Dlouhá noc ( nehoda)

Diskusia o všetkom čo nespadá do "cichlid" tématiky

Re: Dlouhá noc ( nehoda)

Neprečítaný príspevokod RadoA » 10 Nov 2019, 08:24

To je práve to, čoho sa bojím: po rokoch a opakovaní tých istých činností prichádza rutina a s ňou strata pozornosti. Našťastie mne sa kvôli tomu stali len "drobnosti" voči takejto katastrofe :(. Veru, už nič iné len zopakovať:
head66y6 píše:Přeju ti pevné nervy a odhodlání rozjet to znovu
Obrázok užívateľa
RadoA
 
Príspevky: 118
Obrázky: 0
Registrovaný: 20 Sep 2014, 07:04

Re: Dlouhá noc ( nehoda)

Neprečítaný príspevokod igor38 » 10 Nov 2019, 09:05

To predýchaš a zase naštartuješ niečo nové
Obrázok užívateľa
igor38
 
Príspevky: 328
Registrovaný: 15 Okt 2016, 16:25
Bydlisko: Galanta

Re: Dlouhá noc ( nehoda)

Neprečítaný príspevokod Rostro » 10 Nov 2019, 09:56

Stiff, filter beží samostatne na vzduchovaní, aby som zachoval baktérie. Celá elektrika všetko bolo pod vodou tak sa to povypínalo, ráno som bol rád, že sme sa zbavili vody v podniku... akva som vypúšťal s rybami až večer to už bola smradlavá “rybacia” mliečna voda. Tak voda z akva plus ryby išli preč, už som nemal chuť znovu napúšťať. Filter beží samostatne ten som zachránil. Keď bude chuť napustím akva a prepojím s filtrom. Samozrejme mi zavzdušnilo prepady takže už som nemal chuť a silu to “riešiť”. Ale ako sa hovorí, čo ťa nezabije to ťa posiľní, takže ideme ďalej :lol: Neaký neprajník ma nezastaví :mrgreen:
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Dlouhá noc ( nehoda)

Neprečítaný príspevokod kvietik » 10 Nov 2019, 11:29

Prajem veľa optimistickej energie lebo toto je fakt na nervy.
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: Dlouhá noc ( nehoda)

Neprečítaný príspevokod Rostro » 10 Nov 2019, 12:51

Dík Kvietik, musím si v h :? :lol: lave uležať čo "ďalej". Apropo, kto má čo v ponuke s veľkých rýb?
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Dlouhá noc ( nehoda)

Neprečítaný príspevokod paloi » 10 Nov 2019, 13:35

Rostro, raz šťastie aj na chudáka sadne. Smola raz musí skončiť. Ale to je asi slabá útecha :(

Možno je to odo mňa sprosté sa takto spýtať, ale nepomeral si najväčšie ryby? Celkom by ma zaujímalo, koľko mali Cincelichthys pearsei. Ale asi Ťa to v tom šoku ani nenapadlo.

A keď je akva bez vody, kde máš tie Astronotusy a Oxydorasa?
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Dlouhá noc ( nehoda)

Neprečítaný príspevokod Rostro » 10 Nov 2019, 13:47

Paloi ozaj nie nemal som chuť, ale veľké a ťažké. Boli ako kapríci na Vianoce tie tvoje. Ale už nerozmýšľam čo bolo, ale čo bude. Sú v provizórnej plastovej nádrži 100x100x50 cm, alebo tak neako. Ani neviem.
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Dlouhá noc ( nehoda)

Neprečítaný príspevokod perchess » 10 Nov 2019, 15:12

Peťo, je to veľká škoda, ale čas už nevrátiš. Najhoršie je za tebou....
A k tvojej otázke akú osádku? Ak to tie zvyšné ryby prežijú, tak by som ich nechal. K tomu by som pridal 1 druh cichly tak 4 ks a húf (aspoň 10-12 ks) piraní :idea: ;)
Obrázok užívateľa
perchess
 
Príspevky: 116
Registrovaný: 07 Sep 2014, 20:11

Re: Dlouhá noc ( nehoda)

Neprečítaný príspevokod Saty » 10 Nov 2019, 17:56

Tak to je vážně mazec, si to nedovedu ani představit.
K těm cichlám by nešlo nějaký hejno metynisů třeba? Pěkný větší rybky co jsou neustále v pohybu.
Obrázok užívateľa
Saty
 
Príspevky: 615
Registrovaný: 03 Máj 2016, 20:57

Re: Dlouhá noc ( nehoda)

Neprečítaný príspevokod Rostro » 10 Nov 2019, 18:41

Teraz som bol pozrieť ryby, tak vyzerá to tak, že všetky čo zostali sa držia t.j. 1x Oxydoras niger a 4 ocellatus.... Perchess, Saty táto kombinácia ma nenapadla, ale človek nikdy nevie. :roll:
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mimo témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Seznam [Bot] a 1 hosť

cron