. Ja som vyradil len niektoré svoje témy. To že si v nich odpovedal je tvoja vec. Všetko ostatné je tak ako bolo. Všetko frčí tak ako má. Len vedenie tu akosi spí.


Aby teda vedenie nespalo, tak sa otvorene pýtam: akým spôsobom môžem prevziať administráciu? Mám seriózny záujem robiť admina na CK.

Je niekto proti?
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod satan z pekla » 14 Apr 2016, 22:58

Rostro píše:Si sa rozpísal šuhajko. Ja som vyradil len niektoré svoje témy. To že si v nich odpovedal je tvoja vec. Všetko ostatné je tak ako bolo. Všetko frčí tak ako má. Len vedenie tu akosi spí.

Šuhajko hahaha fakt si suterén len čo je pravda.
To že ja niečo ohodnotím to je vec portálu nie teba tak si uvedom a daj si zasa tu masku čo si mal ešte pred nedávnom lebo ta čo máš teraz tak ta ti nepridáva žiadnu drsnosť ani nepozdvihne tvoje ego akurát tak zo seba robíš .........
Obrázok užívateľa
satan z pekla
 
Príspevky: 1549
Obrázky: 11
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:46
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod satan z pekla » 14 Apr 2016, 22:59

paloi píše:
Rostro píše:Si sa rozpísal šuhajko. Ja som vyradil len niektoré svoje témy. To že si v nich odpovedal je tvoja vec. Všetko ostatné je tak ako bolo. Všetko frčí tak ako má. Len vedenie tu akosi spí.


Aby teda vedenie nespalo, tak sa otvorene pýtam: akým spôsobom môžem prevziať administráciu? Mám seriózny záujem robiť admina na CK.

Je niekto proti?

Ja nie som proti ale nech sa zamedzí aby niekto cez môj účet mazal príspevky ako to spravil tu dotyčný NEADMIN
Obrázok užívateľa
satan z pekla
 
Príspevky: 1549
Obrázky: 11
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:46
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod Rostro » 15 Apr 2016, 04:37

Satan nepreháňaj. Písal som ti, že môžem prevziať oprávnenia hocikoho... samozrejme aj teba. Potom aj neadmin má funkciu moderoša. Nerob tu veľké haló z toho. Odišlo pár mojích tém. Ostatné si ide samovoľne ako si chcel.
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod Rostro » 15 Apr 2016, 04:50

paloi píše:
Aby teda vedenie nespalo, tak sa otvorene pýtam: akým spôsobom môžem prevziať administráciu? Mám seriózny záujem robiť admina na CK.

Je niekto proti?


Nehľadal sa náhodou X-mesiacov dozadu???? Neoslovil som tu všetkých "známych" aby tu roľu za mňa zobrali? Akú odpoveď som dostal? Sprostý výsmech a odpoveď veď to pôjde samo... Veď to aj ide :roll: Ani do roboty chalani nemusíte chodiť. Aj tá pôjde sama. Nemám záujem poškodzovať CK, ale niektoré moje témy som si vzal ( ako tvorca týchto pravidiel na CK som mal na to právo). Alebo sme ich spolu vytvárali? Niektoré body som sám navrhoval podľa skúseností na fóre.

Admina možeš robiť...aj satanko hocikto stačí pozrieť sem: http://www.phpbb3.sk
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod Rostro » 15 Apr 2016, 05:15

Pardón tu som myslel:http://www.phpbb.cz/index.php
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod kvietik » 15 Apr 2016, 14:14

Nechápem čo sa deje a čo všetko za tým je, každopádne to čo si Rostro spravil určite nie je ok. A tiež je to pre mňa dosť veľkým sklamaním aj keď ťa osobne nepoznám(ako vlastne väčšinu ľudí na fóre)...
Rostro píše:Nemám záujem poškodzovať CK, ale niektoré moje témy som si vzal ( ako tvorca týchto pravidiel na CK som mal na to právo). Alebo sme ich spolu vytvárali? Niektoré body som sám navrhoval podľa skúseností na fóre.

To že si vytváral pravidla ti dava pravo ich porušovať?
v pravidlách sa mimo iné píše toto:
3.13 Vkladanie príspevkov a do diskusného fóra CichlidKlub.sk je dobrovoľné. Svojou registráciou súhlasíte s tým, že sa každý vložený príspevok do diskusného fóra stáva nehmotným majetkom portálu CichlidKlub.sk. V prípade, že sa rozhodnete natrvalo odísť z portálu a budete chcieť zrušiť váš osobný profil, bude po dohode s administrátorom deaktivovaný, ale vaše vložené príspevky zostanú v diskusnom fóre! Svojím zmazaním príspevkov hrubo porušíte pravidlá fóra a úmyselne poškodíte diskusné fórum chýbajúcimi príspevkami, ktoré nebudú mať do budúcna zmyseľ vo vytvorených témach ( v prípade vášho úmyselného vymazania si ich znovu z databázy aktivujeme). Po dohode s administrátorom vám z prípadných príspevkov, kde máte osobné údaje, tieto údaje vymaže.

Čo k tomu viac dodať? Ja to chápem tak, že aj keby si bol administrátor, tak nemáš právo mazať cele témy kedy sa ti zachce, pretože fórum je majetkom členov a nie administrátora ani moderátorov.Ty zneužívaš svoju moc, že vieš robiť z týmto programom robíš veci na ktoré nemáš mandát a tváriš sa, že je všetko v pohode. Ale nie je!

paloi píše:Aby teda vedenie nespalo, tak sa otvorene pýtam: akým spôsobom môžem prevziať administráciu? Mám seriózny záujem robiť admina na CK.

Je niekto proti?

Ja som za, pripadne ak by si to technicky nezvládal sa môže administrátor aj platiť. Myslím, že to nebudú neúnosne sumy, tých uprav na fóre zas nie je potrebne veľa a často.
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Otázky, odpovede a riešenie problémov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia