300L HuHuAkvarko Tanganika

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Ako sa vám páči moja nádrž ( 1 najlepšie, 5 najhoršie)

1
4
67%
2
2
33%
3
0
Nehlasovalo
4
0
Nehlasovalo
5
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 6

Re: 300L HuHuAkvarko Tanganika

Neprečítaný príspevokod huhu » 25 Jan 2016, 21:07

Dik chalani, snekace su paradne rybky, take televizorove :) vzdy je na co pozerat (oprava: v televizore je cim dalej tym menej na co pozerat ale na snekacov sa da vzdy) ked este mozes, odporucam zaobstarat. Myslim, ze dnes snekace zozenies lahsie ako muslicky :)
Obrázok užívateľa
huhu
 
Príspevky: 596
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:17
Bydlisko: Letanovce

Re: 300L HuHuAkvarko Tanganika

Neprečítaný príspevokod huhu » 30 Mar 2018, 21:03

Keďže je tu afriky pomenej, tak som sa dnes rozhodol niečo pofotiť.
Aktuálne je v akvárku kopec mlade, niečo pláva niečo je ešte pekne schované v maminej papuľke.
1.jpg

Šťastná rodinka. Áno, sú tam aj malé (tie biele bodky niesu špinky, to len môj mobil tak zobrazuje malinke daffodilky) Nikomu nepovieme, že rodičia majú trošku príbuzenský vzťah, takže o tom, že je to otec s dcérou nikomu ani muk!
2.jpg

Pôvodná mamka sa hrá na multíka... aj ryby menia partnerku za mladší model... Inak za ňou je chvost samca (šťastný otecko), okrem toho, že teraz terorizuje cele akvarko, tak ju zájde relatívne často pozrieť.
3.jpg

Tak nejak to celé teraz vyzerá. pravá polovica patrí oteckovi a v ľavej žije všetko ostatné. Inak ako ste si určite všimli, zmenil som farbu akvarka, ubral som zelenej... nie žeby som chcel ale... tak sa mi to musí páčiť viac :)
4.jpg

môj hajzlík... má vkus presne ako ja. Požerie vždy tú riasu, čo sa páči aj mne a tú čiernu štetinku s láskou nechá mne... akurát ja ju nejem ale drhnem...
5.jpg

Profilovka... asi prvá fotka slimáka na fóre :D

Multíkov je plné dno, žijú si svoj vlastný život. Začínam mať pocit, že im je tam už tesno, tak sa teším s nimi na sťahovanie, čo bude.
Obrázok užívateľa
huhu
 
Príspevky: 596
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:17
Bydlisko: Letanovce

Re: 300L HuHuAkvarko Tanganika

Neprečítaný príspevokod kvietik » 30 Mar 2018, 21:51

Fajn, že ideš príkladom,pekné to máš...ak by sa podarili detailnejšie fotky rýb bolo by to super ;)
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: 300L HuHuAkvarko Tanganika

Neprečítaný príspevokod huhu » 31 Mar 2018, 15:05

Ver tomu, ze sa snazim.... ale raz to pride :-)
Obrázok užívateľa
huhu
 
Príspevky: 596
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:17
Bydlisko: Letanovce

Predchádzajúci

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 3 hostia

cron