Amerika

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: Amerika

Neprečítaný príspevokod Jirka B. » 15 Nov 2020, 14:09

Myslím, že to střídám dost. Mražený velký kril, artemie, koretry, 2x týdně živé moučné červy nebo přes léto kobylky a žížaly. Suchý hlavně granule od Hikari, Sery a 36% spirulinu forte od Tropical+ spirulinu a chlorellu vločky od Ibuki. Krmím 1-2x denně, podle toho jakou mám šichtu a pokaždé něco jiného. Asi 14 jim na suchý kapu Fishtamin nebo Nourish.. Jednou týdně nekrmím. Tak možná ještě počkat, než začnu s léčbou?
Obrázok užívateľa
Jirka B.

Re: Amerika

Neprečítaný príspevokod kvietik » 15 Nov 2020, 14:23

Dost pestré kŕmenie. Pozrí, ani Entizol ani to od eshy nie je nejaké axresívne liečivo. Ja som pred pár mesiacmi preliečoval celé akvarko kvoli jednej rybe dvakrát po sebe Entizolom. Ryby ho znášajú dobre( nikdy som s ním nemal problém na rozdiel od napr. Sera flagellol alebo keď som použil Levamisol- ten je ale proti hlísticiam) a pomohlo. Moja ryba , ale nemalà dierovku , mala biele výkaly a vyzerala veeeľmi zle.
Obrázok užívateľa
kvietik

Predchádzajúci

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť