Paratheraps fenestratus

Diskusia o cichlidách zo Strednej Ameriky

Re: Paratheraps fenestratus.

Neprečítaný príspevokod paloi » 05 Júl 2015, 19:30

Jancibie, Ty to sem hádžeš ako na objednávku :P

Tak ja si prosím... no, ja si ešte premyslím, čo si prosím ;)
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Paratheraps fenestratus.

Neprečítaný príspevokod jancibie » 05 Júl 2015, 19:52

paloi píše:Jancibie, Ty to sem hádžeš ako na objednávku :P

Tak ja si prosím... no, ja si ešte premyslím, čo si prosím ;)

Takýmto tempom je jasné,že mi dôjde munícia.....ale čo už...zaskočí niekto iný
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2124
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: Paratheraps fenestratus.

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 05 Júl 2015, 22:27

Janči jsou to opravdu neskutečně majestátní a nádherný ryby !!! Asi to u nich nepíšu poprvé ale je to prostě tak ;)
Jsem od malička hroznej lenoch a proto jsem se při rozhodování jestli barák nebo byt - rozhodl pro byt a dodnes toho nelituju ..... Jen když vidím ty tvoje fotky a ryby , říkám si - "Vidíš blbče kdyby jsi nebyl takový jelito , mohl jsi mít barák a v něm "bazének" ve kterým by jsi si mohl splnit víc snů naráz !" :roll:
No jo ale pak si představím tu práci se stavbou anebo údržbou domku a jsem rád za to svoje 3/1 a říkám si že všechny ty ryby třeba mít budu , akorát ne naráz ale pěkně podle jejich a moji životnosti ... :D A taky musím říct že to je i kvůli manželce aby nemusela umývat tolik oken , WC a koupelen .... Takže jsem se vlastně rozhodl jako gentleman hehe .
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Paratheraps fenestratus.

Neprečítaný príspevokod jancibie » 06 Júl 2015, 09:08

HEAD66Y6 píše:Janči jsou to opravdu neskutečně majestátní a nádherný ryby !!! Asi to u nich nepíšu poprvé ale je to prostě tak ;)
Jsem od malička hroznej lenoch a proto jsem se při rozhodování jestli barák nebo byt - rozhodl pro byt a dodnes toho nelituju ..... Jen když vidím ty tvoje fotky a ryby , říkám si - "Vidíš blbče kdyby jsi nebyl takový jelito , mohl jsi mít barák a v něm "bazének" ve kterým by jsi si mohl splnit víc snů naráz !" :roll:
No jo ale pak si představím tu práci se stavbou anebo údržbou domku a jsem rád za to svoje 3/1 a říkám si že všechny ty ryby třeba mít budu , akorát ne naráz ale pěkně podle jejich a moji životnosti ... :D A taky musím říct že to je i kvůli manželce aby nemusela umývat tolik oken , WC a koupelen .... Takže jsem se vlastně rozhodl jako gentleman hehe .

Tak to je fakt obeť z tvojej strany,ale pre tie okná sa to oplatí..... ;)
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2124
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: Paratheraps fenestratus.

Neprečítaný príspevokod huhu » 07 Júl 2015, 22:05

HEAD66Y6 píše:Janči jsou to opravdu neskutečně majestátní a nádherný ryby !!! Asi to u nich nepíšu poprvé ale je to prostě tak ;)
Jsem od malička hroznej lenoch a proto jsem se při rozhodování jestli barák nebo byt - rozhodl pro byt a dodnes toho nelituju ..... Jen když vidím ty tvoje fotky a ryby , říkám si - "Vidíš blbče kdyby jsi nebyl takový jelito , mohl jsi mít barák a v něm "bazének" ve kterým by jsi si mohl splnit víc snů naráz !" :roll:
No jo ale pak si představím tu práci se stavbou anebo údržbou domku a jsem rád za to svoje 3/1 a říkám si že všechny ty ryby třeba mít budu , akorát ne naráz ale pěkně podle jejich a moji životnosti ... :D A taky musím říct že to je i kvůli manželce aby nemusela umývat tolik oken , WC a koupelen .... Takže jsem se vlastně rozhodl jako gentleman hehe .

Ja z teba nemozem :D:D:D
Obrázok užívateľa
huhu
 
Príspevky: 596
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:17
Bydlisko: Letanovce

Re: Paratheraps fenestratus.

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 08 Júl 2015, 16:27

;)
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Paratheraps fenestratus.

Neprečítaný príspevokod jancibie » 15 Sep 2015, 10:34

fight.... :)
Prílohy
IMG_7242.jpg
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2124
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: Paratheraps fenestratus.

Neprečítaný príspevokod Janek » 15 Sep 2015, 10:37

Co na toho fenestráta říct, dokonalá ryba !!!
Janek
 
Príspevky: 594
Registrovaný: 19 Júl 2015, 10:30

Re: Paratheraps fenestratus.

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 15 Sep 2015, 10:45

Janči kdo má v těchto soubojích navrch - cross anebo fene ???
Jinak koukám jak fenestrát zbledne když se nasere ..... V normálním "stavu" je to překrásná ryba ;)
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Paratheraps fenestratus.

Neprečítaný príspevokod jancibie » 15 Sep 2015, 10:58

Je to vyrovnané. Ale máš pravdu, fenestratus a maculicauda je jedna z mála rýb, ktoré sú v trecej alebo rozhnevanej nálade škaredšie sfarbené ako normálne...
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2124
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stredoamerické cichlidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 3 hostia

cron