nové fórum - základka skončená

Diskusia o všetkom čo nespadá do "cichlid" tématiky

Re: nové fórum

Neprečítaný príspevokod ansysko » 28 Sep 2014, 18:59

Ahojte priatelia taks a Vám to tu pekne rozrastá to som rád.
Obrázok užívateľa
ansysko
 
Príspevky: 10
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 17:17

Re: nové fórum

Neprečítaný príspevokod simon » 29 Sep 2014, 10:05

ansysko píše:Ahojte priatelia taks a Vám to tu pekne rozrastá to som rád.

Aj my sme radi.
Obrázok užívateľa
simon
 
Príspevky: 474
Registrovaný: 11 Sep 2014, 10:04
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: nové fórum

Neprečítaný príspevokod huhu » 05 Okt 2014, 15:28

Ludia, presiel cca mesiac a na portali nam pribudaju kazdy den nove a nove prispevky, temy, ... Stale je co citat! DAKUJEM VAM! Som velmi rad, ze sme sa rozbehli a tesim sa na pokracovanie.

Este raz vsetkym, ktori prspievaju VDAKA!
Obrázok užívateľa
huhu
 
Príspevky: 596
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:17
Bydlisko: Letanovce

Re: nové fórum

Neprečítaný príspevokod jojo2409 » 05 Okt 2014, 15:37

:D :D ;) huhu aj tebe vdaka,za prispevky
Obrázok užívateľa
jojo2409
 
Príspevky: 234
Obrázky: 0
Registrovaný: 07 Sep 2014, 13:28
Bydlisko: HUMENNE

Re: nové fórum

Neprečítaný príspevokod sumdir » 25 Okt 2014, 14:49

nebol som tu 3 tyzdne a pozeram, ze trieda CK ma uz 138 ziakov, to uz je celkom silny jeden rocnik :!: :!: :!:
Obrázok užívateľa
sumdir
 
Príspevky: 525
Registrovaný: 05 Sep 2014, 19:38
Bydlisko: Ratzersdorf /BA -Rača/

Re: nové fórum

Neprečítaný príspevokod satan z pekla » 28 Okt 2014, 21:45

to áno a stav sa stále napĺňa :D
Obrázok užívateľa
satan z pekla
 
Príspevky: 1549
Obrázky: 11
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:46
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: nové fórum

Neprečítaný príspevokod paloi » 29 Dec 2015, 18:50

Nebol som dlho prihlásený, v podstate som z osobných dôvodov čítal iba SS, keď nejaké prišli. Dnes sa tiež jedna objavila, tak som sa musel nalogovať, zo zvedavosti. Keďže mi celá rodina prchla do divadla, mám chvíľu kľud. Mám toho veľa neprečítaného, ale ešte pár dní voľna, tak Vás tu možno budem trochu otravovať, uvidíme. Schválne som si pozrel jednu z prvých tém na CK, prečítal som si komplet všetky príspevky od začiatku a celkom dobrá nálada ma pri spomienkach pochytila. Posledný príspevok starší ako rok, dnes už má trieda CK 288 členov. Celkom dobre mi to padlo, takto s odstupom času sa vžiť do toho nadšenia, ktoré sme mali na začiatku, pri otvorení našej školy :P
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: nové fórum

Neprečítaný príspevokod Belial » 30 Dec 2015, 09:19

paloi píše:Nebol som dlho prihlásený, v podstate som z osobných dôvodov čítal iba SS, keď nejaké prišli. Dnes sa tiež jedna objavila, tak som sa musel nalogovať, zo zvedavosti. Keďže mi celá rodina prchla do divadla, mám chvíľu kľud. Mám toho veľa neprečítaného, ale ešte pár dní voľna, tak Vás tu možno budem trochu otravovať, uvidíme. Schválne som si pozrel jednu z prvých tém na CK, prečítal som si komplet všetky príspevky od začiatku a celkom dobrá nálada ma pri spomienkach pochytila. Posledný príspevok starší ako rok, dnes už má trieda CK 288 členov. Celkom dobre mi to padlo, takto s odstupom času sa vžiť do toho nadšenia, ktoré sme mali na začiatku, pri otvorení našej školy :P


Ahoj, naozaj som sa potešil keď som uvidel tvoj príspevok. Nech ti to dlho vydrží. ;)
Žiadna nádrž nieje dosť veľká...
Obrázok užívateľa
Belial
 
Príspevky: 350
Registrovaný: 03 Sep 2014, 13:10
Bydlisko: Handlová

Re: nové fórum

Neprečítaný príspevokod paloi » 02 Sep 2017, 15:46

Pomerne netrpezlivo som čakal na tento deň, 2. september, aby som mohol napísať niečo do tejto témy. Presne pred 3 rokmi som napísal na toto fórum prvý príspevok. Spomínam si na to nadšenie, keď zavolal Rostro, že "...už je to spustené, zaregistruj sa...". Nebudem písať dôvody, prečo CICHLIDKLUB.SK vznikol, ani menovať tých, ktorí celý CK v nadšení rozbiehali. Veď načo? Skalní to vedia, novým je to aj tak jedno ;) Chodia sem pre niečo iné.

K dnešnému dňu má CK 459 registrovaných užívateľov, z ktorých bolo 102 prihlásených za posledné 3 mesiace a z tohto počtu bolo 70 aktívnych, t.j. napísali aspoň 1 príspevok. To sa mi javí ako celkom solídna tlupa :D Ísť spolu na výlet, nestačí nám 1 autobus 8-)

Niekedy mám pocit, že to tu zakapáva, ale po pár dňoch to zasa ožije. A mňa to teší. Veď tiež nepíšem každý deň. Vám, tým 69-im prispievajúcim, chcem poďakovať, že sem občas nazriete, niečo aj napíšete a hlavne - že to nevzdávate :!:

A bol by som rád, keby sa vo štvrtom roku existenie CK naštartovali aj ďalší členovia tejto triedy, ktorí z nejakého dôvodu nakuknú, ale nič nenapíšu. Dvere sú stále otvorené ;)

Tak do štvrtého roku CICHLIDKLUB-u veľa síl a zdravých rýb :!:
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: nové fórum

Neprečítaný príspevokod kvietik » 03 Sep 2017, 11:08

A tebe Paloi vďaka, za stále nadšený prístup moderátora k tomuto portálu. ;)
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mimo témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron