Profi akvarium Dříteč

Reportáže z návštev u cichlidárov, alebo miest kde sa "objavili" cichlidy

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 01 Mar 2015, 08:02

Tohle mě právě taky zajímalo . Jak se pohybují ceny za podobné ryby na Slovensku v éčkách a když si to potom přepočítáte na bývalý slovenský koruny ....
Na cenu gara jsem čuměl jak je nízká a ceny těch eLek považuju za přehnaný .
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod stiff » 01 Mar 2015, 14:39

Heady a čo si to vlastne priniesol? Alebo som to prehliadol a už si to písal? :)
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 01 Mar 2015, 15:57

stiff píše:Heady a čo si to vlastne priniesol? Alebo som to prehliadol a už si to písal? :)


Bohužel Caquetaia myersi nebyla :x ta měla být jako bonus . Dovezl jsem od p. Kalaby 6ks Paratilapia polleni , názory na ně se různí vždyť to znáš ale já je chtěl už dlouho zkusit . Doufám že mi nevymlátí akvárko až vyrostou , mám pro ně když tak připravený samostatný kdyby se něco dělo . I když při šmejdění na netu převládá názor že je lepší je držet s jinýma rybama než je dávat samostatně . O samotě se to prý vyrube mezi sebou určitě . No bude to asi ještě zajímavý ale zatím jsou to jen 5cm čudly , tak mám ještě chvilku čas ;)
No a z Dříteče jsem si dovezl 5ks Heros apendiculatus , protože se mi Herosi vždy velmi líbíli a chci mít jednu nádrž takovou klidnější oproti stř. americe a neřešit pořád nějaký šarvátky a potrhaný ploutve ;)
Mám kamaráda diskusáře , kterej má krásný placky ale ví o mě že mě tyhle ryby moc neberou a když jsme spolu tak se hecujeme . Říká mi že teprve s terčovcema ze mě bude ten opravdovej akvarista .... Teď se mi směje že když už mám Herose jsem na půl cesty u disků protože se herosům říká "proletářskej diskus" a "terčovci chudejch" :D
Ale toho bohdá nebude ......
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod kotyzavamberk » 01 Mar 2015, 16:17

Tý Pavle, když už si vytvořil akvárko pro herose nechceš jako mezi stupen skaláry Tocantinse , než se dopracuješ k terčům ,mám tu dva výtěry na jednou a bude jich kupa.vylíhnul jsem je ve vodě z řeky ,splesnivělo asi 15 procent .K herosům by se docela hodili .popřemýšlej o tom. já se čím dál víc přibližuju k povodí amazonie a negra a svrbý mě prsty na nějaké ty apistogramky.
kotyzavamberk
 
Príspevky: 511
Registrovaný: 12 Sep 2014, 10:54

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod kotyzavamberk » 01 Mar 2015, 16:27

To jsem se tě chtěl ještě zeptat,proč sis nekoupil ty argentei z Dříteče,do 800 stovečky by se hodily a měli by tam dost kamarádů.
kotyzavamberk
 
Príspevky: 511
Registrovaný: 12 Sep 2014, 10:54

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 01 Mar 2015, 20:11

Vlasto děkuju za nabídku tocantinsů k herosům , ale zatím se na jižní am. ještě nechystám . To si nechám třeba až na důchod :D A pochybuju že na terče někdy dojde . Na mě je to moc barevný a tak nějak málo aktivní hehe . Takový alty , to by byla jiná ale na to ještě musím vyrůst - jak říkám důchod ..... ;)
Co se týče argentei , tak nad těma jsem strávil v Dříteči dost času a myšlenkový pochody byly všelijaký . Což o to , do tý mojí grupy by seděli a už jsem nad nima přemýšlel i dřív . Ale budu teď třídit a prodávat právě ryby z 800l , všechno to dorůstá rychlým tempem , chci tam přidat breidohri pink , určitě na uvolněný místo přijdou i depii . V budoucnu místo 800l přijde ytong stojan a na něj alespoň 1300l . Z důvodů nosnosti mi statik rozmluvil ty dvě 1000l nad sebou jak jsem plánoval , tak jednou bude jedna větší . A tam už se argentea určitě vejde ;)
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod kotyzavamberk » 01 Mar 2015, 22:21

1300 litrů to už je kus řeky a co na to manželka ,dala to mu zelenou?Já už jsem v tom důchodu,tak bych ještě na stará kolena ty apistogramky.
kotyzavamberk
 
Príspevky: 511
Registrovaný: 12 Sep 2014, 10:54

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod paloi » 26 Máj 2015, 11:30

V piatok 29.5. by som chcel navštíviť Profiakvarium v Dříteči. Predbežne z Trnavy o 5:00, po diaľnici cez Bratislavu a Brno. Pokiaľ by bol záujem sa pridať, napíšte SS.

Ak sa termín z nejakého dôvodu zruší, náhradný je o týždeň neskôr 5.6.2015. Profiakvárium je pre verejnosť otvorené iba piatky od 8:00 do 15:00. Predpokladaný príchod do Dříteče cca 9:00.

Eventuálne je ešte možnosť po ceste do Čankovíc, p. Kalabovi.
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod Rostro » 26 Máj 2015, 15:58

Chlopi čo všetko dávate cez týždeň. To je nemám šancu kua :)
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod Belial » 26 Máj 2015, 19:12

Tiež som bohužiaľ mimo.... :evil:
Žiadna nádrž nieje dosť veľká...
Obrázok užívateľa
Belial
 
Príspevky: 350
Registrovaný: 03 Sep 2014, 13:10
Bydlisko: Handlová

PredchádzajúciĎalší

Späť na Návštevy, reportáže a akvavýlety cichlidárov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť