Sklorex - Brno

Reportáže z návštev u cichlidárov, alebo miest kde sa "objavili" cichlidy

Re: Sklorex - Brno

Neprečítaný príspevokod jancibie » 21 Mar 2016, 18:38

Teraz, keď tak pozerám tie fotky orino , tak by to mohol byť aj pár...A ten ocellatus, riadne hovado.. :D
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2124
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: Sklorex - Brno

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 21 Mar 2016, 20:26

Vlasto: U těch malých Skalárů měli jen cedulku "Pterophyllum scalare" bez nějakýho dodatku ;) ale byly to opravdu pěkně rostlé kusy s krásně vysokýma hřbetníma a břišníma ploutvema a dlouhýma neponičenýma paprskama prsních ploutvý ... na to jak to byly malý kusy . Znáš mě já se ve Skalárách zase tolik neorientuju ale nějaký jsem už viděl ;) a tyhle byly opravdu krásný . Velkýho rivuláta jsem neviděl , měli tam plnou nádrž cca 10cm mladých rivulátů , většinou samců . Fotil jsem je ale z těch se opravdu nedala použít ani jedna fotka !

Janči: To ti nepovím jak je to s tím párem Cichel bo jsem se blbec ani nezeptal v tom frmolu . Ocellatus byl opravdu hovado , byl i dost širokej v těle , fakt vazbič !
Kam se na něj sere ten můj synspilák ..... ty woe ten by ho sfouknul jako svíčku , ten by mu zatlačil víka :mrgreen: :D
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Sklorex - Brno

Neprečítaný príspevokod nhkg » 17 Apr 2016, 22:42

Tak jsem se taky stavil do Sklorexu. Bohužel tentokráte jsem si nic nevybral, i když výběr tam mají fakt dobrý.
Prílohy
s96.jpg
s95.jpg
s94.jpg
s93.jpg
s92.jpg
S91.jpg
s90.jpg
Obrázok užívateľa
nhkg
 
Príspevky: 919
Registrovaný: 08 Júl 2015, 12:50
Bydlisko: Ostrava

Re: Sklorex - Brno

Neprečítaný príspevokod nhkg » 17 Apr 2016, 22:45

Tak jsem spíše čuměl do výstavních akvárií. Nejvíc se mi líbila Trnucha na první fotce. Akorát mi bohužel přišla trochu plesnivá na okrajích disku. :( Nevíte co to je za druh?
Focení těch výstavních nádrží je paráda. Slušné světlo a velké nebojácné ryby. Skoro všechny fotky jsou ucázející. V mojí nádrži se zarostlou hladinou, slabým světlem a plachými rybami se mi už delší dobu nedaří udělat kloudnou fotku...
Prílohy
s15.jpg
Krasavec
s11.jpg
s9.jpg
s8.jpg
s7.jpg
s6.jpg
s5.jpg
s4.jpg
Obrázok užívateľa
nhkg
 
Príspevky: 919
Registrovaný: 08 Júl 2015, 12:50
Bydlisko: Ostrava

Re: Sklorex - Brno

Neprečítaný príspevokod Sněhulák » 18 Apr 2016, 11:46

nhkg píše:Tak jsem spíše čuměl do výstavních akvárií. Nejvíc se mi líbila Trnucha na první fotce. Akorát mi bohužel přišla trochu plesnivá na okrajích disku. :( Nevíte co to je za druh?
jestli se nemýlim tak Potamotrygon sp.Pearl
Sněhulák
 
Príspevky: 56
Obrázky: 0
Registrovaný: 20 Jún 2015, 15:00
Bydlisko: Teplice

Predchádzajúci

Späť na Návštevy, reportáže a akvavýlety cichlidárov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť