nové fórum - základka skončená

Diskusia o všetkom čo nespadá do "cichlid" tématiky

Re: nové fórum - ZMENY NA CK

Neprečítaný príspevokod paloi » 02 Sep 2019, 20:54

Neviem, či to niekto zaevidoval, ale 5 rokov existencie CK je za nami. A neviem, či vôbec niekto čakal na môj tradičný príspevok na začiatok školského roka. Nuž, nečakali ste to. Ale je to tu. Začal sa ďalší školský rok a týmto začína šiesty rok našej CK extra výberovej triedy 8-)

Aj na školských stretávkach po rokoch občas niekto povie nejaký hlbokozmyselný príhovor. Nuž, ale nič som si nepripravil, tak aspoň taká malá sumarizácia piateho roku.

K dnešnému dňu máme menej ako polovicu registrovaných užívateľov spred roka. Dnes aktuálne 421. Skalní vedia - robotíci a spamíci nám to tu zahusťovali. Vďaka aktivite nášho pokladníka Juraja sa udialo niečo veľmi dôležité - vstupná brána, ktorú hocijaký hajzlík neprekoná 8-)

Máme dvoch funkčných administrátorov (a to tu dlho nebolo) a vďaka nim bolo možné prečistiť členov triedy a nechať v nej len tých, čo to aspoň trošku myslia vážne.

Tak želám do šiesteho roku existencie CICHLIDKLUB-u veľa síl a zdravých rýb :!:
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: nové fórum - ZMENY NA CK

Neprečítaný príspevokod kvietik » 02 Sep 2019, 22:13

Dik za klasicke zhrnutie. Či už niekto očakàval alebo nie, prihovor triedneho musì byť. ;)
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: nové fórum - ZMENY NA CK

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 03 Sep 2019, 10:08

upps .. riadne ten čas letí .. ešte že to má Milan v merku, mne to výročie normálne nejako uniklo ... na päťročnicu, to by sa patrilo aj nejakú pamätnú známku dať vytlačiť ;-) ..verím, že to po skončení uhorkovej sezóny posunieme ešte ďalej. V súčasnej dobe sa finalizuje návrh nového vzhľadu titulnej stránky, čo by mohol byť nový impulz pre spustenie ďalších aktivít... každopádne dnes si večer dám za jeden marhulovice a pripijem si s Vami k nášmu spoločnému sviatku. Nech nám to spoločne všetkým pláva !!
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: nové fórum - ZMENY NA CK

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 04 Sep 2019, 10:18

Milane díky za připomínku a za shrnutí loňského roku :D
Evidoval jsem v srpnu že je to měsíc našich CK narozenin ale nepamatoval jsem si přesně kdy.
Ovšem, spoléhal jsem na tebe a ty jsi mě opět nezklamal! Doufám že nám to všem bude ještě dlouho plavat a tady šlapat ;)
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2846
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: nové fórum - ZMENY NA CK

Neprečítaný príspevokod paloi » 04 Sep 2019, 21:13

Ono sa to ľahko pamätá. Spustili sme to v prvý školský deň a to je 2.september. Teda, aspoň na SK to tak máme, lebo 1.september je štátny sviatok. Preto som aj ten prvý príspevok v téme napísal ako takú paralelu alebo metaforu na školskú triedu. V podstate sme prešli na CK po takých "malých prázdninách", keď už na CP bolo mŕtvo, oddýchli sme si a na CK sme začali s takou novou chuťou. A asi máloktorý žiak zabudne ísť v prvý školský deň do školy :mrgreen: Tak to mám jednoducho v hlave.

A v podstate o nič nešlo. Dal som to do sekcie "mimo témy" a koľko ľudí sa na to "chytilo". Na tie prvé dni v novej škole sa nedá zabudnúť. Bola to radosť a zároveň aj sranda. Akurát Rostro sa zlostil, že mu to tu zahlcujeme a on ešte stále dolaďoval :D On sa síce vtedy tváril, aby sme brzdili, ale podľa mňa sa mu to tiež páčilo ;)

Ešte taký dovetok - teraz možno machrujem, akú mám geniálnu pamäť na dátumy. Tak snáď o rok nezabudnem v prvý školský deň napísať príspevok. To by bola ostuda :mrgreen:
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: nové fórum - ZMENY NA CK

Neprečítaný príspevokod sumdir » 08 Sep 2019, 14:59

Ja tiez zelam tejto triede CK vela sil a krasnych ryb. Akoby to bolo vcera, ked sa to tu pred 5 rokmi startovalo. A velka vdaka tym, co to nevzdali a bojovali hlavne v tom poslednom roku za nasu vyberovu triedu 8-)

Damy a pani, som tu s vami rad 8-)
Obrázok užívateľa
sumdir
 
Príspevky: 525
Registrovaný: 05 Sep 2014, 19:38
Bydlisko: Ratzersdorf /BA -Rača/

Re: nové fórum - ZMENY NA CK

Neprečítaný príspevokod paloi » 07 Sep 2020, 19:36

Tak už 6 rokov existencie CK je za nami. A mne to v tom zhone akosi ušlo. Predsa len niekto čakal na môj tradičný príspevok na začiatok školského roka. A dnes mi to pripomenul. Vďaka, Kvietik! Priznávam, zabudol som. Tak aspoň pár slov na začiatok školského roka našej výberovej triedy.

K dnešnému dňu máme 471 registrovaných užívateľov. A svedomitého Admina a pokladníka. A hromadu moderátorov. S príspevkami je to poslabšie, ale nevadí, skalní stále chodia. Nejaká tá grafika sa pomenila, akosi to išlo mimo mňa, takže o tom radšej písať nebudem. Zato Corona nám to dodrbala statočne. Dlho žiadne výlety, žiadne burzy, človek sa niekedy už bál aj do susedného okresu. Tak snáď to jedného dňa pominie.

Aktuálne to aspoň na SK so začiatkom školského roka vyzerá takto:

Na žiačikov škola volá:
„Začíname!“ To je smola.
Žiaci si z nej robia riť.
S rúškami v nej nechcú byť.


Tak želám do siedmeho roku existencie CICHLIDKLUB-u veľa síl, spokojné ryby a iba negatívne testy na COVID-19 :!:
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: nové fórum - ZMENY NA CK

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 08 Sep 2020, 08:19

Opět Ti děkuji za zhodnocení a nakopnutí do dalšího roku života CK ;)
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2846
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: nové fórum - ZMENY NA CK

Neprečítaný príspevokod blegon » 09 Sep 2020, 13:16

Sedmý rok... no pěkně to letí to bych ani neřekl :D.
Ondra
Obrázok užívateľa
blegon
 
Príspevky: 2207
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:21
Bydlisko: Přelouč

Re: nové fórum - ZMENY NA CK

Neprečítaný príspevokod paloi » 15 Sep 2021, 17:43

Dnes na SK štátny sviatok. Tak upratujem papiere. Mám zošit. Listujem. Rok 2014. Letná dovolenka. Oceánium v Stralsunde... Káva v Kodani... Prevrátim list a tam zoznam: Smirnoff, Peter304, Belial, Nawi, Juraj1973, Kofola, Cai cai, Stiff, huhu, L_laco, Heady, Pearchess, Simon, Miho, Aiven, Aquarista... čo to je?

Dedukujem, spomínam. Rok 2014 a zoznam nickov z CP. To je 16 ľudí, ktorí chceli odísť z Cichlidportal.sk a založiť nejaký nový portál. 16 ľudí, ktorí sa zaručili, že stoja za mnou, keď budem prehovárať Rostra, aby zmenil názor a rozbehol nový portál, ktorý sa už nikdy nikomu predávať nebude. A veru, bol to silný argument, keď som Rostrovi povedal - "nie je to moja iniciatíva, ja som len poverený s Tebou pohovoriť a za mnou stojí 16 ľudí". Takže som si spomenul. Super! Nie som ešte starý!

Ale prvotnú radosť strieda zdesenie. Manželka pozerá na mňa, čo sa stalo? No, predsa príhovor. Príhovor na CK. Prvý školský deň. Manželkin úškrn "tak to si už zmeškal". No ja viem. Ale radšej neskôr ako vôbec. Pred rokom aspoň Kvietik pripomenul. Teraz nikto. No nič to, spomenul som si sám. Ešteže ma máte :D

Tak teda 7 rokov za nami. Sedem rokov výberovej triedy, kde sa už prestriedalo toľko ľudí, že to na prstoch jednej ruky neporátam. Mnohých Vás poznám osobne, som za to rád, že poznám cichlidárov asi od Prahy po Humenné. Dlho sa očakávalo československé stretnutie, pracovne nazvané "Kolaudačné konanie v Sučanoch". Malo byť s medzinárodnou účasťou členov kolaudačnej komisie. No ako som posielal pozvánky, všetci to postupne odmietali. Akvaristický stavebný úrad, Inšpektorát bezpečnosti práce, pamiatkový úrad, vodárenský podnik, hasičský zbor, cichlidárska hygiena.... no nevyšlo to tento rok, ja som postupne oslovil 15 členov komisie, vracali sa mi len zamietavé stanoviská. Tak som s pozvánkami prestal. Ak som niekoho neoslovil, tak verte tomu, že ste určite boli v poradí šestnásty. No tak skúsime v budúcom roku. Ak delta variant dovolí. Alebo nejaké iné písmeno gréckej abecedy, predsa len, po omegu ešte ďaleko ;)

Trochu štatistiky: máme 499 registrovaných užívateľov. A neustále v strehu Admina a pokladníka (Vivat Juraj!!!). Čakáme teda na jubilejného 500-ého spolužiaka. Skalní stále chodia, to je dobre. Niektorí chodia, ale nenapíšu ani slovo, to nie je pekné. Keby som vedel, kto nás to tu špehuje, nechám ho po škole. Alebo ho kopnem do kolena. To vraj dlho bolí.

Siedmy rok v manželstve je vraj kritický. V našej triede nemáme asi manželov. Tak žiadna kríza ani nebola. Teším sa z toho. A do ďalšieho roku existencie CICHLIDKLUB-u Vám všetkým želám veľa zdravia a žiadne úmrtia - ani medzi rybami, ani v rodinách :!:
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mimo témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron