Cichla sp. (kelberi)

Diskusia o cichlidách z Južnej Ameriky

Re: Cichla sp.

Neprečítaný príspevokod jancibie » 01 Okt 2016, 20:42



update
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2124
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: Cichla sp.

Neprečítaný príspevokod Danny » 01 Okt 2016, 21:14

Kraaasa Janci.Hodili by sa tam miesto tych šutrov nejake vacsie korene.Len kde take veke zohnat do takeho bazenu :D
Angels,daemons and geos
Obrázok užívateľa
Danny
 
Príspevky: 508
Registrovaný: 25 Jan 2016, 22:58
Bydlisko: Bratislava

Re: Cichla sp.

Neprečítaný príspevokod paloi » 02 Okt 2016, 10:11

Jancibie, nakoľko som pred týmto bazénom už zopárkrát stál s otvorenými a uslintanými ústami, tak mi tie 3-centimetrové rybky, čo sa mi premávajú po obrazovke počítača, zdajú až smiešne :D

Ale keď sa nedá pozerať naživo, tak aj video poteší. Ja viem, môžeš namietať, že môžem kedykoľvek prísť, veď to mám kúsok, krížom cez ulicu :D Ale v poslednej dobe nemám čas sa pristaviť ani pri mojom akváriu. A to mám len krížom cez chodbičku 8-)
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Cichla sp.

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 02 Okt 2016, 15:53

Parádní podívaná - opět ;)
Ty samčouři managů ti to tam opravdu prosvítili Janči. Je fakt veliká škoda že to tam nedávali ty red splendidy .... červený torpéda by tomu dali třešničku na dortu. Ale i tak SUPER ;)
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Cichla sp.

Neprečítaný príspevokod jancibie » 02 Okt 2016, 18:51

to Danny: to nie je zlý nápad,porozmýšľam že by som tie kamene postupne úplne zrušil výmenou za korene podobnej veľkosti
to HEAD66Y6 : s managujcov mám obrovskú radosť,dokonca som kvôli nim dal preč tú obrovskú samicu dovii, aby nedošlo k nejakým nežiadúcim čoro moro,
samec red splendida tam raz asi skončí,zabil si samicu pred trením,takže ešte chvíľu pokŕmim a asi pôjde dodať trošku oranžovej krásy.... :D
to paloi : vieš že si vítaný,a pomýlil si sa len o pár centimetrov,takže ti odpúšťam....
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2124
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: Cichla sp.

Neprečítaný príspevokod paloi » 02 Okt 2016, 19:23

jancibie píše:to paloi : vieš že si vítaný,a pomýlil si sa len o pár centimetrov,takže ti odpúšťam....


Nepomýlil. Reálne majú cez 30 cm, ale na notebooku majú len 3 cm. Úplne maličké. Akosi takto som to myslel. To je ako maketa vráskavca v Oceániu Stralsund, čo som kedysi videl. Na počítači tak 20 cm, taká zaujímavá veľryba, ale keď som stál reálne pri jeho papuli, tak som mal pocit, že stojím pred lokomotívou. Pri monitore z toho nešiel strach :?
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Cichla sp.

Neprečítaný príspevokod kotyzavamberk » 04 Okt 2016, 06:08

HEAD66Y6 píše:Parádní podívaná - opět ;)
Ty samčouři managů ti to tam opravdu prosvítili Janči. Je fakt veliká škoda že to tam nedávali ty red splendidy .... červený torpéda by tomu dali třešničku na dortu. Ale i tak SUPER ;)
Tohle akvárium ,dáli se to mu tak ještě řikat ,je taková internetová legenda.Vždy ,když sjíždím videa ryb na youtubku,tak na mě vyskočí tohle a já vždycky kliknu a čumim.
kotyzavamberk
 
Príspevky: 511
Registrovaný: 12 Sep 2014, 10:54

Re: Cichla sp.

Neprečítaný príspevokod jancibie » 04 Okt 2016, 09:48

kotyzavamberk píše:
HEAD66Y6 píše:Parádní podívaná - opět ;)
Ty samčouři managů ti to tam opravdu prosvítili Janči. Je fakt veliká škoda že to tam nedávali ty red splendidy .... červený torpéda by tomu dali třešničku na dortu. Ale i tak SUPER ;)
Tohle akvárium ,dáli se to mu tak ještě řikat ,je taková internetová legenda.Vždy ,když sjíždím videa ryb na youtubku,tak na mě vyskočí tohle a já vždycky kliknu a čumim.

Fúha....fakt ďakujem. Uvažujem o nich,ale ten môj samec red má len cca 32cm a už tam bol a vyzeral dosť zdesený.... :D
ešte ho budem rok tlakovať a skúsim druhý pokus...
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2124
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: Cichla sp.

Neprečítaný príspevokod jancibie » 04 Okt 2016, 09:50

jancibie píše:
kotyzavamberk píše:
HEAD66Y6 píše:Parádní podívaná - opět ;)
Ty samčouři managů ti to tam opravdu prosvítili Janči. Je fakt veliká škoda že to tam nedávali ty red splendidy .... červený torpéda by tomu dali třešničku na dortu. Ale i tak SUPER ;)
Tohle akvárium ,dáli se to mu tak ještě řikat ,je taková internetová legenda.Vždy ,když sjíždím videa ryb na youtubku,tak na mě vyskočí tohle a já vždycky kliknu a čumim.

Fúha....fakt ďakujem. Uvažujem o nich,ale ten môj samec red má len cca 32cm a už tam bol a vyzeral dosť zdesený.... :D
ešte ho budem rok tlakovať a skúsim druhý pokus...

Ak by ste niekto vedeli o veľkých red splendidach na predaj,dajte mi hneď vedieť,skúsim sa k ním správať ako ku cichlám,možno by potom dali tých 35cm....
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2124
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: Cichla sp.

Neprečítaný príspevokod jancibie » 07 Okt 2016, 12:19

dvaja samci,krásavci..... :D
Prílohy
IMG_1425.JPG
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2124
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Juhoamerické cichlidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron