Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Diskusia o všetkom čo nespadá do "cichlid" tématiky

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod igor38 » 29 Jún 2019, 05:11

Ja ako amatér s 300 litrami som vďačný za každý článok,radu a fotografie od kolegov čo to robia vo velkom.
Obrázok užívateľa
igor38
 
Príspevky: 328
Registrovaný: 15 Okt 2016, 16:25
Bydlisko: Galanta

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod kovarnicka » 29 Jún 2019, 16:44

tak myslim, ze spousta lidi je na tom jako ja. nedostatek sebevedomi na to sdilet tady nejaky rozumy...tak aspon cumime a lovime nejaky info, ale to je podle me taky dobre :D
Obrázok užívateľa
kovarnicka
 
Príspevky: 156
Registrovaný: 05 Okt 2014, 15:25
Bydlisko: Most

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod Saty » 30 Jún 2019, 10:45

Přesně, spousta z nás to bere jako koníček a pokládá se za amatéry. Ale na druhou stranu kde jinde nasbírat zkušenosti, když ne na stránkách ( případně v klubu) s podobně smyšlejícimi "blázny". Tady je fajn, že si najdu informace i x let zpětně a jsou tu uchovaný stále. O webu cichlidportal.sk slyšim prvně, budu muset nahlédnout. Jsem rád za každý nový info. Dnes se dá spousta informací vstřebat ze zahraníčních webu a soc. síti. Ale ne všichni jsme zastánci facebooku apod. Chápu že tyhle sociální sítě funguji na propagaci nejlépe, ale úplně pro všechny nebudou, proto asi aktivní FB nebudem mít všichni :( .
Obrázok užívateľa
Saty
 
Príspevky: 615
Registrovaný: 03 Máj 2016, 20:57

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod stiff » 30 Jún 2019, 15:11

Saty píše:Přesně, spousta z nás to bere jako koníček a pokládá se za amatéry. Ale na druhou stranu kde jinde nasbírat zkušenosti, když ne na stránkách ( případně v klubu) s podobně smyšlejícimi "blázny". Tady je fajn, že si najdu informace i x let zpětně a jsou tu uchovaný stále. O webu cichlidportal.sk slyšim prvně, budu muset nahlédnout. Jsem rád za každý nový info. Dnes se dá spousta informací vstřebat ze zahraníčních webu a soc. síti. Ale ne všichni jsme zastánci facebooku apod. Chápu že tyhle sociální sítě funguji na propagaci nejlépe, ale úplně pro všechny nebudou, proto asi aktivní FB nebudem mít všichni :( .


Aktualne sa vyvyja snaha prepojit FB s forom. Viac tu:

dolezite-oznamenia/ako-vlo-video-sem-nam-forum-t1489.html

Jedna sa o sklbenie jednoduchosti a rychlosti FB a zachovania historie prispevku tu na fore ;)
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod stiff » 30 Jún 2019, 15:20

Lubik píše:Nu, tak ako som sa vyjadril na FB, je to vynikajuci napad, celkovo co sa tyka fora, ma to o mnoho vacsiu hodnotu ako prispievat na FB, dohladatelnost kvanta detailnych informacii a zivych skusenosti to je na nezaplatenie...
... Nevyhoda FB je, ze tam o 2 dni uz nikto nic nedohlada, a tym padom tie prispevky pomozu ovela menej ludom. Okrem toho, kazdy den clovek vidi na fore nove prispevky pekne na jednej kope, systematicky roztriedene, na FB ma kazdy uzivatel okrem akva skupin kopec dalsich prispevkov a tym padom kopec veci prehliadne aj ked by mu mohli pomoct.
Co tym chcem povedat, urcite vzkriesenie tohto fora k tomu aby tu bolo vela ludi ktori sa radi podelia o fotky, skusenosti a podobne by bola super vec...
... Chcelo by to aby sem nieco/niekto prilakal ludi aby mali nejaku motivaciu alebo aspon vnutorne presvedcenie o tom ze aktivne forum ako take je pre kazdeho akvaristu prínosom.
V tejto chvili ma ale nenapada ziadny marketingovy tah ktory ktory by sem prilakal vela ludi.


Presne tak to je. Najlepsi marketingovy tah podla mna bude vyuzit samotny FB na vysvetlenie, ozrejmenie tychto veci a nakoniec aj pozvanie svojich "akvaznamych" na nas klubovy FB a samozrejme hlavne sem na forum. Tak, kto mozte pozdielajte, pozyvajte... ;)
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod kvietik » 30 Jún 2019, 23:37

Reálny klub, kde by sa ľudia komunikujúci na tomto fóre aj stretli by bol fajn. Aj keď ty píšeš, že hlavne ide o ľudí, ktorý odchovávajú či predávajú ryby a tí tu na fóre moc nekomunikujú. Väčšina tunajších nadšencov sú hobbysti amatéri ak sa nemýlim. Mne napadla už skôr myšlienka urobiť nejaké stretnutie ľudí tu z cichlidklubu, ale nejak som sa nedokopal k tomu navrhnúť tu, aby sa niečo zorganizovalo. Povýšiť to na nejaký oficial klub (myslel si aj na také niečo, že aj registrácia ako občianske združenie?) je fajn nápad. Momentálne nie som veľmi pánom svojho času, ale ak by sa našlo viac ľudí, bol by som ochotný sa do toho zapojiť.
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod stiff » 01 Júl 2019, 06:37

kvietik píše:... Aj keď ty píšeš, že hlavne ide o ľudí, ktorý odchovávajú či predávajú ryby a tí tu na fóre moc nekomunikujú. Väčšina tunajších nadšencov sú hobbysti amatéri ak sa nemýlim...


...Povýšiť to na nejaký oficial klub (myslel si aj na také niečo, že aj registrácia ako občianske združenie?) je fajn nápad. Momentálne nie som veľmi pánom svojho času, ale ak by sa našlo viac ľudí, bol by som ochotný sa do toho zapojiť.


Ide mi o to, aby pod klubovou strechou boli aj predajcovia / vyrobcovia z nasho regionu SR a CR. Ako pises hobbysti a amateri tu su, je ich vela hlavne na FB. Ale profici tu nie su. A mali by tu byt, aby forum nabralo vahu a profesionalitu.

Oficial klub? No samozrejme, ze by to bolo fajn. Ci sa to zrelizuje, ukaze as cas. To zavisi OD NAS vsetkych, ci budeme " dost chciet"... :mrgreen:
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod Lubik » 01 Júl 2019, 20:06

chlapi trochu off topic ale uvodna stranka ma novy interface? ci sa mi to len zda? :)
večne nespokojný
Lubik
 
Príspevky: 153
Registrovaný: 19 Apr 2019, 01:39
Bydlisko: Levoca

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 02 Júl 2019, 05:14

Lubik píše:chlapi trochu off topic ale uvodna stranka ma novy interface? ci sa mi to len zda? :)



Vôbec to nie je off Topic.. upravovali sa php aby sa jednoduchšie dali robiť úpravy na stránke.. trošku sa niečo "rozhasilo" a stále je to v štádiu úprav a riešenia, len to chce trošku času. Takže poprosíme o trochu strpenie a zhovievavosti .. ale inak fičí všetko ako má ;-)
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Cichlid klub - bol by zaujem o realny KLUB?

Neprečítaný príspevokod Tomáš Kubík » 04 Júl 2019, 07:17

Vítám jakoukoli snahu o přilákání dalších aktivních členů klubu z řad hobíků i profíků. Těsím se, jak se povede modernizace vzhledu fóra. Uvítal bych responzivní design, tak aby se stránky dobře zobrazovaly i na mobilu. Mám začátečnické znalosti HTML5, CSS, JavaScrip a PHP, s něčím jednodušším bych mohl pomoct. Jinak jsem spokojený.
Tomáš Kubík
 
Príspevky: 764
Registrovaný: 18 Dec 2015, 09:00
Bydlisko: Znojmo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mimo témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron