Rio Ostrava

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: Rio Ostrava

Neprečítaný príspevokod Saty » 14 Feb 2018, 20:40

Tak to je dobrá zpráva. Acuticepsky budeš doplňovat taky z Polska nebo zkusíš Kudrnu? I když Kudrna v poslední době moc ochotnej není. Jinak tu děrovku měl jeden geophág taky když jsem je dovez. Za nějakou dobu se mu to zacelilo a od té doby je v cajku.
Obrázok užívateľa
Saty
 
Príspevky: 615
Registrovaný: 03 Máj 2016, 20:57

Re: Rio Ostrava

Neprečítaný príspevokod nhkg » 14 Feb 2018, 21:00

Kudrnu zkoušet nebudu, pokud nevyřeší dopravu. Poláci taky berou od Glasra, takže i Glasra budu brát teď přes ně. Mám to k nim necelou hodinu cesty autem po výborné dálnici. Kudrnu přes 4 hodiny po D1 (takže často mnohem víc).
Zrovna dneska jsem Polákům psal, jestli ještě mají acuticeps. Jak jsem odjížděl, pár kousků tam bylo. Ale pořád ještě nejsem rozhodnutý, jestli to nerisknout a nenechat si od Glasra dovést několik kusů WF. Acuticeps se podle všeho vyskytují i mimo černé vody, tak při troše štěstí to můžou být odolnější kusy.
Obrázok užívateľa
nhkg
 
Príspevky: 919
Registrovaný: 08 Júl 2015, 12:50
Bydlisko: Ostrava

Re: Rio Ostrava

Neprečítaný príspevokod Saty » 14 Feb 2018, 21:27

Někde jsem zahlídl, že Kudrna nějaký ryby při závozu doručil, ale po telefonu moc ochotnej není. Glasr se dá objednat i v zahraničí, což je jediné štestí, ale zase u Kudrny beru mražený žrádlo takže občasný výlety k němu mě neminou.
Co se týká wild odchytů, kolikrát mi přijdou víc odolnější než odchovy. Já měl oba druhy Biotodom z odchytu a ujaly se všechny, teda až na dva kusy, ale ty byly mrtvé už při rozbalení při dopravě.
Obrázok užívateľa
Saty
 
Príspevky: 615
Registrovaný: 03 Máj 2016, 20:57

Re: Rio Ostrava

Neprečítaný príspevokod nhkg » 16 Feb 2018, 21:33

Tak Zebriny už plavou v nádrži u nového majitele. Vytáhnul jsem z akvária 2 kořeny, ať mají ryby víc místa. Přelovil jsem tu ryby z karantény a zítra asi zajedu pro další.

Aktuální stav osádky:
3x Satanoprca acuticeps 4-m
7x Geophagus taeniopareius 6-7cm
2x Geophagus taeniopareius WF 10 a 12cm
1x Hypostomus sonaine L137
1x Hypostomus basilisko
1x Panaque albivermis L204
Prílohy
450cc.jpg
450l.jpg
basdee.jpg
Obrázok užívateľa
nhkg
 
Príspevky: 919
Registrovaný: 08 Júl 2015, 12:50
Bydlisko: Ostrava

Re: Rio Ostrava

Neprečítaný príspevokod nhkg » 18 Feb 2018, 18:47

Byl jsem v Polsku pro ty ryby co jsem tam nechal, takže aktuální stav osádky je:
7x Satanoprca acuticeps 4-m
7x Geophagus taeniopareius 6-7cm
3x Geophagus taeniopareius WF 10 a 12cm
1x Hypostomus sonaine L137
1x Hypostomus basilisko
1x Panaque albivermis L204
Prílohy
h1.jpg
tt1.jpg
tt3.jpg
Obrázok užívateľa
nhkg
 
Príspevky: 919
Registrovaný: 08 Júl 2015, 12:50
Bydlisko: Ostrava

Re: Rio Ostrava

Neprečítaný príspevokod Saty » 18 Feb 2018, 19:00

Vypadaj suprově, snad se jim už bude jen dařit.
Osádka je kompletní nebo něco přibude?
Obrázok užívateľa
Saty
 
Príspevky: 615
Registrovaný: 03 Máj 2016, 20:57

Re: Rio Ostrava

Neprečítaný príspevokod nhkg » 18 Feb 2018, 19:06

Přibude skupina geošů a možná risknu i pár kousků divokých Acuticeps. A až to vyroste, tak omezím počty dle potřeby.
Z Geošů uvažuju Mirabilis (nesehnatelné), Geophagus dicrozoster (ty by mi musel v létě vybrat Ondra u Kalaby v mixu geošů) a nebo Geophagus sp. Aporema (ty má Glaser a je to nejspíš forma G. camopiensis). Kdyby byli v Polsku včera Aporema nebo Sveni, tak jsem je vzal. Ale v Geoších už měli jen různé formy Alfitrons a za příplatek Megasema a sp. Gurupi.
Obrázok užívateľa
nhkg
 
Príspevky: 919
Registrovaný: 08 Júl 2015, 12:50
Bydlisko: Ostrava

Re: Rio Ostrava

Neprečítaný príspevokod kvietik » 18 Feb 2018, 20:56

Máš parádnu osádku teraz-takú by som si vedel predstaviť aj u seba hehe, osobne by som už nič nepridával zo zemežrutov....skôr nejaké maličké "šťuky" to sa k tebe hodí nie? ;)
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1874
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: Rio Ostrava

Neprečítaný príspevokod nhkg » 18 Feb 2018, 20:58

Chci zkusit mít nádrž plnou ryb jak Ondra. :D
Creni a Mesonauty jsem zvažoval, ale nakonec vyhrál 2. druh Geošů.
Obrázok užívateľa
nhkg
 
Príspevky: 919
Registrovaný: 08 Júl 2015, 12:50
Bydlisko: Ostrava

Re: Rio Ostrava

Neprečítaný príspevokod nhkg » 11 Mar 2018, 19:46

Pár fotek mého hejna. Příští týden objednám ještě jeden druh geošů, ať je akvárium pořádně přerybněné.
Foceno levným mobilem.
Prílohy
r1.jpg
r2.jpg
r3.jpg
r4.jpg
Obrázok užívateľa
nhkg
 
Príspevky: 919
Registrovaný: 08 Júl 2015, 12:50
Bydlisko: Ostrava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron