Herichthys deppi

Diskusia o cichlidách zo Strednej Ameriky

Herichthys deppi

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 09 Dec 2014, 22:09

Zdar , tak tady platí s těma nepovedenejma fotkama a malejma rybama to samé jako u Breidohri (pink) .... :)
Rybky mám také z Humenného , vezli se tím samím autem jako Breidohri . Žádný problém s cestou , aklimatizací , krmením , jen se mi zdají o něco průbojnější než ty Breidohri . Byly od začátku taky o něco větší ale kytek si naopak nevšímají , jen se pěkně oštípávají mezi sebou a každá má na sobě nějakej šrám od příbuznýho . Velikost se pohybuje okolo 6-7cm , ale je tam jeden dominantní bejček a ten už bude mít 8cm ;)
Těším se na jejich barevný dozrávání ....
Prílohy
H.D.4.jpg
H.D.3.jpg
H.D.2.jpg
H.D.1.jpg
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Herichthys depii

Neprečítaný príspevokod stiff » 11 Dec 2014, 15:11

Pekne ti rastú človeče, dobre kŕmiš ;)
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné

Re: Herichthys depii

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 12 Dec 2014, 07:54

Jsou to absolutně nevybíravý ryby co se krmení týká .... Mrazený hov. srdce,patentka,granule,ovesný vločky,kukuřice a naučili se dokonce krást i krevetky určený pro Datnioidy . Ty se kolikrát stihnou jen smutně koukat jak jim krevety před očima mizí :D . Zatím jsou pohromadě s Breidohrama ale už mám napuštěný dvě nový 350l , tak je před vánocema rozdělím a půjdou každej druh do svého "pokojíčku" ......
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Herichthys depii

Neprečítaný príspevokod kotyzavamberk » 13 Dec 2014, 02:36

Máš je pěkný,za pár měsíců jim bude pokojíček malý ,jsem zvědav až budou mít 25 cm,jaký budou.
kotyzavamberk
 
Príspevky: 511
Registrovaný: 12 Sep 2014, 10:54

Re: Herichthys depii

Neprečítaný príspevokod sumdir » 25 Dec 2014, 16:12

ani som netusil, ze takato ryba existuje, ja este tak carpintisy. nieco som aj poguglil, vyzera to dobre, ked sa vyfarbi.
Obrázok užívateľa
sumdir
 
Príspevky: 525
Registrovaný: 05 Sep 2014, 19:38
Bydlisko: Ratzersdorf /BA -Rača/

Re: Herichthys depii

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 10 Feb 2015, 21:59

Tak zatímco u P.breidohri už se našel druhý pár , tak H.depii se zatím k ničemu nemají . Poflakujou se po nádrži jako desperáti a hledají co by kde sežrali , nebo jak by potrápili Datnioida , který tam je s nima . Že je větší je nezajímá protože jich je víc :D . Na mřenky macracantha kašlou .
Už začínají jít do modra ale tady na tom mobilním videu to není poznat :oops:

https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=9HTUZ32oEOw
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Herichthys depii

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 10 Feb 2015, 22:41

[quote="HEAD66Y6"]Tak zatímco u P.breidohri už se našel druhý pár , tak H.depii se zatím k ničemu nemají . Poflakujou se po nádrži jako desperáti a hledají co by kde sežrali , nebo jak by potrápili Datnioida , který tam je s nima . Že je větší je nezajímá protože jich je víc :D . Na mřenky macracantha kašlou .
Už začínají jít do modra ale tady na tom mobilním videu to není poznat :oops:



Sorry ten odkaz nahoře je mimo , tento snad bude lepší ;)

Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Herichthys depii

Neprečítaný príspevokod sumdir » 14 Feb 2015, 16:54

Vyzeraju zdravo :D

ake ich mas teraz velke?

A este tak mimo temy - ten velky kmen v nadrzi mas aj s korou? nerobi to spinu? z akeho je to stromu?
Obrázok užívateľa
sumdir
 
Príspevky: 525
Registrovaný: 05 Sep 2014, 19:38
Bydlisko: Ratzersdorf /BA -Rača/

Re: Herichthys depii

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 15 Feb 2015, 17:22

Tyhle depii jsou ve velikosti dost rozdílný oproti breidohrám , který jsou skoro jedna jako druhá . Mají od asi 7cm do cca 12cm , což má největší myslím si že samec . Tomu už se zalívá tělo krásnou modrou barvou , rostou z nich fakt parádní ryby , jak říkal stiff že jsou s věkem čím dál krásnější tak musím říct že opravdu jo . Jsem na ně zvědavej tak za rok a ve 20cm .... Musím jim taky přidat květináče , protože ten jedinej co tam mají obsadil Datnioid :D .

K tomu dřevu - jsou to dva kořeny zapletený do sebe a je to kořen Rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides) dost tvrdý dřevo a kořen Meruňky (marhule ;) ) taky tvrdý . Loni na jeře jsem kořeny vykopal , spařil ve slaný vodě a nechal asi 8 měsíců schnout , potom jsem je máčel zase ve slaný vodě asi 2 měsíce a pak vrazil do akvaria . Jsou i se zbytkama kůry ale neodlupuje se ani to nedělá bordel . Už jsem si ty kořeny vyzkoušel ve víc akvariích . Zkusím vyfotit celý akva a hodím to sem . Mám tyhle kořeny ještě v zásobě na další nádrže ;)
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Herichthys depii

Neprečítaný príspevokod paloi » 15 Feb 2015, 17:40

Heady, to musela byť riadna meruňka ;) Na jar sa chystám svokrovi opilovať trochu marhuľu, ale to len konáre, ku koreňom sa nedostanem.

A deppi sú parádne, len tak ďalej ;)
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Ďalší

Späť na Stredoamerické cichlidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia