Profi akvarium Dříteč

Reportáže z návštev u cichlidárov, alebo miest kde sa "objavili" cichlidy

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 22 Feb 2015, 22:28

Rostro píše:Heady dík ze reportáž a foto. Vidím, že mali v ponuke aj mladé C.ocellaris. Ale má v ponuke všeličo. ;)


C. Ocellaris byly jediné Cichly které jsem tam zaznamenal ale co mě úplně uzemnilo byla jejich cena . Jak tyhle ryby zevšedněli ..... :shock:
A cena tvého bývalého Gara mě taky překvapila . Mají tam toho fakt pořád dost a dá se domluvit i dovoz jiných raritek . Spokojenost ;)
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod Rostro » 22 Feb 2015, 22:35

No ceny upadajú ale aj tak sú ťažko predajné. Aspoň niektoré
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod paloi » 23 Feb 2015, 09:22

Heady, vďaka, bol to dobrý nápad fotiť aj cenovky a potom ryby. Uvidíme, apríl sa blíži ;)
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod kotyzavamberk » 23 Feb 2015, 13:32

Perfektní práce,pěkně si nám to naservíroval.Někdo se tu ptal na skaláry jestli jsou to pravé alty? Ne nejsou vzhledem k tomu ,že je za tím napsáno peru ,tak by to mohlo být Rio nanay,protože nanaykám se říká i peruáni ,aspon tak si to myslím. alty jsou poznat hned na mrknutí oka.hodně často se k altům uvádí peruensis ,ale s altama to nic nemá společného.Pavle a měli nějaké colisi lali zakrslíky pro synka bude se mě ptát?Pokud by to byli altumi ,tak cena nejde pod 500 kč.To už je ukazatel ,dají se koupit i za 300 kč od chovatele.A co akary ? podle článku usuzuju ,že nic moc.
kotyzavamberk
 
Príspevky: 511
Registrovaný: 12 Sep 2014, 10:54

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 23 Feb 2015, 15:00

Zdar Vlasto , no asi 3 druhy zakrslíků jsem ti pro kluka blejsknul . Byly tam nějaký klasický ty modrý a žlutý asi 3 varianty Colisa lalia a pár Colisa chuna ale fotky mám jen zakrslíků . Pošlu ti je na mail . Akary tam byly pulcher a rivulatus a maroni co jsou na fotkách ale byly to malý čudly . U Kalaby jsem viděl opravdu krásný Aeqidens diadema , ve výborným stavu a dušoval se že jsou to 100% WF . Ptal jsem se ho na mnou už několik let marně hledané Aequidens metae . Říkal že se opravdu nějak ztratili ale že je v kontaktu s kolumbijcema a že se poptá a zkusí je oprášit ..... ;)
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod huhu » 23 Feb 2015, 15:17

Kurnik najprv som dlho riesil, preco na tych listkoch niesu cenovky... Potom som pochopil, treba hladat CZK nie eura... a potom som zase nechapal, co to su za ryby, ked stoja take prachy... Neviem nevyznam sa, mozno su to nejake raritky alebo to vsetko su WF alebo co? Ale ked si predstavim mna ako zacinajuceho cichlidara... mam dat za rybku od 200czk??? Tak sa na cichlidovanie rychlo vybodnem... Normalne som prekvapeny... Inak Heady pekna praca, dakujem :)
Obrázok užívateľa
huhu
 
Príspevky: 596
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:17
Bydlisko: Letanovce

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod satan z pekla » 24 Feb 2015, 17:39

HEAD66Y6 píše:Tak to bylo opravdu vše .

Závěrem bych chtěl říct že s přidáním fotky ryb "Satanoperca daemon" se ve mně odehrával opravdu krutej vnitřní boj ;)

Tak snad zase někdy na návštěvě nějaký rybárny a pokud možno společně ... :)

satanoperky sú parádne ale aj ta ŠPATULA gar jedinosaurus krása. Človek by si vedel vybrať
Obrázok užívateľa
satan z pekla
 
Príspevky: 1549
Obrázky: 11
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:46
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod simon » 27 Feb 2015, 14:57

huhu píše:Kurnik najprv som dlho riesil, preco na tych listkoch niesu cenovky... Potom som pochopil, treba hladat CZK nie eura... a potom som zase nechapal, co to su za ryby, ked stoja take prachy... Neviem nevyznam sa, mozno su to nejake raritky alebo to vsetko su WF alebo co? Ale ked si predstavim mna ako zacinajuceho cichlidara... mam dat za rybku od 200czk??? Tak sa na cichlidovanie rychlo vybodnem... Normalne som prekvapeny... Inak Heady pekna praca, dakujem :)

Všetko je relatívne. Aj názory na ceny rýb. Veď len multíky: jeden za 1,50-2,00 Eurá. Veď to je 60 Sk/ks!!
Obrázok užívateľa
simon
 
Príspevky: 474
Registrovaný: 11 Sep 2014, 10:04
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod huhu » 27 Feb 2015, 20:32

ja som kupil, za 3,5e... mi hovor...
Obrázok užívateľa
huhu
 
Príspevky: 596
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:17
Bydlisko: Letanovce

Re: Profi akvarium Dříteč

Neprečítaný príspevokod Rostro » 27 Feb 2015, 21:03

Niektoré ceny idú pekne dole. Alligator gar za 450 Kč.... v tej dobe by som ich kúpil aj 10. :)
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

PredchádzajúciĎalší

Späť na Návštevy, reportáže a akvavýlety cichlidárov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron