Dlouhá noc ( nehoda)

Diskusia o všetkom čo nespadá do "cichlid" tématiky

Re: Dlouhá noc ( nehoda)

Neprečítaný príspevokod jancibie » 10 Nov 2019, 21:23

Rostro píše:Teraz som bol pozrieť ryby, tak vyzerá to tak, že všetky čo zostali sa držia t.j. 1x Oxydoras niger a 4 ocellatus.... Perchess, Saty táto kombinácia ma nenapadla, ale človek nikdy nevie. :roll:

Asi dosť záleží aj aký druh cichly by bol s nimi...už vieš čo dokáže taká temensis...
V každom prípade mrzí ma čo sa ti stalo kamarát...
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2121
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: Dlouhá noc ( nehoda)

Neprečítaný príspevokod Tomáš Kubík » 10 Nov 2019, 21:34

Tak to je masaker! Taková škoda! Nějaké nové zajímavé ryby se jistě najdou. Aspoň máš jasno o tom co k Vánocům.
Tomáš Kubík
 
Príspevky: 764
Registrovaný: 18 Dec 2015, 09:00
Bydlisko: Znojmo

Re: Dlouhá noc ( nehoda)

Neprečítaný príspevokod paloi » 11 Nov 2019, 10:04

Rostro, keby si chcel niečo odo mňa, tak mám ponuku: samec Maskaheros argenteus 28 cm za 1 euro. A k tomu grátis sumec podľa vlastného výberu. V ponuke je už zahrnutá aj doprava ;)
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Dlouhá noc ( nehoda)

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 12 Nov 2019, 16:23

Upss.. to je fakt nepríjemné.. to si ani nechcem predstaviť pri mojej litráži , nie pri tom, čo si zažil :-( ...


Rostro píše: Neaký neprajník ma nezastaví :mrgreen:
..tomuto ako rozumieť, to sa niekto našiel, čo Ti k tomu dopomohol ??
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Dlouhá noc ( nehoda)

Neprečítaný príspevokod Rostro » 15 Nov 2019, 05:49

paloi píše:Rostro, keby si chcel niečo odo mňa, tak mám ponuku: samec Maskaheros argenteus 28 cm za 1 euro. A k tomu grátis sumec podľa vlastného výberu. V ponuke je už zahrnutá aj doprava ;)


Paloi ozvem sa ti potomkeď tak, ja to ešte nemám napustené tak to ešte potrvá. Akého sumca si mal namysli? niger mi zostane, tak asi viac na dno nedám, neviem netuším ešte :twisted:
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Dlouhá noc ( nehoda)

Neprečítaný príspevokod Rostro » 16 Nov 2019, 11:40

už si pripadám ako rybár, čo loví ryby a nie akvarista. Už zostali len 2 oceláti nie moc extra stave a niger. Podchladenie im dalo zabrať. Tak už počítam s nigerom a niečo k nemu. :roll:
Prílohy
27D7AF9D-3962-4FE5-9C03-F8CCAED591F5.jpeg
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Dlouhá noc ( nehoda)

Neprečítaný príspevokod Tomáš Kubík » 16 Nov 2019, 13:33

Tak to naštve.
Tomáš Kubík
 
Príspevky: 764
Registrovaný: 18 Dec 2015, 09:00
Bydlisko: Znojmo

Re: Dlouhá noc ( nehoda)

Neprečítaný príspevokod Rostro » 16 Nov 2019, 14:10

už som rozhodnutý, tie 2 oceláty sk prežijú pôjdu preč. Oxydoras niger zostáva a k nemu dopasujem niečo...
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Dlouhá noc ( nehoda)

Neprečítaný príspevokod jancibie » 16 Nov 2019, 20:30

Rostro píše:už som rozhodnutý, tie 2 oceláty sk prežijú pôjdu preč. Oxydoras niger zostáva a k nemu dopasujem niečo...

ten niger nie je veľký dravec však?
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2121
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: Dlouhá noc ( nehoda)

Neprečítaný príspevokod paloi » 17 Nov 2019, 08:09

jancibie píše:
Rostro píše:už som rozhodnutý, tie 2 oceláty sk prežijú pôjdu preč. Oxydoras niger zostáva a k nemu dopasujem niečo...

ten niger nie je veľký dravec však?


Kedysi mi v ZOO Braník povedala pani Dáša, že on je akurát veľký stravník :D

A len tak mimo témy - ak mám dobrú informáciu, tak v Braniku ešte Oxydorasa stále majú. Pani Dášu už nie :( Otvorene - rád by som sa mýlil.
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mimo témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron