Santarém

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: Santarém

Neprečítaný príspevokod kvietik » 22 Nov 2022, 12:51

Vďaka za aktualizáciu ;) . Mne osobne sa viac páčila tá Južná Amerika, ale sledujem aj túto tvoju nádrž na "rybičkách" je to luxus.
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: Santarém

Neprečítaný príspevokod miras90 » 22 Nov 2022, 15:39

Vypadá to pěkně a nevím jak velké si měl fragy ale je vidět, že to roste pěkně. Zase nemůžeš chtít od acropor aby, ti rostli jako ta milka nebo montipory ;) to ti poroste tak ta yongei ale millepory rostou pomaleji
miras90
 
Príspevky: 910
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Re: Santarém

Neprečítaný príspevokod miras90 » 22 Nov 2022, 15:57

Ještě tam dej nějaké hejno pseudanthias nebo něco ať to oživíš ;)
miras90
 
Príspevky: 910
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Re: Santarém

Neprečítaný príspevokod Jarry » 22 Nov 2022, 18:34

:) Jasný, většinu těch korálů mám už cca 3 roky (vše vyrostlé v původních nádržích z minifragů včetně těch LPS na dně), ale jsou tam i novější Acropory, už mi jich pár akvárkama prošlo, takže vím, že první rok nic moc nedělají, ale i Millepora se umí pěkně rozjet. Za další rok už to snad bude barevnější. Nad anthiasy ještě přemýšlím, ono tam není málo ryb (20, z toho 11 velkých), ale 5+1 anthiasů bych ještě utáhnul :) Budu muset vytáhnout rodinu k Pepinovi a bude ryb dost :D
Jarry
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 12 Máj 2018, 07:23
Bydlisko: Ústí nad Labem

Predchádzajúci

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia