L-024 , rejnoci a cichla temensis

Diskusia o rybách, chovaných spolu s cichlidami

Re: L-024 , rejnoci a cichlasoma temensis

Neprečítaný príspevokod jancibie » 07 Sep 2014, 17:43

Tonny píše:jjjj , omluva , byl jsem tak vyvalený jak vložit fotky , že jsem nekontroloval názvy ........

Pri iných rybách by som to prehliadol,ale cichly sú moja srdcovka.....Tiež sa v dohľadnej dobe pochválim tými mojimi...
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2124
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: L-024 , rejnoci a cichlasoma temensis

Neprečítaný príspevokod Aiven » 07 Sep 2014, 19:33

Tonny píše:Ano Cichla......, já se zabývám importem všech možných L-sumců , rejnoků a různých netradičních druhů ryb....hlavně zajímavosti , novinky.....já nemám okrasné nádrže..mám pár oblíbenců kteří zůstali u mě a čas od času je prodávám....jsou to pro mě nádherné ryby a máš pravdu drazí (L-024 na fotce 140 euro)....je to taková srdcovka....


hoci nemaš okrasne nadrže dno je v nej pestre :)
paradne rybky palec hore
Obrázok užívateľa
Aiven
 
Príspevky: 60
Registrovaný: 06 Sep 2014, 05:54
Bydlisko: Nitra

Re: L-024 , rejnoci a cichla temensis

Neprečítaný príspevokod paloi » 07 Sep 2014, 19:42

L024 je suprový :!:

Už som na podobné prísavníky (s tými oranžovými plutvami je viacero druhov, tak netvrdím, že to boli vyslovene L024, až tak to nesledujem) zo dva razy narazil, ale na toto fakt nemám financie... ale raz možno... je to paráda

Ako je to s ukrývaním? Nie je zalezený celý deň niekde pod koreňom? Lebo dať také prachy za prísavníka a potom ho celé dni nevidieť, to trochu zamrzí :evil:
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: L-024 , rejnoci a cichla temensis

Neprečítaný príspevokod Tonny » 07 Sep 2014, 19:59

jjj hodně podobní jsou L-025 a L-024 , jinak jsou docela aktivní ve dne i v noci rozhodně nejsou zalezlí , a trubky používám staré odvodnovaci s pálené hlíny....
Obrázok užívateľa
Tonny
 
Príspevky: 29
Obrázky: 0
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:46
Bydlisko: Brno ČR

Re: L-024 , rejnoci a cichla temensis

Neprečítaný príspevokod satan z pekla » 07 Sep 2014, 20:00

Tonny píše:Ano...pravda....zrovna minulý týden jsem obdivoval Tvoje discus....máš je vážně moc pěkný , asi před měsícem byl u tebe p. Ďuriš s Trnavy a samou chválu jsem slyšel , taky Vám všem fandím - výborný nápad cichlidklub.......a věřím že bude hodně příznivců......pevně věřím , že to tady bude mít smysl a člověk že tady najde jak inspiraci tak rady a tipy ........nadávky a ponižování tady nemá misto...........
Přeji hodně úspěchů......a děkuji za možnost zde být......

Tonny myslel si p. Tomáš Ďuriš? od toho som kúpil raje ja :mrgreen:
Obrázok užívateľa
satan z pekla
 
Príspevky: 1549
Obrázky: 11
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:46
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: L-024 , rejnoci a cichla temensis

Neprečítaný príspevokod Rostro » 07 Sep 2014, 20:10

Vitaj medzi nami, snáď to s nami dlho vydržííííš. Bol som u teba osobne. Máš to tam pekné útulné. Aké sú asi veľké tie Cichly na obrázku a ako sa správali pri kŕmení raje vs. cichly? Dostalo sa aj rajám, alebo si musel extra dokrmovať? Nad touto alternatívou ( aj keď s inými Cichlami) som aj ja uvažoval.
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: L-024 , rejnoci a cichla temensis

Neprečítaný príspevokod stiff » 07 Sep 2014, 20:11

Tonny píše:Ano...pravda....zrovna minulý týden jsem obdivoval Tvoje discus....máš je vážně moc pěkný , asi před měsícem byl u tebe p. Ďuriš s Trnavy a samou chválu jsem slyšel , taky Vám všem fandím - výborný nápad cichlidklub.......a věřím že bude hodně příznivců......pevně věřím , že to tady bude mít smysl a člověk že tady najde jak inspiraci tak rady a tipy ........nadávky a ponižování tady nemá misto...........
Přeji hodně úspěchů......a děkuji za možnost zde být......


:) Dík za pochvalu. Áno, Tomáš bol tu na východe nedávno, že pozdravujem ;)

Cichlidklub sme spravili pre nás všetkých cichlidpostihnutých, tak ťa tu radi vidíme. Máš parádne ryby, až pôjdem okolo, zastavím sa na kafe ;) Nech sa páči, máš vytvorenú sekciu "partneri"...
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné

Re: L-024 , rejnoci a cichla temensis

Neprečítaný príspevokod Tonny » 07 Sep 2014, 20:21

satan z pekla píše:
Tonny píše:Ano...pravda....zrovna minulý týden jsem obdivoval Tvoje discus....máš je vážně moc pěkný , asi před měsícem byl u tebe p. Ďuriš s Trnavy a samou chválu jsem slyšel , taky Vám všem fandím - výborný nápad cichlidklub.......a věřím že bude hodně příznivců......pevně věřím , že to tady bude mít smysl a člověk že tady najde jak inspiraci tak rady a tipy ........nadávky a ponižování tady nemá misto...........
Přeji hodně úspěchů......a děkuji za možnost zde být......

Tonny myslel si p. Tomáš Ďuriš? od toho som kúpil raje ja :mrgreen:


jjjj a co jsi kupoval ??
Obrázok užívateľa
Tonny
 
Príspevky: 29
Obrázky: 0
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:46
Bydlisko: Brno ČR

Re: L-024 , rejnoci a cichla temensis

Neprečítaný príspevokod Tonny » 07 Sep 2014, 20:25

Rostratus-admin píše:Vitaj medzi nami, snáď to s nami dlho vydržííííš. Bol som u teba osobne. Máš to tam pekné útulné. Aké sú asi veľké tie Cichly na obrázku a ako sa správali pri kŕmení raje vs. cichly? Dostalo sa aj rajám, alebo si musel extra dokrmovať? Nad touto alternatívou ( aj keď s inými Cichlami) som aj ja uvažoval.


velikost cca 25-30 cm , je pravda že tam toho musím dát více než obvykle , první hrst rybiček polknou jak nic a potom dávám rejnokům....stejně jsou na tom i crenicichla zebrina ty se někdy i kutálejí místo aby plavali....
Obrázok užívateľa
Tonny
 
Príspevky: 29
Obrázky: 0
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:46
Bydlisko: Brno ČR

Re: L-024 , rejnoci a cichla temensis

Neprečítaný príspevokod satan z pekla » 07 Sep 2014, 22:00

Tonny píše:
satan z pekla píše:
Tonny píše:Ano...pravda....zrovna minulý týden jsem obdivoval Tvoje discus....máš je vážně moc pěkný , asi před měsícem byl u tebe p. Ďuriš s Trnavy a samou chválu jsem slyšel , taky Vám všem fandím - výborný nápad cichlidklub.......a věřím že bude hodně příznivců......pevně věřím , že to tady bude mít smysl a člověk že tady najde jak inspiraci tak rady a tipy ........nadávky a ponižování tady nemá misto...........
Přeji hodně úspěchů......a děkuji za možnost zde být......

Tonny myslel si p. Tomáš Ďuriš? od toho som kúpil raje ja :mrgreen:


jjjj a co jsi kupoval ??

Raje na zaciatok mi odporucili motoro
Obrázok užívateľa
satan z pekla
 
Príspevky: 1549
Obrázky: 11
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:46
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PredchádzajúciĎalší

Späť na Arowany, sumce, raje a iné

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia