360L-Rapid eartheater

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: 360L-Rapid eartheater

Neprečítaný príspevokod Sněhulák » 19 Mar 2017, 19:31

liborass píše:Možností přepadu je hodně, je i způsob bez vrtání děr, je to myslím overflow a má to i Rostro u svých placek, hodně je toho na youtube... Jsou i jiné způsoby (durso standpipe a ještě bean animal), jinak se u vrtaných děr používá pvc průchodka(dělá se různých průměrů) ta se tam normálně našroubuje a na ní se napojí pvc trubky, jen s jednou dírou asi nevystačíš, budou potřeba min 2-3, ale dobrý sklenář to určo zvládne...

já bych u tak velkýho akva uvažoval i o přivedení vody a odpadu a automatické výměně vody, ať už to stojí za to ;)

Super dík.Teď jsem na to čuměl.Ale v jednoduchosti je síla takže pokud nebude problém vyvrtat tak je to jasná volba.Koukal jsem na PVC trubky a je to celkem jednoduchá skládačka.
A nevíte kolikrát by se mi do hodiny mněla přefiltrovat nádrž?
Sněhulák
 
Príspevky: 56
Obrázky: 0
Registrovaný: 20 Jún 2015, 15:00
Bydlisko: Teplice

Re: 360L-Rapid eartheater

Neprečítaný príspevokod Sněhulák » 01 Dec 2017, 22:05

Ahoj,před měsícem jsem přišel o rejnoka.Na příčinu jsem nepřišel,do poslední chvíle žral jak utrženej ze řetězu Nka těměř 0,pH a kh v normě a teplota 27.5C°.Při výlovu měl 24cm,krmil jsem žížalama,vzhledově nevypadal že by mu něco chybělo,v akvu byl téměř sám a údržbu jsem dělal 1×tejdně výměna 20-30% vody.
Dost mi to hnulo se sebevědomím v akvaristice,vždy jsem si řikal že se mi to nemůže stát a..........
Sněhulák
 
Príspevky: 56
Obrázky: 0
Registrovaný: 20 Jún 2015, 15:00
Bydlisko: Teplice

Re: 360L-Rapid eartheater

Neprečítaný príspevokod blegon » 01 Dec 2017, 22:11

To je pech :( .
Máš v plánu nějakou jinou osádku?
Ondra
Obrázok užívateľa
blegon
 
Príspevky: 2207
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:21
Bydlisko: Přelouč

Re: 360L-Rapid eartheater

Neprečítaný príspevokod Sněhulák » 01 Dec 2017, 22:38

Hele plány.......plány........ještě před 14ti dněma jsem to chtěl zabalit..........
Teď už jsem trochu pookřál a začínám se pomalu rozhlížet co by se dalo spunktovat a asi to budou nějaký perleťovky,ale nevím jaký nevím kde je sehnat a kolik jsem ochoten pustit.Chtěl bych rhynchitis ale jsou dost drahý a řekl bych že Glaser má furt tu první várku kterou nabízí už tak půl roku a za tu dobu prakticky vůbec nenarostli.Tak buď jsou podražený nebo je krmí tak aby jen přežívali.Líbí se mi i Leucosticta ale na ty jsem vůbec nenarazil.Jo a ještě Uaru amphiacanthoides je pro mě top.
Sněhulák
 
Príspevky: 56
Obrázky: 0
Registrovaný: 20 Jún 2015, 15:00
Bydlisko: Teplice

Re: 360L-Rapid eartheater

Neprečítaný príspevokod nhkg » 01 Dec 2017, 23:34

Hmm, vidím že nejsem sám, komu se kompletně zbortily plány na osádku akvária.
Glaser má teď S. acuticeps a levně. Sice to asi budou trochu choulostivější ryby, ale aspoň pro mě to jsou top satani. Satani co jsem teď prodával Ondrovi taky byli dlouho u prodejce a pak rostli. Ale tak drahé "ležáky" bych taky nekoupil.
Obrázok užívateľa
nhkg
 
Príspevky: 919
Registrovaný: 08 Júl 2015, 12:50
Bydlisko: Ostrava

Re: 360L-Rapid eartheater

Neprečítaný príspevokod Sněhulák » 02 Dec 2017, 00:11

Plány jsou v tahu,nemám chuť se pouštět do velkejch projektů.No právě kdyby za ně chtěli 3kila tak to neřeším. Zatim budu pokukovat.Acuticeps by se mi líbili s R.xinguensis ale na to teď nemám odvahu
Sněhulák
 
Príspevky: 56
Obrázky: 0
Registrovaný: 20 Jún 2015, 15:00
Bydlisko: Teplice

Re: 360L-Rapid eartheater

Neprečítaný príspevokod blegon » 02 Dec 2017, 17:52

Máš čas na rozmyšlenou, protože ryby od Glasera už letos asi neseženeš.
Ondra
Obrázok užívateľa
blegon
 
Príspevky: 2207
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:21
Bydlisko: Přelouč

Re: 360L-Rapid eartheater

Neprečítaný príspevokod Saty » 02 Dec 2017, 18:50

Já mluvil s Kudrnou ve čtvrtek a říkal, že ještě příští týden by chtěl jet, když jsem mu připomněl, že končí kurýr ;) . Tak snad to klapne.
Obrázok užívateľa
Saty
 
Príspevky: 615
Registrovaný: 03 Máj 2016, 20:57

Re: 360L-Rapid eartheater

Neprečítaný príspevokod blegon » 02 Dec 2017, 19:04

Tak to bude poslední možnost vzít ryby přes ČD.
Ondra
Obrázok užívateľa
blegon
 
Príspevky: 2207
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:21
Bydlisko: Přelouč

Re: 360L-Rapid eartheater

Neprečítaný príspevokod Sněhulák » 02 Dec 2017, 20:58

Vůbec na to nespěchám,Kudrnu mám cca100kilásků od domova tak to mě taky nechává v klidu,spíš nevím co dál.
Sněhulák
 
Príspevky: 56
Obrázky: 0
Registrovaný: 20 Jún 2015, 15:00
Bydlisko: Teplice

Predchádzajúci

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia