Pracovné AKVA

Diskusia o projektoch, ktoré si dokážeme urobiť sami

Pracovné AKVA

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 24 Jan 2021, 19:06

Tak som sa Vám predbežne rozhodol zavesiť moje živnostníčenie, ako hlavný zdroj mojej obživy, na klinec a nájsť si už nejaké stabilné zamestnanie. Hľadal som som niečo s nejakými benefitmi a keď som si myslel, že nič "benefitné" tam nebude, po ukázaní mi môjho pracovného miesta, sa predsa len niečo našlo.. no posúďte ;-) --pred 5 rokmi prasklo, ale už to potom nikto neriešil.. ale tiež že nikto nebude mať nič proti tomu, keď ho sprevádzkujem .. viem síce narábať len z pôdorysom 90 x 60 cm, no niečo z toho hádam vymyslím
Prílohy
akva.jpg
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Pracovné AKVA

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 26 Jan 2021, 08:19

Protože jsem brzda, chvilku mi trvalo než jsem si celou tu tvoji informaci dal do kupy a pochopil :D
Chápu to správně, že na tvém novém, stabilním pracovišti po někom zůstalo ve výklenku ve zdi toto staré miníčko?

No, to se spíš vyplatí nechat si na tento rozměr nechat slepit novou nádrž a pak se můžeš hned pustit do nového dobrodružství....
Už se ti určitě honí hlavou čím to zabydlet, :D
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2846
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Pracovné AKVA

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 26 Jan 2021, 14:20

head66y6 píše:Protože jsem brzda, chvilku mi trvalo než jsem si celou tu tvoji informaci dal do kupy a pochopil :D
Chápu to správně, že na tvém novém, stabilním pracovišti po někom zůstalo ve výklenku ve zdi toto staré miníčko?

No, to se spíš vyplatí nechat si na tento rozměr nechat slepit novou nádrž a pak se můžeš hned pustit do nového dobrodružství....
Už se ti určitě honí hlavou čím to zabydlet, :D


..no možno som to aj ja zbytočne básnicky popísal, ale pochopil si to nakoniec úplne pekne.. jasne že sa zlepí nové, preto som popísal že aký pôdorys je k dispozícii.. no aj keď to dám na 90 x 60 x 60 zázrak z toho nedostanem.. zase asi len malá SA .. ale nechce sa mi zase robiť celkom kópia môjho čo mám doma.. ..tak, keď tak uvítam nejaké podnety na inšpiráciu.. ..voda pre JA tam ale asi vhodná nebude..
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Pracovné AKVA

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 27 Jan 2021, 17:46

No ona spousta JA cichlid dá i klasickou vodu, zvlášť když jsou to už několikáté odchovy odsud.
Já mít další volnou nádrž, tak bych šel do něčeho z Asie nebo Indie. Určitě bych tam narval mraky větví a listů a hodil tam nějaké malé Channy ;)
Nedá se s nima chovat asi moc ryb a i oni sami mezi sebou mají spolu problémy ale uměl bych si to představit.
A těch ryb z těchto konců je celkem dost. Ale jsou to jenom moje choutky, ty si musíš poradit :D
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2846
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Pracovné AKVA

Neprečítaný príspevokod kvietik » 28 Jan 2021, 21:27

Veď doma nemáš Amatitlanie napríklad ;) a tu by sa hodili.
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: Pracovné AKVA

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 08 Feb 2021, 14:29

kvietik píše:Veď doma nemáš Amatitlanie napríklad ;) a tu by sa hodili.


A už máš Kvítku nějaké namnožené a připravené na odeslání k Jurovi ? :D
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2846
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Pracovné AKVA

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 10 Feb 2021, 21:24

.. vy ste chlapci radili aj Hitlerovi asi :-D .. škoda toho pôdorysu, ale fakt sa s ním nedá čarovať .. ..chana určite nie.. neprišiel som "tomu" na chuť.. ale asi tam naozaj nakomponujem niečo z tej strednej ameriky ale možno nemých 5 altumov .. či ? .. tá voda keby bola na ne.., musím ju zmerať.. v tej práci na celkom presný ph meter, len to je to jediné čo viem odmerať.. zistil som, že vodu tam berú zo studní a niečím ju upravujú.. tak musím zistiť čím
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Pracovné AKVA

Neprečítaný príspevokod kvietik » 12 Feb 2021, 18:24

No na altumy to veľmi nie je. A uvidíš podľa vody, či strednú alebo južnú Ameriku.
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov


Späť na DIY projekty a nápady

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia