Aguas de Amazonía

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: Aguas de Amazonía

Neprečítaný príspevokod George77 » 28 Jún 2016, 17:08

ještě se pokusím přidat prozatím jedno video...
Jirka
Obrázok užívateľa
George77
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 11 Jún 2016, 12:44

Re: Aguas de Amazonía

Neprečítaný príspevokod nhkg » 28 Jún 2016, 17:12

Ta tvoje Satanoperca Mapiritensis má hrozně červenou hlavu. Má to tak i v reálu při normálním osvětlení?

Video se dělá: [youtube] https://youtu.be/xxxxx [/youtube] Bez mezer a ten youtu.be odkaz si na youtube vygeneruj.
Obrázok užívateľa
nhkg
 
Príspevky: 919
Registrovaný: 08 Júl 2015, 12:50
Bydlisko: Ostrava

Re: Aguas de Amazonía

Neprečítaný príspevokod George77 » 28 Jún 2016, 17:31

Hele tolik ne, má jí načervenalou, ale některá víc a jiná míň... :-D
ikdyž... jedna je totiž dost jinak zbarvená než ostatní a je taky nejhezčí... záleží ale i na světle, to je jasný...
Jirka
Obrázok užívateľa
George77
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 11 Jún 2016, 12:44

Re: Aguas de Amazonía

Neprečítaný príspevokod George77 » 28 Jún 2016, 17:42

Jirka
Obrázok užívateľa
George77
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 11 Jún 2016, 12:44

Re: Aguas de Amazonía

Neprečítaný príspevokod paloi » 28 Jún 2016, 18:54

George77 píše:Jo, Ondra (Blegon) mi to tu doporučil, že to tu žije ;-)


To je od neho pekné ;)

A Tvoje ryby tiež pekné ;)
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Aguas de Amazonía

Neprečítaný príspevokod Danny » 28 Jún 2016, 20:18

No cau georgo,konečne že si sem dal tych krasavcov tvojich.Tocantins nemaju chybu.Pozeram ze aj viac svetla tam mas. Daemoni poriadne narástli.Ak pisal nhkg uz sme tu vsetci bagristi :D
Angels,daemons and geos
Obrázok užívateľa
Danny
 
Príspevky: 508
Registrovaný: 25 Jan 2016, 22:58
Bydlisko: Bratislava

Re: Aguas de Amazonía

Neprečítaný príspevokod George77 » 29 Jún 2016, 07:34

paloi píše:
George77 píše:Jo, Ondra (Blegon) mi to tu doporučil, že to tu žije ;-)


To je od neho pekné ;)

A Tvoje ryby tiež pekné ;)

vďaka, kolega! ;-)
Jirka
Obrázok užívateľa
George77
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 11 Jún 2016, 12:44

Re: Aguas de Amazonía

Neprečítaný príspevokod George77 » 29 Jún 2016, 07:45

Danny píše:No cau georgo,konečne že si sem dal tych krasavcov tvojich.Tocantins nemaju chybu.Pozeram ze aj viac svetla tam mas. Daemoni poriadne narástli.Ak pisal nhkg uz sme tu vsetci bagristi :D

Hey Danny! ;-) jo, Tocantins jsou moji oblíbenci, trochu jim stranim :-D jinak, za odborných rad Blegona, se snažím odchovat od nich mladé. mam jich asi 80ks (asi tak 20 ks nepřežilo plácání mámy v síti, než se mi jí podařilo přenést z obýváku do aq, kt. mám v kotelně na chodbě). ona totiž ty mláďata hned "vyblila" hned poté, co jsem jí chytil do sítě, takže na "vyklepávání" vůbec nestačilo dojít...
Světla jsem vyměnil, už jen kvůli focení a taky jsem myslel, že mi půjdou trošku líp kytky, ale neřekl bych, že by se tak dělo...
Daemoni jsou hrozně krotcí, asi ze všech nejvíc, takže není problém je hladit a chytat do rukou ;-), podobně jak jsem to měl s Hypselecarama a trochu i s Winemilleri. Jinak mam je pořád vybledlý, jen když je nakrmim, to hned doslova natáhnou barvy. U tebe taky tak nebo to máš jinak?
PS: je fakt super, že je tady spousta lidí jako vy všichni, co tak milujete tenhle trochu "úchylnej" koníček! ZDRAVÍM VŠECHNY CICHLIDÁŘE A AKVARISTICE ZDAR!!!!!!!!!!
Jirka
Obrázok užívateľa
George77
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 11 Jún 2016, 12:44

Re: Aguas de Amazonía

Neprečítaný príspevokod Danny » 29 Jún 2016, 08:58

No moji daemoni maju najkrajsie farby po vymene vody.A pri žradle dva dominantne kusy maju pásy a potom zase vyblednu.Este podrastu a bude to lepsie.Samozrejme su vzdy prve hore ked krmim a zobú mi do prstov a tiez ich skrabkam po chrbte.Su to najlepsie ryby.Uz tyzden mam u Kudrny odlozene ALTIFRONS ARAGURI tak sa tesim ako maly chlapec ked pridem z dovolenky.Mali by byt velmi podobne tvojim tocantinsom.Tak nieco odchovaj budes asi prvy ;)
Angels,daemons and geos
Obrázok užívateľa
Danny
 
Príspevky: 508
Registrovaný: 25 Jan 2016, 22:58
Bydlisko: Bratislava

Re: Aguas de Amazonía

Neprečítaný príspevokod George77 » 29 Jún 2016, 09:57

Danny píše:No moji daemoni maju najkrajsie farby po vymene vody.A pri žradle dva dominantne kusy maju pásy a potom zase vyblednu.Este podrastu a bude to lepsie.Samozrejme su vzdy prve hore ked krmim a zobú mi do prstov a tiez ich skrabkam po chrbte.Su to najlepsie ryby.Uz tyzden mam u Kudrny odlozene ALTIFRONS ARAGURI tak sa tesim ako maly chlapec ked pridem z dovolenky.Mali by byt velmi podobne tvojim tocantinsom.Tak nieco odchovaj budes asi prvy ;)

říkám si, jestli to bude fakt znát a daemoni budou opravdu plně vybarvení až sexuálně dospějou, jestli na ně už bude jinší pokoukáníčko...
tak to jsem zvědavej na ty ARAGURI co to bude za týpky :-D ale bude to asi chvilku trvat, než dorostou a budou se moc porovnat rozdíly s tocantinsema. ale jsem fakt zvědavej!
co se týče mýho potěru, tak už mám předobjednáno od Blegona a ještě u jednoho kámíka, ten jich chce aspoň 10ks, říkal včera ;-)
Jirka
Obrázok užívateľa
George77
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 11 Jún 2016, 12:44

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

cron