Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Diskusia o všetkom čo nespadá do "cichlid" tématiky

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 08 Okt 2019, 20:47

paloi píše:Keď vidím na fejsbúku tie diskusie v časti cichlidklub.sk a týpka menom Mirco Valec a jemu podobných, som rád, že nie som toho účastný
..si si istý ?!

paloi píše:Dokonca ma mrzí, že je CK nejakým spôsobom prepojený s cichlidklub.sk na fejsbúku

..mňa veľmi mrzí toto tvoje konštatovanie.. FB je jediná naša reklama, je stále kopec ľudí ktorí sa o našej stránke a dozvedeli sa o nej len vďaka tejto prezentácii na FB ..väčšina registrácií nových ľudí zo 17 strany má pôvod z FB ..či náš web máme držať v tajnosti, neprezentovať ho, či ???!!!! nerozumiem ...

paloi píše: Komu fejsbúk vadí, ten je tu. Komu nevyhovuje náš "obmedzený chat", ten je na fejsbúku.
radikálne sa nestotožňujem s týmto názorom ..teraz tu nebudem rozoberať morálnu hodnotu FB ani to, čo sa opakuje do nekonečna a to že forum má úplne inú výpovednú a archivačnú hodnotu... ale je tu (FB) rovnako ako iné spomínané sociálne siete, ktoré možeme len a len využiť na spropagovanie a nie byť smutný z toho že sa na nich niečo naše objaví ..hlúpi ľudia budú a môžu prísť všade .. a na druhej strane aj ľudia nie s rovnakými názormi môžu byť v jednej komunite, základ je len aby sa neurážali a rešpektovali sa.. to sa dá ukočírovať tak ako aj na FB tak aj na fóre


paloi píše:"A presne viem, o čom Rostro píše.
..kto z nás to nevie ako to je.. resp. ako je to s časom, s rodinami, s vlastnými starosťami a problémami .. ja budem ten posledný čo budem niekomu niečo vyčítať ani na nikoho tlačiť ani sa niekoho hnevať.. niektoré veci boli pre mňa chlp frustrujúce a začínam byť v presvedčení , že mi bolo lepšie keď som bol tichý pokladník a pri tom som mal aj asi aj ostať ale neplánujem to zatiaľ baliť (pokial si to vyslovene nebude niekto želať alebo nebudem niekomu vadiť) a stále dúfam ešte lepšiu budúcnosť CK

paloi píše:lebo vďaka niektorým ľuďom a hlavne aktivite Juraja1973
tuto mám stále prezentované prehnané zásluhy tu sa pričinil každý rovnakým dielom hlavne ty, heady, ja a krtek už ma resp. iba mňa naozaj netreba spomínať ako spasiteľa od spamu bol to kolektív,, partia správnych
ľudí ale nezatváral by som dvere pred ďalšími fajn ľuďmi a ani ľuďmi ktorí nemusia byť úplne že super ale sú rovnako postihnutí ako my a budú sa chcieť prezentovať , podeliť so skúsenosťami, či pomôcť ..
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 08 Okt 2019, 20:49

perchess píše:Súhlasím s headym a zároveň vyjadrujem veľkú vďaku všetkým, ktorí chodu Cichlidkubu venujú svoj čas a častokrát aj nervy....
Ja voľného času veľmi nemám, ale toľko, aby som si každý deň klikol tu na stránku, si vždy nájdem. Preletím príspevky a idem ďalej. To ale neznamená, že sa nezaujímam.

A teraz výzva, resp. návrh na obnovenie starých, dobrých zvykov: ak stiff bude súhlasiť a bude mať voľnú reštauráciu, navrhujem stretávku v Humennom niektorú sobotu alebo nedeľu. Cezpoľní investujú do benzínu resp. nafty a ja dám do banku 100€ na pohostenie jedlé a pitné. Bol by záujem?


za nejaké stretnutie by som určite bol .. ale ideálne niekde na pol ceste medzi HE a BA aby to mal každý rovnako.. miesto by sa dalo nájsť
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 08 Okt 2019, 20:53

Jako ještě letos nebo až příští rok až bude zase hezky?
Fíííha, ještě teď si pamatuju jak jsem měl otlačenou prdel z cesty do Humenného ke Stiffovi a zpět :D
Ale tenkrát jsem jel jako spolujezdec v nějakým Peugeotu Boxer nebo co to bylo...
Ale musím říct že když jsem to rozchodil, tak to stálo to za to. Ale je to odsud fakt ku..a daleko.
No tak to jsem zvědavej na odezvu ;)
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod stiff » 10 Okt 2019, 19:19

Stretko mozme dat, nemam problem, ale asi by to fakt malo byt niekde v strede SR, tu na "ukrajinu" ku mne nikto nepride. Cichlidar je tvor lenivy. Od prirody. A okrem toho, u mna uz nie je moc co obzerat, nic neodchovavam, takze... Ak mate niekto navrh, dajte. :D Perchess ma dobre auto, ta še povožime :D
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod kvietik » 13 Okt 2019, 10:35

Stretko by bolo fajn, ak by sa dohodol dátum dostatočne dopredu, tak by to snáď vyšlo aj mne. Humenne by bolo pre mňa ok, ale samozrejme som za taký ten "zlatý stred"
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod perchess » 20 Okt 2019, 19:04

OK. Takže môžeme sa stretnúť v strede Slovenska, v Banskej Bystrici, najlepšie v centre, pri pamätníku SNP. A odtiaľ sa presunieme k Hronu a budeme z mosta pozerať, či tam dáke cichlidy plávu.... Kua chlapi, však navrhnite niečo konkrétne!
Obrázok užívateľa
perchess
 
Príspevky: 116
Registrovaný: 07 Sep 2014, 20:11

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod Rostro » 21 Okt 2019, 19:54

Ideálne u Perchessa doma :lol: Podľa mňa nikto nereaguje, lebo nemá čas ( tak ako ja) sa stretnúť...
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 22 Okt 2019, 06:37

Já jsem pro - sejít se někde na půl cesty. Ale vím najisto že do konce tohoto roku to nedám.
Příští rok někdy koncem jara nebo začátkem léta by to bylo dobrý, jestli přežijeme zimu :D
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod Michal_1987 » 22 Okt 2019, 11:19

Myslím, že čas nazvyš nemá dnes nikto. Ak by aj človek chcel a šiel cez pol republiky, bolo by to na úkor rodiny alebo iných povinností. Ale nemusí sa to robiť hneď tak centralizovane si myslím. Niekedy je veľký úspech, ak sa stretnú dvaja, nebodaj traja akva-maniaci, čo bývajú 30 km od seba. V Česku máte ten klub cichlidárov resp. neviem ako sa to presne nazýva a raz ročne majú akoby snem, prednášky, atď. Nepoznám detaily ani v akom meste a počte sa to stretávajú, ale je to fakt úspech, že to tam takto ´´žije´´. U nás to je tuším skôr neoficiálnejšie skrze Cichlid Positive a pár jednotlivcov, ktorý držia stráž hádam v každom väčšom alebo menšom meste, prípadne dedine...
Napríklad ešte v KE som chodieval na akvastretká, raz mesačne vypadnúť na pivo s kamošmi a známymi, kde sa bavilo o rybách, rastlinách /a všetkom možnom/ bolo veľmi fajn. Na tak veľké mesto sa nás tam ale vždy stretlo zopár skalných, niekedy desiati, niekedy piati, niekedy dvaja. A pritom akvaristov alebo ľudí majúcich akváriá tam bolo dosť veľa. Tí ktorí sú aj na AKVE vedia o čom píšem. Pár rokov dozadu sa robili akvastretká v TN, teraz to síce trochu utíchlo, ale verím, že sa to znova trocha pohne ďalej. V BA to funguje zrejme podobne.
Čo som tým chcel napísať je, že treba možno začať v menšom meradle a postupne sa dopracovať k vyšším cieľom ako je stretnutie v HE, SK+CZ a tak ďalej... Ale verím aj v to, že niektorí akčnejší cichlidári už štrngajú so stiff-om v reštike jedno vychladené a smejú sa nad tým, čo som tu napísal :D
Michal_1987
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 22 Aug 2018, 10:24
Bydlisko: Otrhánky - Okres: Bánovce nad Bebravou

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod 1joko » 30 Nov 2019, 14:45

Z mojej strany by bol záujem
Obrázok užívateľa
1joko
 
Príspevky: 180
Obrázky: 0
Registrovaný: 09 Nov 2014, 20:05
Bydlisko: Lučenec

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mimo témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť