Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Diskusia o všetkom čo nespadá do "cichlid" tématiky

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod Daben » 04 Júl 2019, 15:43

Ahoj stiff,vracím se k akvaristice po X letech,a jsem vděčný za kažý informace co nahltám ;)
Jsem jen pro! ;) Určitě by byla zajímavá databáze chovatelů,jak profi i amatérů v Československém klubu :D
Prostě všeho,co pomůže nejen začínajícím akvaristům,a ještě více sjednotí tuto komunitu,držím palce ať to klapne! ;)
Obrázok užívateľa
Daben
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 09 Aug 2018, 20:52
Bydlisko: Teplice,Ústecký kraj.Česká Republika

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod stiff » 04 Júl 2019, 16:29

Ahoj Daben, vitaj späť pri nasom fanatickom konicku :mrgreen:

Databaza chovatelov, ano bola by to fajn vec, mat nieco take, ale samo sa to nespravi. Ak mas chut taketo nieco spracovat, urcite ti budeme vdacni, treba to premysliet a smelo sa do toho pustit!

Ak sa podari a vsetko sa posunie spravnym smerom, bude klub, clenovia, clenske atd... Cize zoznam ako taky urcite bude. Ale mozno by to chcelo spracovat to cele do nejakeho formatu podla krajov, okresov atd atd amateri / profici, Afrika / Amerika a to by si vyzadovalo pripravu a spravneho cloveka, ktory by sa tomu povenoval. Takze nech sa paci :D ;)
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod Daben » 04 Júl 2019, 17:10

Ahoj Stiff, je mi jasný že to bude stát hodně úsilí,času,nervů,financí,atd. a proto máš můj obdiv,ale bohužel nejsem IT technik :-D
Každopádně vím o pár lidech tady na Teplicku co dělají ryby,sice to mají jako koníček,ale člověk nikdy neví... :-)
Obrázok užívateľa
Daben
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 09 Aug 2018, 20:52
Bydlisko: Teplice,Ústecký kraj.Česká Republika

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod stiff » 04 Júl 2019, 17:50

Daben píše:Každopádně vím o pár lidech tady na Teplicku co dělají ryby,sice to mají jako koníček,ale člověk nikdy neví... :-)

Super, nasmeruj ich nasim smerom, diiky ;)
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod Daben » 04 Júl 2019, 18:19

Jasná věc,jen mi dej trochu času ;)
Obrázok užívateľa
Daben
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 09 Aug 2018, 20:52
Bydlisko: Teplice,Ústecký kraj.Česká Republika

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod Plzenaak » 07 Júl 2019, 21:21

Co je špatného na současném fungování CK?
Obrázok užívateľa
Plzenaak
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: 10 Sep 2014, 10:41
Bydlisko: Plzeň

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 07 Júl 2019, 21:36

Plzenaak píše:Co je špatného na současném fungování CK?
. Myslím, že nikto nenapísal že je niečo špatneho na fungovaní.. no vždy je nejaký ten priestor na zlepšenie.. stiff v prvom príspevku prezentoval nejaké vízie a plány.. .. je tam niečo zlé ??!! . uvítame každý konkrétny názor
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod Lubik » 08 Júl 2019, 20:39

chlapi, napadla ma jedna vec, bolo by fajn zakomponovat na stranku tlacitko, ktorym sa da nalistovat konkretna strana v teme, napriklad, mam rozcitanu temu co ma 60 stran a samozrejme to citam priebezne, teraz ked som na strane 20, musim sa X krat preklikat kym to kazdy krat nalistujem, tak by mohol byt vyskakovaci panel/tlacitko kde si priamo zvolim stranu ktoru chcem citat a nemusim 5x denne sa preklikavat niekam do polovice temy,
dufam ze som to napisal nejak zrozumitelne :D
večne nespokojný
Lubik
 
Príspevky: 153
Registrovaný: 19 Apr 2019, 01:39
Bydlisko: Levoca

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 08 Júl 2019, 21:16

Tohle znám ;)
Četl jsem na několikrát celé fórum ČCK nebo starého CP a když jsem narazil na téma dlouhé cca 48 stránek a četl je vždy večer po práci před spaním, tak jsem si vždy tu stránku kterou jsem četl před zavřením očí, ještě z posledních sil uložil do záložek/oblíbených. A když jsem se dostal ke čtení za pár dní znovu tak jsem klikl do záložek, přihlásil se a jel dál tam kde jsem předtím skončil, jen jsem ze záložek potom odmazal tu stránku z pár dní předtím a uložil zase tu kde jsem momentálně skončil. A takhle to dělám dodnes při čtení různých dlouhých článků na pokračování :D
Snad se bavíme o tom samém ;)
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod Lubik » 08 Júl 2019, 21:28

heady presne toto mam namysli :D budem to musiet riesit ako ty, len ma to napadlo lebo na niektorych strankach som videl tu moznost ze sa rozklikne male okienko + klik na cislo strany ktoru idem citat alebo som aj videl ze prazdne okienko a tam sa napisala cislica strany ktoru chcem citat, mozno by to slo sem doplnit :)
večne nespokojný
Lubik
 
Príspevky: 153
Registrovaný: 19 Apr 2019, 01:39
Bydlisko: Levoca

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mimo témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron