Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financie

Všetko čo vás zaujíma o portáli CichlidKlub.sk, zmeny, informácie, nápady a pod.

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod KlimO » 07 Jan 2016, 13:02

Ja nechápem,zrušil sa CP o nejaký čas sa vytvoril CK, Načo sa to tu potom zakladalo?
Obrázok užívateľa
KlimO
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 07 Sep 2014, 09:47
Bydlisko: Považany

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod Rostro » 07 Jan 2016, 13:30

Vieš na čo? Ja som to zakladať ani nechcel. Z hlavného dôvodu a to, že som všetko robil sám. Paloi v mene viacerých ma presviečal, aby som to nanovo založil. Išiel som do toho, ale s podmienkou, že ideme do portálu ako tím, Paloi si určite na to spomenie. A ako je to teraz? Na všetko som zase sám. Chod, platenie, adminovanie... Ešte keď bol Paloi aktívny tak ten mal.snahu opravovať a presúvať príspevky atď... A teraz? Moderátori neaktívni. Nawi je na FB. Belial je už terarista, Paloi a Stiff sa odmlčali..... Nikomu to nezazlievam, ale mňa tiež nikto nebude nútit robiť admina keď ho už nechcem robiť. Nikde som nenapísal, že odchádzam. Len chcem byť radový člen ako napríklad ty.
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod KlimO » 07 Jan 2016, 16:17

To je vcelku veľká Škoda... ono takto sa to zdá že je tu minimum roboty a aha.. nakoniec ani nie.. Práveže tento portál funguje podľa mňa geniálne. Stále je čo čítať. Vcelku som ale naštvaný, že to tu už je len fórum o amerikách, ale chodim sem aj ja, lebo na CP som bol od 2008 takže kvoli ľudom... I keď nikoho osobne nepoznám.
Na druhú stranu, viacero fór upadá, všetko sa premiestňuje na facebook takže asi tam budú smerovať viaceré fóra
Obrázok užívateľa
KlimO
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 07 Sep 2014, 09:47
Bydlisko: Považany

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod Rostro » 07 Jan 2016, 19:52

Juraj1973 píše:Fuuu to som ozaj nevedel, že je také náročné mať u seba peniaze. Pošli mi prosím inštrukcie čo kedy ako treba hradiť, s kým komunikovať v prípade výpadku a pod. Ja ti pošlem číslo účtu. Nevedel som, že Ťa to tak zaťažuje a spôsobuje až traumu, myslel som, že Ťa to baví, teší a napĺňa

Odoslané z GT-I8190N pomocou Tapatalku


Ahoj akurát som previedol všetok zostatok peňazí klubu CK t.j. 93,20 Eur na tvoj účet ( Juraj1973). Od teraz čo sa týka financií treba teba kontaktovať. V prípade výpadku portálu, treba kontaktovať firmu Qbem, s.r.o., buď priamo Mariána Vicenu, alebo stačí problém nahlásiť na tento email: support@qbem.sk, kde stačí nahlásiť chybu a o akú doménu sa jedná. Dík za ochotu.
Prílohy
peniaze CK.jpg
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod paloi » 07 Jan 2016, 20:43

Rostro píše:Ja som to zakladať ani nechcel. Z hlavného dôvodu a to, že som všetko robil sám. Paloi v mene viacerých ma presviečal, aby som to nanovo založil. Išiel som do toho, ale s podmienkou, že ideme do portálu ako tím, Paloi si určite na to spomenie.


Áno, toto všetko je pravda. Bolo nás asi 16, ak si dobre spomínam, ktorí stáli za Rostrom a na CP už veľmi aktívni neboli, lebo im to nerobilo radosť. Nebola to prioritne moja aktivita (presviedčať Rostra), bol som naštartovaný niekým iným. To rozpisovať nebudem. Nechcel som vtedy do toho ísť a už ani neviem, prečo som prikývol. Ale neľutujem to. Rostrova podmienka vtedy bola, že budem jedným z moderátorov a klub nebude mať majiteľa, ale bude patriť všetkým členom. Nikto nebude mať nárok ho predávať, nikto z neho nebude mať príjmy. To mal byť rozdiel oproti CP. My sme nechceli robiť konkurenciu CP, ale tam sa už nedalo normálne fungovať. Nový CK mal byť založený na demokracii a otvorenosti, na rozdiel od CP, kde to fičalo pod krídlami jedného Klamára. Radšej si na to ani nechcem spomínať. Takých ľudí ozaj nemám rád. Nesledujem CP, ale mám info od viacerých ľudí, že CP úplne zakapal. Aj na CK je príspevkov podstatne menej ako pred rokom, ale predsa len to tu žije, každý deň pribudnú nejaké príspevky. Sledujem občas akva.sk a teší ma, že na CK je väčšinou príspevkov viac, asi sme lepšia partia. My sme vtedy, pri zakladaní CK, len chceli zostať ďalej v kontakte, slobodne debatovať a o zmenách rozhodovať spoločne, nie nejakým rozhodnutím jedného človeka. Preto bol CK potrebný.


Rostro píše:Ešte keď bol Paloi aktívny tak ten mal snahu opravovať a presúvať príspevky atď... A teraz? Moderátori neaktívni.


Aj toto je pravda. Kedysi som toho opravoval neúrekom, častokrát aj pravopisné chyby. Ja som prestal byť aktívny hlavne z osobných dôvodov, ale aj z nedostatku času (mnohí viete, že som nastúpil do nového zamestnania). Členom vedenia som sa snažil vysvetliť príčinu, ale nikoho to nezaujímalo. Jediný, kto sa ozval, aby som nebláznil (a to bolo v októbri), bol Belial. Už vtedy som videl, že môj problém tu nikoho nezaujíma. Tak som sem odmietol chodiť úplne. Pár ľudí sa mi počas tých 2 mesiacov ozvalo, mailom, telefonicky... Paradoxne, ani jeden nebol z vedenia CK.

Ja som teraz v pohode, pokiaľ sa tu niekto nebude do mňa "navážať". Nie som nijaký odborník na cichlidy, mal som tu byť za veselého moderátora. Pokiaľ bude čas, budem v tomto pokračovať. Mám tu totiž už veľa kamarátov, ktorí si nezaslúžia, aby som sa na nich vykašľal. CK je jednoducho náš. Kto chce, odíde. Moderátori veľa nepíšu, viem. Ale je to každého osobná vec. Pokiaľ bude niekto ochotný a schopný robiť admina, bude to super. Pokiaľ nie, tak to tu skončí. Záleží len na nás, dokedy to "potiahneme".
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod paloi » 07 Jan 2016, 20:59

KlimO píše: Vcelku som ale naštvaný, že to tu už je len fórum o amerikách, ale chodim sem aj ja, lebo na CP som bol od 2008 takže kvoli ľudom... I keď nikoho osobne nepoznám.
Na druhú stranu, viacero fór upadá, všetko sa premiestňuje na facebook takže asi tam budú smerovať viaceré fóra


Toto nie je o amerikách. Afrika tu má možnosť rovnakého priestoru, afrikáncov je predsa podstatne viac. Nuž, ale nepíšu. Osobne ma to mrzelo už dávno, ale v tomto musia potiahnuť afrikánci. To, že sú radšej na fejsbúku, je ich vec. Ja mám doma jednu africkú cichlidu, ešte aj tá je vlastne pôvodom z Madagaskaru :P Amerikánci tu afriku nepozdvihnú, na nich sa nemôžeš hnevať, KlimO. Okrem toho, máme tu predsa aj raje, sumce, arowany, v poslednej dobe aj ázijské ostrieže :D Takže nie je tu len amerika. Ja viem, každý by rád čítal. Ale ak nebudú afrikánci písať, nebudú mať ani čo čítať.
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 07 Jan 2016, 21:26

paloi píše: Áno, toto všetko je pravda. Bolo nás asi 16, ak si dobre spomínam, ktorí stáli za Rostrom a na CP už veľmi aktívni neboli, lebo im to nerobilo radosť....

Ale neľutujem to. Rostrova podmienka vtedy bola, že budem jedným z moderátorov a klub nebude mať majiteľa, ale bude patriť všetkým členom. Nikto nebude mať nárok ho predávať, nikto z neho nebude mať príjmy. To mal byť rozdiel oproti CP. My sme nechceli robiť konkurenciu CP, ale tam sa už nedalo normálne fungovať. Nový CK mal byť založený na demokracii a otvorenosti, na rozdiel od CP, kde to fičalo pod krídlami jedného Klamára. Radšej si na to ani nechcem spomínať. Takých ľudí ozaj nemám rád. Nesledujem CP, ale mám info od viacerých ľudí, že CP úplne zakapal. Aj na CK je príspevkov podstatne menej ako pred rokom, ale predsa len to tu žije, každý deň pribudnú nejaké príspevky. Sledujem občas akva.sk a teší ma, že na CK je väčšinou príspevkov viac, asi sme lepšia partia. My sme vtedy, pri zakladaní CK, len chceli zostať ďalej v kontakte, slobodne debatovať a o zmenách rozhodovať spoločne, nie nejakým rozhodnutím jedného človeka. Preto bol CK potrebný.


Milan to veľmi vecne a super zhrnul

paloi píše:... Pokiaľ bude niekto ochotný a schopný robiť admina, bude to super. Pokiaľ nie, tak to tu skončí.

s týmto trochu nesúhlasím..

..web si síce asi vyžaduje niekoho, aby ho spravoval, ale pokiaľ si zachováme akú takú tvár, slušnosť, vecnosť, trochu nadhľadu, slušnosti, tolerancie možno aj trochu pochopenia, nemá to prečo zaniknúť.. pokiaľ by tu trebalo niečo súrne premazať, vymazať, či upraviť, určite s tým pomôžeš adminko, alebo Ťa zastúpi niekto keď nebudeš môcť.. Satanko to už zvláda.. možno pomôžem aj ja, keď sa dačo naučím... nenúkam sa adminom, admin by mal mať hlavne akva vedomosti, no a ja začiatočník goglista mám od toho ešte ďaleko... skorej si trúfam byť predseda zmierovacej komisie .. pokiaľ máš Peťo toho naozaj teraz veľa, som za to aby si sa odbremenil ak Ti to robí nejakú starosť, nemám problém s financiami (prepijem ich na vaše zdravie).. len by som chcel naozaj apelovať na všetkých členov CK, aby neriešili hlúposti, neboli vzťahovační a opačne , nedávali zámienky a HLAVNE PROSÍM aby sa už nerozpitvávalo a neanalyzovalo čo som týmto tu chcel povedať, kto sa chce nech sa nájde a zoberie si k srdcu, povie poprípade "prepáč", kto nie a nechce si zobrať k srdcu, nech sa neobhajuje a nevysvetluje.. to by sme sa donekonečna zamotávali každý v tej svojej pravde... NIE, tu robím hrubú čiaru už !!!!

________________________________________________________________________________________________________________________________________-

Sme tu FAJN a SUPER ľudia (každý sme nejakí, máme svoje zlé a dobré vlastnosti, ale sme ľudia, so svojimi chybami a nedostatkami, ale sme jedineční), niektorí ste spolu čo to už zažili, čo to ste sami zažili v akvaristike či pri chove cichlíd, nezahoďte to len tak za hlavu, tak si to prosím nenechajte pre seba a poraďte a pomôžte a povzbuďte ďalších, želal by som si, aby komunita a značka CICHLIDKLUB bola jedna partia kamarátov, ktorá si dokáže pomôcť, povzbudiť sa a držať spolu, nie len pri cichlidách, ale vo všetkom.. ja viem, dnes to nie je moderné, každý už vidí v druhom nepriateľa, málokto robí niečo nezištne, len tak pre dobrý pocit, skúsme to trochu zmeniť a nehľadať mínusy a negatíva, ale plusy, pozitíva a dajme do toho kus dobra


Opozdene Vám všetkým priatelia želám do Nového roku hlavne veľa zdravia, lásky, porozumenia a pohody a nech Vám to všetkým pláva !!!
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod huhu » 07 Jan 2016, 21:51

Obaja ste to paradne napisali... akvarista tu prida teraz ten obrazok s palcom hore :)
Obrázok užívateľa
huhu
 
Príspevky: 596
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:17
Bydlisko: Letanovce

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod duri » 07 Jan 2016, 22:49


som si k tomu normalne nacal flasu cerveneho...hadam bude CK dalej fungovat.
Diky chalani, ze to este predsa skusite.


Odoslané cez Tapatalk
Obrázok užívateľa
duri
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 13 Apr 2015, 07:13

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod Aquarista » 08 Jan 2016, 06:34

images-2.jpeg
images-2.jpeg (1.73 KiB) Zobrazené 3677 krát
Obrázok užívateľa
Aquarista
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 06 Sep 2014, 04:00
Bydlisko: Košice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Otázky, odpovede a riešenie problémov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron