Rio Ostrava

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: Rio Ostrava

Neprečítaný príspevokod nhkg » 03 Feb 2020, 22:05

Léčba byla neúspěšná, takže ode dneška už doma nemám ani jednu cichlidu a přešel jsem na Channy (hadohlavce).
Mám ještě pár nemocných skalárů v práci, ale i ty budu muset brzy utratit.
Divné je, že ta nemoc vraždí jen cichlidy. Ale aspoň že tak, jinak bych musel zabít všechny ryby co mám a vše desinfikovat savem...
Obrázok užívateľa
nhkg
 
Príspevky: 919
Registrovaný: 08 Júl 2015, 12:50
Bydlisko: Ostrava

Re: Rio Ostrava

Neprečítaný príspevokod kvietik » 03 Feb 2020, 23:18

Tiež mi veľmi nepomohla pitva pri určení liečenia...Jirko, ale veď sa pochváľ aj tými channami.
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: Rio Ostrava

Neprečítaný príspevokod nhkg » 04 Feb 2020, 21:05

Channa asiatica
Dneska jsem je přivezl, Polské odchovy. Mám 6 kusů, ale u chann většinou zbude pár nebo jen 1 ryba.
Prílohy
CHasia.jpg
Obrázok užívateľa
nhkg
 
Príspevky: 919
Registrovaný: 08 Júl 2015, 12:50
Bydlisko: Ostrava

Re: Rio Ostrava

Neprečítaný príspevokod nhkg » 05 Júl 2021, 15:13

Byl jsem na nákupy v Płaszczka, jelikož už 2 měsíce marně čekám na objednané ryby od Glasra.
Chtěl jsem sice jiné ryby do úplně jiných nádrží, ale nedalo mi to a koupil jsem 6x Geophagus sveni 5cm odchov a 6x Satanoperca sp. 7cm wild mix. Snad se ta nemoc nevrátí, bez cichlid jsem byl rok a půl. Pokud se bude zeměžroutům dařit, tak Channy přestěhuju natrvalo do sklepa , kde mám starou 325l nádrž, ve které jsem zimoval Channy.
U Satanoperek jsem zvědavý na druh. Měl tam v tom mixu daemony a 2 druhy bez puntíků, ale hodně podobné (možná to byl jen jeden druh s různým stresovým zbarvením). Tak jsem se snažil vybrat ty, co mi trochu připomínaly S. pappaterra.
Prílohy
Sat1.jpg
Sat2.jpg
Sat3.jpg
Geo1.jpg
Obrázok užívateľa
nhkg
 
Príspevky: 919
Registrovaný: 08 Júl 2015, 12:50
Bydlisko: Ostrava

Re: Rio Ostrava

Neprečítaný príspevokod kvietik » 05 Júl 2021, 15:55

Tie na prvej fotke vyzerajú ako pappatera, tak snáď to budú oni. Tak nech sa darí.
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: Rio Ostrava

Neprečítaný príspevokod blegon » 05 Júl 2021, 21:20

Jj na první fotce ryba vlevo vypadá na pappateru.
Zbytek, ale vidím na mapiritensis.
Každopádně hlavně aby už nebyl problém s tou nemocí a ryby byly zdravé ;)
Ondra
Obrázok užívateľa
blegon
 
Príspevky: 2207
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:21
Bydlisko: Přelouč

Re: Rio Ostrava

Neprečítaný príspevokod Saty » 07 Júl 2021, 19:39

Super, že si přidal fotky i sem. Jak píše Ondra na té první fotce ta ryba vlevo jak pappaterra vypadá, ostatní bude asi odhad na později. Jinak držim pěsti ať se daří.
A mimo tému bylo u Plaszczka něco zajímavýho z JA skladem?
Obrázok užívateľa
Saty
 
Príspevky: 615
Registrovaný: 03 Máj 2016, 20:57

Re: Rio Ostrava

Neprečítaný príspevokod nhkg » 07 Júl 2021, 20:42

Pár zajímavých sumců tam bylo, ale ze zajímavých JA cichlid jsem si kromě těch satanů všiml jen nějakých Gymnogeophagusů. Ale díval jsem se jen po zeměžroutech.
Jel jsem hlavně kvůli hlaváčům do malého akvária, ale ti samozřejmě byly vyprodaní...
Obrázok užívateľa
nhkg
 
Príspevky: 919
Registrovaný: 08 Júl 2015, 12:50
Bydlisko: Ostrava

Predchádzajúci

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia