Akvarista v nouzi, nabídka ryb !!!!

miesto pre vaše inzeráty
Pravidlá fóra
Miesto pre vaše inzeráty. Tu môžete predávať, kupovať, vymienať akvarijné ryby, techniku, rastliny a pod.

Akvarista v nouzi, nabídka ryb !!!!

Neprečítaný príspevokod Janek » 22 Jan 2017, 16:35

Zdravím přátelé, trochu se podělím o info o mé souč. situaci a lehce poprosím o pomoc. V průběhu mého současného stěhování přišel, s prominutím, průser v podobě dále nepoužitlné dvoumetrovky, nevydržela to..... co teď.

Nějaké ryby má u sebe Heady, tím mu ještě jednou děkuju a doufám že tam všechny ryby drží, i přes to že si zažily svoje.
Ale nějaké rybky tu stále ještě mám, mačkám je v malém akva a i přes to že jsou na mě hodné a drží se zuby nehty ve vší kráse a zdraví, nejde to do nekonečna.

Proto s jistou urgencí a spěchem nabízím svoje vieja argentea (přes 20 cm), i když mám pocit že by přeci jen mohly zůstat, nejsou to ryby uplně největší.

Předvším ale potřebuji udat sumce leiarius marmoratus, 40 cm, ryby ostatní nežere, neagresivní, už jen pomalu rostoucí. Mám svědky že u 40 cm sumce bez problému prosperují ryby okolo 8 cm.

Jediné co nemůžu nabídnout je doprava, takže pokud by někdo se zájmem měl cestu kolem nebo přijel přímo pro ryby, je víc než vítán a určitě se domluvíme. Fotky, ač né aktuální tu jsou, pro představu o čem je řeč.


Díky moc a doufám že se někdo najde, jsou to nádherné, silné, zdravé ryby a nerad bych aby padly ať už podmínkami nebo mojí rukou z nutnosti a ukončení trápení
Janek
 
Príspevky: 594
Registrovaný: 19 Júl 2015, 10:30

Re: Akvarista v nouzi, nabídka ryb !!!!

Neprečítaný príspevokod paloi » 22 Jan 2017, 21:18

Janek, chcelo by to doplniť pár informácií, ktoré by mohli potenciálnym záujemcom pomôcť:

1. ryby chceš len dočasne ubytovať alebo predať?
2. ak chceš ryby len dočasne ubytovať, na ako dlho predpokladáš? Čo ak niekomu Tvoja ryba uhynie? Berieš na seba riziko?
3. môžeš napísať presne zoznam, o aké ryby sa jedná?
4. odkiaľ si? V profile to nemáš, kvôli vzdialenosti to je dôležitá informácia

Aspoň týchto pár odpovedí by mohlo pomôcť urýchliť "záchranu" ;)
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Akvarista v nouzi, nabídka ryb !!!!

Neprečítaný príspevokod Janek » 22 Jan 2017, 21:31

Dobrá dobrá, ač jsem myslel že ledacos z vypsaných bodů vyznělo už v příspěvku.

Takže tedy znovu a lépe ....

Ryby které jsou už udané jsou pro mě klíčové, ať už na současných místech zůstanou, nebo si je časem vezmu zpět, tam je vše domluvené a samozřejmě mám trochu rozumu abych veškeré riziko úhynu a podobně vzal na sebe, stát se přeci může cokoli.

To co nabízím, kor pokud by se jednalo o někoho ze Slovenska, je čistě na prodej či darování.

Nevidím za tím peníze, chci zachránit ryby. Ledacos už se povedlo, něco tu ale ještě zbývá..

Nejvíc to hoří okolo sumce, marmoráta ( leiarius marmoratus, 40 cm, ryby ostatní nežere, neagresivní, už jen pomalu rostoucí. Mám svědky že u 40 cm sumce bez problému prosperují ryby okolo 8 cm. ) Chápu že je to blbě umístitelná ryba, ale já nikdy lepšího sumce v akva neměl, doporučuju, je krásnej, hodnej, ioop i heady můžou potvrdit jaké malé čudly mu kolem tlamy plavou bez úhony. )

Pak tu mám ještě (nejspíš pár) maskaheros argenteus ... 20cm a více, možná o dost více než 20. Od malinka vykrmované spolu, vycházjící, prosperující, rostoucí, žeroucí.

Jsem z Hradce Králové, každá návštěva vítána, i ten termobox na cestu přenechám když na to dojde :)
Janek
 
Príspevky: 594
Registrovaný: 19 Júl 2015, 10:30

Re: Akvarista v nouzi, nabídka ryb !!!!

Neprečítaný príspevokod kovarnicka » 27 Jan 2017, 18:05

ahoj, kdyby se nikdo neozval, mel bych zajem o ty argentey...jenom, si nejsem jistej, jestli na to mam nadrz. mam 200x60x50. kdyby se ti nikdo neozval a mel si pocit, ze bych je do tech 600l dat, tak dej vedet. prijet bych moh ale nejdriv v utery....mozna by slo i pondeli..diky:-)
Obrázok užívateľa
kovarnicka
 
Príspevky: 156
Registrovaný: 05 Okt 2014, 15:25
Bydlisko: Most

Re: Akvarista v nouzi, nabídka ryb !!!!

Neprečítaný príspevokod miras90 » 31 Jan 2017, 12:47

Ahoj já bych o ně měl zájem vzal bych sumce i ty argentey. Argentey scháním už delší dobu a nikde nejsou. Má dvě nádrže 1250l,mám tam střední ameriku tak by se měli dobře,až našetřím(zatím v nedohlednu,vzhledem k rekonstrukci baráku kam spadli veškeré úspory na akva) bude 4200l ale to tak dva roky potrvá. Kdyžtak dej vědět co za ně chceš a nějak se dohodneme. Zatim...
miras90
 
Príspevky: 910
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Re: Akvarista v nouzi, nabídka ryb !!!!

Neprečítaný príspevokod miras90 » 31 Jan 2017, 15:08

Jinak pro rychlejší kontakt muj tel 721515162 ,klidně sms. Mirek
miras90
 
Príspevky: 910
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Re: Akvarista v nouzi, nabídka ryb !!!!

Neprečítaný príspevokod Janek » 31 Jan 2017, 19:17

Zdravím, koukám že je třeba aktualizovat stav, protože kamarádi akvaristé zasáhli, za to všem znovu hrozně moc děkuju. Sumec odplaval na Slovensko, petenie k Radimovi, další banda plave u Headyho. V současnosti už mám udržitelný stav a jsem za to rád.

Takže všem děkuji za účast, pomoc a vše okolo

Honza
Janek
 
Príspevky: 594
Registrovaný: 19 Júl 2015, 10:30

Re: Akvarista v nouzi, nabídka ryb !!!!

Neprečítaný príspevokod miras90 » 01 Feb 2017, 15:32

Tak hlavně, ze jsou v pohodě ;)
miras90
 
Príspevky: 910
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Re: Akvarista v nouzi, nabídka ryb !!!!

Neprečítaný príspevokod kovarnicka » 14 Feb 2017, 22:41

muzes mi prosim, poslat tvuj mail...marne se pokousim ti odpovedet, ale kdyz napisu zpravu, tak se mi v odeslanych neobjevi a je porad v konceptech...jsem na to nejakej tupej:-)
Obrázok užívateľa
kovarnicka
 
Príspevky: 156
Registrovaný: 05 Okt 2014, 15:25
Bydlisko: Most


Späť na Inzercia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron