Slovenskóóó, Slovenskóóó....... MS 2015

Diskusia o všetkom čo nespadá do "cichlid" tématiky

Re: Slovenskóóó, Slovenskóóó....... MS 2015

Neprečítaný príspevokod stiff » 05 Máj 2015, 10:22

Dnes Slovinsko a Anže Kopitar... Najvyšší čas začať strieľať góly, nech sa to rozbehne... Veríííííme :mrgreen:
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné

Re: Slovenskóóó, Slovenskóóó....... MS 2015

Neprečítaný príspevokod Aquarista » 05 Máj 2015, 19:14

No bude to ťažké , Gáborik je mimo ... asi dnes nenastúpi.
IMG_6547 - kópia.JPG
Obrázok užívateľa
Aquarista
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 06 Sep 2014, 04:00
Bydlisko: Košice

Re: Slovenskóóó, Slovenskóóó....... MS 2015

Neprečítaný príspevokod stiff » 05 Máj 2015, 20:41

Aquarista píše:No bude to ťažké , Gáborik je mimo ... asi dnes nenastúpi.
IMG_6547 - kópia.JPG

Mal si pravdu, trápenie... aj s Gáboríkom :evil: :oops: :cry:
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné

Re: Slovenskóóó, Slovenskóóó....... MS 2015

Neprečítaný príspevokod duri » 06 Máj 2015, 13:58

cista bieda, skoro som dostal infarkt


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Obrázok užívateľa
duri
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 13 Apr 2015, 07:13

Re: Slovenskóóó, Slovenskóóó....... MS 2015

Neprečítaný príspevokod huhu » 06 Máj 2015, 14:41

Vcera som zapas mohol len pocuvat v aute... radim vam, nerobte to! keby som to neprepol tak sa mozem len domnievat, co by bolo skor, infarkt, nehoda alebo by ma len tak trafil slak...
Videl som len poslednu minutu.... Gaborik uz bol za hviezdu :D:D:D ale nechcem vediet co ste sledovali tych 59minut...
Obrázok užívateľa
huhu
 
Príspevky: 596
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:17
Bydlisko: Letanovce

Re: Slovenskóóó, Slovenskóóó....... MS 2015

Neprečítaný príspevokod simon » 09 Máj 2015, 10:11

Keď sa vyhrá, všetko je OK, aj keď to OK nie je. Po utrpenej výhre v prvých dvoch, troch zápasoch, kde sme ukázali charakter a "dobrý výkon" - podľa niektorých - nám Nóri pokazili radosť a zobrali "isté" 3 body. Ale, je to šport a tak to treba brať. Vyhrať chce každý. A - slabý súper pre Slovensko už neexistuje. Aby som to zhrnul - so súpermi, ktorí nás ešte čakajú zídskame ešte 6 bodov a ideme :shock: ďalej - a s úsmevom. :evil: Už žiadne nechty ani televízory. :D Musíme sa naučiť hokejom baviť sa a nie trpieť.
Obrázok užívateľa
simon
 
Príspevky: 474
Registrovaný: 11 Sep 2014, 10:04
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Slovenskóóó, Slovenskóóó....... MS 2015

Neprečítaný príspevokod jojo2409 » 10 Máj 2015, 10:01

:oops: :oops: :oops: som fanusikom nasich hokejistov,no toho roku sa muzstvu vobec nedari,slaba strelecka efektivita,presilovky este horsie,jedinym pozitivom su vykony LACA,vyzera to tak ,ze slovensko pomaly ale isto vypadava z prvej osmicky muzstiev a v blizkej buducnosti tam asi ani patrit nebude,niekde je chyba,treba zacat riesit problem uz od najmensich ziakov,vychovat dalsiu generaciu,podobnu tej z pred 10 rokov,no ako ked pre hokej sa u nas robi malo a pre deti sa robi este menej,proste na slovensku sa cakaju svetove vysledky no nic sa pre to nerobi
Obrázok užívateľa
jojo2409
 
Príspevky: 234
Obrázky: 0
Registrovaný: 07 Sep 2014, 13:28
Bydlisko: HUMENNE

Re: Slovenskóóó, Slovenskóóó....... MS 2015

Neprečítaný príspevokod simon » 10 Máj 2015, 10:29

jojo2409 píše::oops: :oops: :oops: som fanusikom nasich hokejistov,no toho roku sa muzstvu vobec nedari,slaba strelecka efektivita,presilovky este horsie,jedinym pozitivom su vykony LACA,vyzera to tak ,ze slovensko pomaly ale isto vypadava z prvej osmicky muzstiev a v blizkej buducnosti tam asi ani patrit nebude,niekde je chyba,treba zacat riesit problem uz od najmensich ziakov,vychovat dalsiu generaciu,podobnu tej z pred 10 rokov,no ako ked pre hokej sa u nas robi malo a pre deti sa robi este menej,proste na slovensku sa cakaju svetove vysledky no nic sa pre to nerobi

Áno pomenoval si to presne. Predstav si, koľko peňazí a času dajú rodičia do toho, aby mali špičkového športovca. Ale koľko je takých, ktorí majú naozaj veľký talent a predpoklady a musia skončiť, lebo rodičia nemajú tie peniaze na tréningy, na výstroj, na sponzorovanie napr. športovej haly, na sponzorovanie turnajov, atď. A potom, keď vyrastie šikovný športovec, zväz za umiestnenie a výhry zinkasuje peniaze (aj na rozvoj toho ktorého športu) a rodičia alebo samotný pretekári si potom sami musia hľadať peniaze na sústredenia, na team, ktorí ho sprevádza na jednotlivých podujatiach. Zháňajú si penaze, aby mohli ísť pretekať na vrcholové podujatia. A výsledok?? Pozri napr. Zuzulovú, Žampu, rýchlostnú kanoistiku, bežecké lyžovanie atď..................... A napríklad taký hokej. Boli sme majstri sveta - hurá, boli sme myslím, že dvakrát druhý?? - hurá, raz tretí - hurá, aj štvrté miesta boli či na MS alebo Olympiáde - hurá. A čo sa deje s naším športom a aj s naším hokejom?? Trenice, klamstvá, podvody.
Keby som bol Zuzulová, odídem reprezentovať Francúzsko, keby som bol Žampa, odídem reprezentovať Rusko. A keby som bol hokejista, poťažkej sezóne v NHL by som si radšej oddýchol a nie riskoval, že mi vlastní fanúšikovia budú nadávať, keď ja z NHL, nebudem dávať góly tak, ako to niekto chce - na želanie. Každý ti hustí do hlavy, buď hrdý Slovák, buď hrdý na Slovensko. Áno, je na čo byť hrdý. Ale aj druhý protipól existuje a ten nikto nerieši a ani nevyrieši a ak tak to bude vtedy, keď moje pravnúčatá, ak nejaké budem mať, aj tie už budú mať bradu až po kolená.
Je tu niečo choré. Všetci vieme čo to je, ale nič sa nedeje. Psy štekajú a karavána ide ďalej.
Obrázok užívateľa
simon
 
Príspevky: 474
Registrovaný: 11 Sep 2014, 10:04
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Slovenskóóó, Slovenskóóó....... MS 2015

Neprečítaný príspevokod huhu » 10 Máj 2015, 10:38

pekne napisane...
Obrázok užívateľa
huhu
 
Príspevky: 596
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:17
Bydlisko: Letanovce

Re: Slovenskóóó, Slovenskóóó....... MS 2015

Neprečítaný príspevokod stiff » 15 Máj 2015, 10:30

Včera som kukal Česko - Fínsko, Gratulujem a držím palce!!! Čechom samozrejme. Ako naši vypadli, tak už ma to moc nezaujíma, ale Čechov si pozriem, Jágr je neuveriteľný :o :mrgreen: Držím palce s Kanadou, kdesi som čítal, že české zlato bolo v. r. 2000, 2005, 2010, tak nech tradícia vydrží aj 2015!!! ;) A Jarda nech si to doma užije, obdivujem... :)
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mimo témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia