Bichir tank

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: Bichir tank

Neprečítaný príspevokod kvietik » 20 Jan 2018, 16:49

alebo manželku na čistenie a priateľku na to ostatne :twisted:
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: Bichir tank

Neprečítaný príspevokod igor38 » 20 Jan 2018, 17:20

Len aby príspevky nečítali manželky.
Obrázok užívateľa
igor38
 
Príspevky: 328
Registrovaný: 15 Okt 2016, 16:25
Bydlisko: Galanta

Re: Bichir tank

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 20 Jan 2018, 18:11

Já se přiznám......já si to radši udělám sám :roll:
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Bichir tank

Neprečítaný príspevokod Plzenaak » 20 Jan 2018, 20:11

:-)
Obrázok užívateľa
Plzenaak
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: 10 Sep 2014, 10:41
Bydlisko: Plzeň

Re: Bichir tank

Neprečítaný príspevokod liborass » 20 Jan 2018, 21:09

HEAD66Y6 píše:Já se přiznám......já si to radši udělám sám :roll:


Tak tohle už raději rozvádět nebudu :D :P
liborass
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 15 Apr 2015, 15:28

Re: Bichir tank

Neprečítaný príspevokod jirkamrvik » 21 Jan 2018, 09:37

To jsem tady něco rozvedl .. :D Ikdyž si to občas taky raději udělám sám :D
jirkamrvik
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 26 Sep 2015, 07:54

Re: Bichir tank

Neprečítaný príspevokod Tomáš Kubík » 21 Jan 2018, 10:58

Já jen dodám. Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Když byla moje žena přítelkyní taky občas odkalila akvárko nebo aspoň očistila řasu. Teď jen pronese, že je to sklo nějaký upatlaný.
Tomáš Kubík
 
Príspevky: 764
Registrovaný: 18 Dec 2015, 09:00
Bydlisko: Znojmo

Re: Bichir tank

Neprečítaný príspevokod jirkamrvik » 22 Jan 2018, 12:35

16.2. se konečně zase naplní výkrmna, která je už pod stojanem pod hlavní nádrží. Už to potřebuje zaplnit, je to hrozně prázdný :D jestli se povede nákup, tak si mimo jiné přivezu 2-3 kousky Pseudopimelodus zungaro bufonius, které jsem zatím ještě nikde neviděl. Nemáte je někdo? popř. když se povede, založíme novou tému ;)
jirkamrvik
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 26 Sep 2015, 07:54

Re: Bichir tank

Neprečítaný príspevokod paloi » 22 Jan 2018, 17:21

Pseudopimelodus zungaro bufonius - prosím Ťa, čo je to za druh? Odkiaľ máš ponuku? Môžeš mi to napísať do SS? Možno sa s tým nechceš pochváliť verejne :) Keď som zbadal to "zungaro", hneď som zbystril pozornosť :)

Lebo ja evidujem Zungaro zungaro, ale to je mega sumec. Ten občas býval v ponuke, niekedy 1-2 roky dozadu. Synonymum názvu je aj Pseudopimelodus zungaro. Toho vediem v mojom "zozname snov", keby raz náhodou....
A potom je relatívne malý sumec Pseudopimelodus bufonius. Ale pri tomto názve nefiguruje "zungaro". Že by sa tieto dva druhy prekrížili? Ako novofundlanďák s jazvečíkom :shock:
A ešte o niečo menší je Pseudopimelodus schultzi, synonymum názvu Zungaro zungaro schultzi. Ale jeho maximálnych 20 cm sa ma už netýka :(

Vieš k tomu niečo viac?
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Bichir tank

Neprečítaný príspevokod jirkamrvik » 22 Jan 2018, 20:22

paloi píše:Pseudopimelodus zungaro bufonius - prosím Ťa, čo je to za druh? Odkiaľ máš ponuku? Môžeš mi to napísať do SS? Možno sa s tým nechceš pochváliť verejne :) Keď som zbadal to "zungaro", hneď som zbystril pozornosť :)

Lebo ja evidujem Zungaro zungaro, ale to je mega sumec. Ten občas býval v ponuke, niekedy 1-2 roky dozadu. Synonymum názvu je aj Pseudopimelodus zungaro. Toho vediem v mojom "zozname snov", keby raz náhodou....
A potom je relatívne malý sumec Pseudopimelodus bufonius. Ale pri tomto názve nefiguruje "zungaro". Že by sa tieto dva druhy prekrížili? Ako novofundlanďák s jazvečíkom :shock:
A ešte o niečo menší je Pseudopimelodus schultzi, synonymum názvu Zungaro zungaro schultzi. Ale jeho maximálnych 20 cm sa ma už netýka :(

Vieš k tomu niečo viac?



Ahoj Paloi, heleď tady je přímo odkaz : http://www.aquarium.cz/katalog/akvarijn ... umci/1482/ Dle mého je tam to "zungaro" spíš navíc. Co jsem koukal, tak i trochu podle fotky to bude spíš ten Pseudopimelodus Bufonius. Jen nevím, proč v nabídce je psáno "Zungaro" .. no nic víc, až ten druh koupím (pokud bude skladem) tak dám hned vědět, protože Zungaro a Bufonius jsou dvě odlišné ryby, ale zas oproti tobě, se mně líbí víc ten Bufonius :lol: .. mají na výběr i více sumců, jen je nárazovka že tam jsou a pak se v tom stocklistu zničeho nic objeví,
jirkamrvik
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 26 Sep 2015, 07:54

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia