864L juzna/stredna amerika

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: 864L juzna/stredna amerika

Neprečítaný príspevokod Lubik » 29 Nov 2019, 11:55

zelene mecune dopadli tak, ze uz na treti krat objednane prisli s celym cervenym vrchom tela.... dvojfarebne cervenozelene, to uz sa snad ani neda kupit, mozno uz len odchyty.... nechapem preco ich ti ludia krizia, asi mi v biotope ostanu len salvini a meeki
večne nespokojný
Lubik
 
Príspevky: 153
Registrovaný: 19 Apr 2019, 01:39
Bydlisko: Levoca

Re: 864L juzna/stredna amerika

Neprečítaný príspevokod kvietik » 03 Dec 2019, 18:43

Ja som videl nedávno na nejakom českom e-shope, že zaručene prírodná forma, ale už neviem kde. Si bral od obchodníkov , či od chovateľa nejakého?
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: 864L juzna/stredna amerika

Neprečítaný príspevokod Lubik » 05 Dec 2019, 23:56

bral som z akvaristiky tu v levoci, casto si tam objednavam ryby lebo su dobre ceny aj kvalita, no obcas sa stane ze pani nevie nieco zohnat ale to su vacsinou ryby ktore sa bezne v obchodoch nevyskytuju, .. napriklad ako zelene mecune alebo vieje sa cez nu nedaju kupit ale inak celkom vela cichlid vie dodat
večne nespokojný
Lubik
 
Príspevky: 153
Registrovaný: 19 Apr 2019, 01:39
Bydlisko: Levoca

Re: 864L juzna/stredna amerika

Neprečítaný príspevokod kvietik » 06 Dec 2019, 11:32

No vidíš a ja v Levoči navštevujem mùzea namiesto, aby som poriadnu akvaristiku tam vyhľadal ;)
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: 864L juzna/stredna amerika

Neprečítaný príspevokod kvietik » 23 Dec 2019, 08:24

Podarilo sa doplniť ešte osádku?
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: 864L juzna/stredna amerika

Neprečítaný príspevokod Lubik » 23 Dec 2019, 13:26

no nic zatial mam tak 5 salvin kde jednemu paru sa dnes vyliahli mlade a 9 meeki ktore sa vytreli uz 3x ale este sa len ucia lebo nic nepovodili, na zelene mecune uz som myslel ze nebudu ale kamarat mi dal este nadej ze mozno mi zozenie po novom roku tak uvidime este skusam cribroheros robertsoni ale velku nadej tomu nedavam lebo to som este nikde nevidel :D mam cas do leta tak uvidime ci sa mi este podari nieco vhodne zohnat
večne nespokojný
Lubik
 
Príspevky: 153
Registrovaný: 19 Apr 2019, 01:39
Bydlisko: Levoca

Re: 864L juzna/stredna amerika

Neprečítaný príspevokod Lubik » 23 Dec 2019, 19:12

skromny pokus o cast strednej ameriky, este nejake tie male korekcie asi budu ale v podstate uz je to hotove, hlavne pribudne popadane listie lebo zasoby sa mi rozpadly skor ako som cakal :D
Prílohy
B7AE69F0-515D-435B-AA23-EC9CA7078A54.jpeg
večne nespokojný
Lubik
 
Príspevky: 153
Registrovaný: 19 Apr 2019, 01:39
Bydlisko: Levoca

Re: 864L juzna/stredna amerika

Neprečítaný príspevokod liborass » 24 Dec 2019, 12:22

Vůbec to nevypadá zle ;) Nevím, čím svítíš, ale takové bodové světlo by tomu dodalo hezkou atmošku...
liborass
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 15 Apr 2015, 15:28

Re: 864L juzna/stredna amerika

Neprečítaný príspevokod Saty » 24 Dec 2019, 13:37

Vypadá to celkem zdařile. Ty halouzky máš v záloze náhradní, sice chytily hezkou patinu ale aby se ti nerozpadly dřív jak to budeš prezentovat na soutěž?
A jen tak ze zvědavosti, nebojíš se zvěřejňovat fotky takhle před soutěží, jsou na tyhle porušení celkem háklivý?!
Obrázok užívateľa
Saty
 
Príspevky: 615
Registrovaný: 03 Máj 2016, 20:57

Re: 864L juzna/stredna amerika

Neprečítaný príspevokod Lubik » 24 Dec 2019, 15:09

to drevo dufam ze este viac chyti prirodny look, nemam nic v zalohe ak sa rozpadne skocim k priehrade a natrham nove to ani neriesim, a s tymi fotkami ano mam stiahnutu prdel z toho ze je zakaz zverejnovania az do vyhodnotenia no na fb a ine siete to nedavam, len tu som dal dve fotky tak snad to nikto z poroty nenajde :) ...a svetlo mam 2x reflektor a 1 malu led lampu este budem uvazovat o tom ze ako to nasvietim nakoniec, je fakt ze bodove svetla s tienistymi castami akva vyzeraju super a aj je to pre ryby prakticke ale budem sa snazit najskor napodobnit to video co som videl na YT kde vlastne volna cast akva by mala byt presvetlena a cast s padnutym stromom by mala byt tmavsia, respektive tam pojde nad to slabsie svetlo a reflektory sa presunu nad volnu cast viac.... ono to je ale dost take na hranie sa lebo co v reale vyzera rovnako alebo velmi podobne realite tak cez fotky alebo video to uz vyzera uplne inak :D ....cize treba sa hrat dokym prave fotky a videa nevyzeraju ako cast prirody :D ... a ak ma nahodou diskvalifikuju ze mi najdu tieto dve fotky tu, tak dobry pocit z biotopoveho akva mi aj tak ostane :)
večne nespokojný
Lubik
 
Príspevky: 153
Registrovaný: 19 Apr 2019, 01:39
Bydlisko: Levoca

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Seznam [Bot] a 1 hosť

cron