Profi akvarium Dříteč

Reportáže z návštev u cichlidárov, alebo miest kde sa "objavili" cichlidy

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod paloi » 30 Máj 2015, 21:08

Rostro píše:Paloi dík za stručný príspevok. Pekne rozpísané ako vždy. Neviem či aj niekto fotil, ak hej foto tiež poteší. Nabudúce treba čosi poriešiť cez víkend, ale to je zase problém, že má každý zatvorené.


Nemáš za čo :) Ja mám z toho dňa len 5 fotiek, nie som fotograf. Všetko podstatné už nafotené bolo a je to na začiatku témy. Pridal by som akurát cenovku Paratilapia polleni. Väčšina tých rýb, čo fotil Heady pri jeho návšteve, tam ešte stále bola. Prekvapila ma však Cichla ocellaris. Tie ryby boli už totálne v zúboženom stave. Mal som pocit, že toto už nikto nerozkŕmi. Ale je možné, že toto už bola iná dodávka, že tá pôvodná už bola vypredaná.
Prílohy
polleni cenovka.jpg
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod paloi » 30 Máj 2015, 21:11

najrýchlejšia cesta domov
Prílohy
gh.jpg
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod paloi » 30 Máj 2015, 21:13

... a tu sme stretli veveričku, to už sme boli v zákaze vjazdu.... ale navigácia bola stále spokojná :mrgreen:
Prílohy
vev.jpg
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 30 Máj 2015, 21:43

Zdravím .... Kua paloi ty jsi musel mít ze Slovenského jazyka - speciálně "slohu" parádní známky ;)
Opět pěkně podaná reportáž z výletu několika cichlid "pacientů" ! Díky !
Tak akce to byla zdařílá myslím si .... je trochu škoda těch fotek ale na nás není nic k vidění a ryby které jsme viděli všichni většinou znáte a kdo ne tak ten si aspoň naplánuje výlet na jindy . S Vlastou Kotyzou se známe už hezkých pár let ;) , s paloiem se dá říct taky a kdykoliv ho rád uvidím znovu a znovu ;) a Juraj byl pro mě "nováček" , který zapadl tak rychle že nebylo o čem a vypadalo to jako by jsme se znali už dávno - tímto tě duri ještě jednou zdravím , doufám že všechny ryby budou OK a kdykoliv pojedeš kolem mě dej vědět a dáme pokec a šutrový kafe ti udělám ;)
Doufám že jste nikdo nelitovali cesty a snad zase brzy nashledanou i s dalšíma ......

PS: Co se týče moji tolerantní manželky -důvod je jak jsem tady už někde říkal to že je to Slovenka ;) .... ale jinak si skromně myslím že na její tolerantnosti má hlavní podíl moje přirozená inteligence , krása , šarm , věrnost , zásadovost , spolehlivost , smysl pro rodinu a hlavně skromnost a upřímnost ..... :twisted:

Tak zase někdy bejci :D
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod Rostro » 31 Máj 2015, 05:12

Paloi dík za fotečky aj takéto "akčné" fotečky z cesty sú gooood. Aj to patrí k výletom. Bez toho to nemôže byť. Heady to "PS" si si pekne na seba napíííísal. Manželka bude rada :mrgreen:
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod duri » 01 Jún 2015, 11:10

Sorry chlapci, dostal som sa až teraz k netu, musel som cez víkend záhradkárčiť.
V prvom rade by som sa chcel poďakovať Paloiovi za vymyslenie výletu a dohodnutie programu a Headymu za príjemné posedenie, vybavenie Kalabu, veselý sprievod a ryby . Tak isto som rád, že som osobne poznal Kotyzavamberka, chalana, ktorý už úplne akvaristikou nakazil aj syna 

Čo sa týka výletu, všetko krásne popísal Paloi, už len doplním, že je dobre, že sme tie lišty a sito kúpili, do polnoci som mal zmajstrovanú sieť na rozdelenie nádrže 50:50. Nevyzerá síce moc sexi, ale plní účel. Všetko, čo som doniesol žije a pláva tam kde má.
No a cesta lesom, k tomu len toľko, Paloi stále obzeral, či majú nejakú WF, nemali, tak sme zahli do lesa a všetko čo sme doniesli je zrazu WF, veď sme to doniesli priamo z lesa 

Ja osobne za seba som veľmi rád, že sme išli, spoznal som zopár super ľudí a doniesol som si, čo som chcel a ešte aj o chlp, možno aj dva  viac ako som chcel. Tiež ma príjemne prekvapili u Kalabu. Podľa referencií z netu som rátal, že sa tam len zo zaujímavosti pozrieme a ideme rovno do Dritece. Nakoniec sme u Kalabu nakúpili dosť a pekne sme sa tam aj zamotali  Nechápem, ako nám ten čas utiekol.

Postupne pridám zopár fotečiek a už sa teším na ďalší výlet.
Obrázok užívateľa
duri
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 13 Apr 2015, 07:13

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod duri » 01 Jún 2015, 11:17

sexi sieťka z elektra, kupovať dve lišty sa 30 Kč 350 km od domu je tiež sranda

no a tu je vinník nášej cesty po lese, nastavená bola najrýchlejšia cesta domov
Prílohy
IMG_0786.JPG
IMG_0790.JPG
Obrázok užívateľa
duri
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 13 Apr 2015, 07:13

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod paloi » 01 Jún 2015, 11:29

Fakt sexi sieťka :D Ja som tiež predeľoval. Lenže po 3 hodinách sa stará sieťka doslova rozpadla a ryby sa premiešali. Petenia splendida zmaškrtila Herichthys deppi. 6 € fuč, to má prídel pangasa aspoň na 3 mesiace vyčerpaný, beštia pažravá. Ostatné som zachránil.

A s tým WF je to dobrý nápad!!! Treba to vždy švihnúť cez les :mrgreen:
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod duri » 01 Jún 2015, 12:43

ja som to celé znitoval a je na tom dvojmo sito, tak to hádam vydrží, aj keď to ktovie ako vábne nevyzerá
Obrázok užívateľa
duri
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 13 Apr 2015, 07:13

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod kvietik » 27 Sep 2015, 19:11

Kurník, ja pracujem teraz asi 10km od Dřiteče, ale vďaka šialenému pracovnému rozvrhu sa tam asi nedostanem, no to nasere :evil:
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Návštevy, reportáže a akvavýlety cichlidárov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia