osemtisíc litrov amazonky

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: osemtisíc litrov amazonky

Neprečítaný príspevokod jancibie » 14 Júl 2022, 14:45

nový prišelec, respektíve staronový... :D posledná ryba z pôvodnej osádky, ktorú som dokázal podržať počas prerábky nádrže
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2122
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: osemtisíc litrov amazonky

Neprečítaný príspevokod miras90 » 30 Júl 2022, 11:39

Paráda, ať se mu daří
miras90
 
Príspevky: 910
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Re: osemtisíc litrov amazonky

Neprečítaný príspevokod Rostro » 30 Júl 2022, 19:13

Po dlhej dobe som bol pozrieť Jančiho nádrž a tých 8tisíc litrov je proste paráda. Vždy od neho idem nasratý, lebo moje sa mi zdá malinké. A tie ryby, keď budú dospelé, tak to bude tiptop :)
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: osemtisíc litrov amazonky

Neprečítaný príspevokod jancibie » 30 Júl 2022, 21:07

Rostro píše:Po dlhej dobe som bol pozrieť Jančiho nádrž a tých 8tisíc litrov je proste paráda. Vždy od neho idem nasratý, lebo moje sa mi zdá malinké. A tie ryby, keď budú dospelé, tak to bude tiptop :)

Dobre sme si pokecali po toľkých rokoch..
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2122
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: osemtisíc litrov amazonky

Neprečítaný príspevokod paloi » 31 Júl 2022, 04:56

Rostro píše:Po dlhej dobe som bol pozrieť Jančiho nádrž a tých 8tisíc litrov je proste paráda. Vždy od neho idem nasratý, lebo moje sa mi zdá malinké.


Návšteva u Jančiho je vždy spojená s rizikom, že človek odíde s tým pocitom, že "doma mám malé"... ale na druhej strane je to propagácia, že sa to dá. Tu centimeter, tam dva... a Janči je prívetivý a ústretový hostiteľ. Pri mne dokonca aj zatvára psov :D
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: osemtisíc litrov amazonky

Neprečítaný príspevokod Rostro » 31 Júl 2022, 12:16

Paloi neboj aj pri mne psov zatvoril. Vyzerajú dobre ale neriskoval by som to. Predsa len si pána a svoje teritórium dobre strážia :) Janči konečne sa naskytla aspoň takáto príležitosť sa na chvílu stretnúť. Aj deti sa zabavili :)
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: osemtisíc litrov amazonky

Neprečítaný príspevokod paloi » 01 Aug 2022, 05:29

Rostro píše: Janči konečne sa naskytla aspoň takáto príležitosť sa na chvílu stretnúť. Aj deti sa zabavili :)


Rostro, Ty si tam zabával Jančiho deti? Nemáš z toho video? :mrgreen:
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: osemtisíc litrov amazonky

Neprečítaný príspevokod jancibie » 07 Aug 2022, 11:22

myleusy hromadná foto... :D
Prílohy
IMG_0926.jpg
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2122
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: osemtisíc litrov amazonky

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 12 Aug 2022, 10:35

Už jim pěkně začínají červenat ploutve a skřele ...... bude to nádherná skupina ryb a ozdoba nádrže ;)
Ještě se ti teda do té skupiny Myleusek plete ten amazonský "karas" a Cichla ale ti to brzy pochopí, že tam nepatří :D
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2846
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: osemtisíc litrov amazonky

Neprečítaný príspevokod jancibie » 28 Aug 2022, 10:32

head66y6 píše:Už jim pěkně začínají červenat ploutve a skřele ...... bude to nádherná skupina ryb a ozdoba nádrže ;)
Ještě se ti teda do té skupiny Myleusek plete ten amazonský "karas" a Cichla ale ti to brzy pochopí, že tam nepatří :D

práveže patrí, lebo mne záleží na biotope... :D
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2122
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

cron