Amerika

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: Amerika

Neprečítaný príspevokod miras90 » 30 Nov 2022, 12:00

Jirka B. píše:
miras90 píše:Ty limi budou super, jak píšou kluci nemají takovou nenažranou hubu jako ostatní sumci. Zrovna minulý týden sem na ně koukal ve vivariu a měl sem co dělat abych je tam nechal, je to moc pěkná ryba. Ne že by se mi jiní sumci nelíbili, to ano a i více než surubin ale vše bohužel rychle roste a hlavně co se jim vejde do huby to sežerou :?

Tak si pořiď oxydorase, sice taky rychle roste, ale u mě nechával ryby na pokoji. Neztratila se ani jedna tetra, žral jenom granule. Zkoušel jsem krevety, žížaly apod., ale nic mu nešmakovalo.


Toho nechci je to obrovské prase a bylo by mi líto ho vyudit :) Mam 2 kusy megalodoras irwini a přísavky tak to stačí maximálně přidám nějakou přísavku třeba adonise ;)
miras90
 
Príspevky: 910
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Re: Amerika

Neprečítaný príspevokod miras90 » 15 Jan 2023, 13:45

Tak co sis vlastně dovezl z Vivaria, kde je nějaké foto, vzal si ty limi? Jinak díky za návštěvu, jsem rád, že sem tebe i ženu poznal, škoda, že jste se nezdrželi déle a hlavně jste si mimo kafe nic nedali, ještě dnes to tady dojíždím, protože Milan si párkrát zobnul jako vrabec, takže tu vše zůstalo.
miras90
 
Príspevky: 910
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Re: Amerika

Neprečítaný príspevokod Jirka B. » 16 Jan 2023, 15:47

Já byl trochu nervózní, aby ryba neklepala kosu, nešel mi zavřít termobox. Nakonec když jsem to doma změřil, tak tam bylo skoro 24. Dovezl jsem si L95, ale viděl jsem ho naposled v sobotu při přendavání z kbelíku. Snad se brzo osmělí, pak dám fotky. Teď je z něj jen vidět ocas za kořenem.
Obrázok užívateľa
Jirka B.
 
Príspevky: 271
Registrovaný: 11 Okt 2018, 21:12
Bydlisko: Jablonné v Podještčdí

Re: Amerika

Neprečítaný príspevokod miras90 » 16 Jan 2023, 20:50

Jirka B. píše:Já byl trochu nervózní, aby ryba neklepala kosu, nešel mi zavřít termobox. Nakonec když jsem to doma změřil, tak tam bylo skoro 24. Dovezl jsem si L95, ale viděl jsem ho naposled v sobotu při přendavání z kbelíku. Snad se brzo osmělí, pak dám fotky. Teď je z něj jen vidět ocas za kořenem.

Jj to chápu, ale klidně sis ho mohl vzít dovnitř. Neboj, on se rozkouká a bude jezdit ;)
Kolik si za něj dával a jak je velký, tedy pokud to není tajné.
miras90
 
Príspevky: 910
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Re: Amerika

Neprečítaný príspevokod Jirka B. » 16 Jan 2023, 21:22

Jsem nechtěl otravovat s tím kýblem. Ale jezdím občas do Hořovic přes Slaný k mámě, tak si za čas mohu udělat menší zajížďku a omrknout u tebe novinky, až budou.
Ta moje potvora stála celkem dost, skoro 5 500 a má 30cm. Dneska dal Klepešta ceník a má ho za 10k :D Co jsem koukal na netu, tak jsou kolem 200-300 dolarů, v Evropě jsem našel francouzskej web za 318 eur.
Obrázok užívateľa
Jirka B.
 
Príspevky: 271
Registrovaný: 11 Okt 2018, 21:12
Bydlisko: Jablonné v Podještčdí

Re: Amerika

Neprečítaný príspevokod miras90 » 17 Jan 2023, 18:28

To je hroznej masakr, to není ani možný :o
Novinky, no uvidíme jestli něco bude, určitě potřebuju petenie ale nespěchám na to a určitě větší už se mi to nechce poplatky v jiné nádrži.
Tak až vyleze tak ho koukej vyfotit.
Ale klidně dej vědět a pojedeš a můžeš se stavit.
miras90
 
Príspevky: 910
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Re: Amerika

Neprečítaný príspevokod miras90 » 25 Jan 2023, 15:41

Tak co Jirko už ta pakrunýřnice vylézá alespoň na žrádlo, super jsou pro ně mražené slavný ty baští úplně nejraději prý i ryby co jinak nic nežerou ;)
miras90
 
Príspevky: 910
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Re: Amerika

Neprečítaný príspevokod Jirka B. » 25 Jan 2023, 17:13

Zatím je z něj vidět jen kus ocasu pořád na stejném místě. Na krmení vůbec nevylejzá, asi jen hobluje dřevo, protože je pod filtrem docela bordel. V noci jde na cuketu, dávám tam velký kus, to by ancistrusi nesežrali. Na MFK jsem četl v jednom příspěvku, že se aklimatizoval až po 4-5ti měsících.. Ty mražené slávky zkusím, dík za tip.
Prílohy
IMG_20230124_134134~2.jpg
Obrázok užívateľa
Jirka B.
 
Príspevky: 271
Registrovaný: 11 Okt 2018, 21:12
Bydlisko: Jablonné v Podještčdí

Re: Amerika

Neprečítaný príspevokod miras90 » 25 Jan 2023, 17:55

Tak alespoň vidíš ocas no :D
95 je vyloženě masožravej tak mu přidej nějaký maso, samozřejmě ryba nebo ty slávky ty jsou vážně super. Kámošovi bere moc pěkně i granule ty zezačátku nechtěl a teď je jede jako blázen.
miras90
 
Príspevky: 910
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Re: Amerika

Neprečítaný príspevokod Jirka B. » 25 Jan 2023, 19:48

A za jak dlouho si u kámoše zvyknul to neříkal? Já teda četl, že potrava by měla být převážně rostlinného původu, píšou to na L-welse i jinde.
Obrázok užívateľa
Jirka B.
 
Príspevky: 271
Registrovaný: 11 Okt 2018, 21:12
Bydlisko: Jablonné v Podještčdí

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

cron