720 l - Amazonské zákoutí

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: 720 l - Paradise Biotodoma

Neprečítaný príspevokod Saty » 13 Sep 2016, 11:03

Mám k dispozici Seachem Purigen. Co jsem se o něm dočetl tak to vyznívá celkem dobře. Ale máte s ním někdo reálnou zkušenost? Má to vůbec smysl dávat do filtru? Jde mi o to, že do akva přidávám olšovej výluh a taky torben, mám obavy, že to zbaví akva i látek v těchto přípravcích obsažených! Dík za rady. ;)
Obrázok užívateľa
Saty
 
Príspevky: 615
Registrovaný: 03 Máj 2016, 20:57

Re: 720 l - Paradise Biotodoma

Neprečítaný príspevokod Saty » 13 Sep 2016, 17:36

Podařilo se pár fotek reganek ;) .
Prílohy
C.regani.jpg
C.-regani.jpg
samec.jpg
regani-samec.jpg
daemon.jpg
S.daemon
Obrázok užívateľa
Saty
 
Príspevky: 615
Registrovaný: 03 Máj 2016, 20:57

Re: 720 l - Paradise Biotodoma

Neprečítaný príspevokod Danny » 13 Sep 2016, 19:25

Neprehana ti daemon ostatne ryby ked je sam?
Angels,daemons and geos
Obrázok užívateľa
Danny
 
Príspevky: 508
Registrovaný: 25 Jan 2016, 22:58
Bydlisko: Bratislava

Re: 720 l - Paradise Biotodoma

Neprečítaný príspevokod Saty » 13 Sep 2016, 19:32

No spíš ho prohání ty největší biotodomy. Ani u žrádla nemá nijak navrch co jsem si všiml. Ale tento týden mu dorazí posily.
Obrázok užívateľa
Saty
 
Príspevky: 615
Registrovaný: 03 Máj 2016, 20:57

Re: 720 l - Paradise Biotodoma

Neprečítaný príspevokod Saty » 21 Sep 2016, 17:34

Takze jsem mel objednane z jednoho nejmenovaneho eshopu 4 kusy S. Daemon a 1 khs Chaetksfoma milesi. Z pocatku se zdalo ze vse je v poradku a vse je na sklade. Bohuzel nasledne me kontaktovali, ze daemoni uz jsou posledni dva. No rikal jsem si nevadi, pokud to nejsou nejake zbytkove ryby a budou v poradku tak je to ok. No dneska tedy prisel balik a byl jsem nemile prekvapen! V sacku plave jeden osamoceny daemon sotva ve velikosti 5 cm. Bohuzel ceho jsem se bal ma deformovanou hrebtni ploutev a pravdepodobne i pater (jak to pujde nafotim). V baliku prilozen listek, ze se omlouvaji ale S. Daemon uz byl jen posledni kus, tak mi jako kompenzaci poslali Chaetostoma pearsei. Takze v akva budou dve Chaetostomi, snad se na tom vetsim prostoru snesou. Ale zatim sem po vpusteni ani jednu ani nezahlidl tak snad jsou ok. Takze v baliku s dopravou za 270,- byly jen 3 ryby a to se vyplati. I kdyz nauctovat za toho jednoho prtavebo daemona 278 Kc je teda sila! Bohuzel na jinem shopu byly daemoni nesehnatelni :( .
Obrázok užívateľa
Saty
 
Príspevky: 615
Registrovaný: 03 Máj 2016, 20:57

Re: 720 l - Paradise Biotodoma

Neprečítaný príspevokod blegon » 21 Sep 2016, 17:43

Nevím teda kde jsi to bral,ale mohl by jsi to zveřejnit aby ostatní věděli na jaký obchod si dát pozor.
Jinam Glaser tam daemony má a mnohem levnější ;) .
Ondra
Obrázok užívateľa
blegon
 
Príspevky: 2207
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:21
Bydlisko: Přelouč

Re: 720 l - Paradise Biotodoma

Neprečítaný príspevokod Saty » 21 Sep 2016, 18:27

Tohle byla moje prvni objednavka od Kalabi asi i posledni. Jinak sice Glaser je v ceniku posledni dobou uvadi skoro pravidelne. Ale s panem Kudrnou uz je resim skoro tri mesice a zatim je nejsou schopni k nemu dodat. Takze kdo vi jestli je maji. Od nej beru ryby pravidelne a u nej se o kvalitu nebojim.
Obrázok užívateľa
Saty
 
Príspevky: 615
Registrovaný: 03 Máj 2016, 20:57

Re: 720 l - Paradise Biotodoma

Neprečítaný príspevokod blegon » 21 Sep 2016, 18:55

Já ke Kalabovi jezdím osobně celkem často (daemony mám také od něho),ale ryby si vybírám osobně a jsem naprosto spokojen.
Od Kudrny jsem také bral ryby už hodněkrát a bezproblému...jen u něho se nebojím nechat si ryby zaslat.
Zkus si je ještě jednou objednat třeba to tentokrát klapne,ale je pravda že tam ty ryby mizí rychle já co si ted objednával sumce tak mi ze tří dorazil pouze jeden,zbylé dva druhy už byly vyprodané :( .
Ondra
Obrázok užívateľa
blegon
 
Príspevky: 2207
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:21
Bydlisko: Přelouč

Re: 720 l - Paradise Biotodoma

Neprečítaný príspevokod Saty » 21 Sep 2016, 19:10

Jo kdybych tam mel cestu tak se tam stavim taky osobne, ale je to celkem z ruky, snad priste.
Tak minulej tyden sem si u nej rezervoval 4 kusy, tak sem pocital ze je to ok. Kdyz se ozval ze budou jen dva tak mi to bylo divny ale bral sem to ze stat se neco muze. Ale ze posle jen jednoho v takovym stavu a jeste to ani nekonzultuje a posle kompenzaci kterou ani clovek nechce, neni dvakrat dobrej obchodni trik, aby se zakaznik vratil znovu!
Obrázok užívateľa
Saty
 
Príspevky: 615
Registrovaný: 03 Máj 2016, 20:57

Re: 720 l - Paradise Biotodoma

Neprečítaný príspevokod Janek » 21 Sep 2016, 20:33

On v tom ma Kalaba totiz neuveritelnej bordel .. ale fakt neobycejnej :D Na druhou stranu si ale docela pamatuje... Takze... Do pul roku kdyz tam vlitnes osobne a povypravis mu jak te natah, verim ze se posnazi abys byl spokojeny, at uz sortimentem nebo cenou ... je to chce opravdu face to face pristup :D poslat bych si od nej taky nic nenechal .... kolikrat nema ani ty spravny zvirata co pise v seznamech a hlavne ho to ani moc netrapi ....
Janek
 
Príspevky: 594
Registrovaný: 19 Júl 2015, 10:30

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia