Cichla melaniae.

Diskusia o cichlidách z Južnej Ameriky

Re: Cichla melaniae.

Neprečítaný príspevokod jancibie » 11 Sep 2016, 19:57

paloi píše:
jancibie píše:po dlhšej dobe aj fotka z mojej nádrže....


Po dlhšej dobe (od včera rána) konečne nový príspevok na CK :D Zachránil si to tu. Už som myslel, že končíme :D

A foto - ako vždy - peknučké ;)

to už je môj údel...viď téma o synspilach.... :D
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2124
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: Cichla melaniae.

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 11 Sep 2016, 20:48

paloi píše:
jancibie píše:po dlhšej dobe aj fotka z mojej nádrže....


Po dlhšej dobe (od včera rána) konečne nový príspevok na CK :D Zachránil si to tu. Už som myslel, že končíme :D

A foto - ako vždy - peknučké ;)


Milane neboj se nic, za chvilku se ohlásí zima takže skončí všechno to pochlastávání venku, dovolené, prodloužené pracovní cesty, festivaly, poflakování
a zase budeme rádi že si v teplíčku sedneme k těm našim PCčkům a noťasům a rozjedeme ty naše cichlidpositive debaty a diskuse nad fotkama :mrgreen:

Jinak Janči opět super fotka! Melanka je nějaká rozčepejřená ... :D
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Cichla melaniae.

Neprečítaný príspevokod sumdir » 26 Nov 2016, 17:03

Jancibie, pekne foto. ale pozeram, ze Jancibie tu uz nebol od konca oktobra. co je na sluzobke :?:
Obrázok užívateľa
sumdir
 
Príspevky: 525
Registrovaný: 05 Sep 2014, 19:38
Bydlisko: Ratzersdorf /BA -Rača/

Re: Cichla melaniae.

Neprečítaný príspevokod paloi » 26 Nov 2016, 21:06

sumdir píše:Jancibie, pekne foto. ale pozeram, ze Jancibie tu uz nebol od konca oktobra. co je na sluzobke :?:


Na služobke ho zožral služobný pes ;)
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Cichla melaniae.

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 27 Nov 2016, 22:06

paloi píše:
sumdir píše:Jancibie, pekne foto. ale pozeram, ze Jancibie tu uz nebol od konca oktobra. co je na sluzobke :?:


Na služobke ho zožral služobný pes ;)


Dnes jsem se vracel z krátké dovolené od Vás z SK . Co čert nechtěl sypu si to takhle s rodinkou domů a najednou koukám ... přede mnou cedule Sučany :o Do vánoc bych si vyčítal že jsem nezkusil Jančimu zavolat i přes to že bylo 11:18 hod. Zavolal jsem a ač bylo před obědem, Janči mě přijmul bez problémů i takhle narychlo na krátkou návštěvu za což mu tímto děkuju ;)
Tak pánové já toho novýho služebního psa dnes viděl a Janči byl celej, živej a zdravej i přesto že to jeho "štěně" by mohlo z fleku překusovat 8mm roxor!
Nááádhernej pes!!!! Ale ryby byly jako vždy na prvním místě !
Janku kdyby jsi viděl ty samce managů naživo tak se p....š :twisted:
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Cichla melaniae.

Neprečítaný príspevokod kvietik » 27 Nov 2016, 22:15

Jo Jančiho akvarko stoji za to...A Pavle ja som ti nedávno tak išiel autom cech Choceň, volám ti a ty neberieš alebo ani signal si nemal??hm :roll: :lol:
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: Cichla melaniae.

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 27 Nov 2016, 22:28

kvietik píše:Jo Jančiho akvarko stoji za to...A Pavle ja som ti nedávno tak išiel autom cech Choceň, volám ti a ty neberieš alebo ani signal si nemal??hm :roll: :lol:


Ale h...o ? Z jakýho telefonu jsi volal a kdy to bylo? To mě mrzí Jano ... pokud to bylo v době kdy jsem v práci tak je to možný a občas nějakej telefon prošvihnu a pak zapomenu zavolat zpátky, mě volá za den tak 15-20 lidí a z toho polovinu čísel neznám a pak si říkám "když budou opravdu chtít tak zavolají znovu" . A jestli jsi použil číslo jako minule když jsi byl u mě tak jsem hovado a tvoje číslo jsem si neuložil! Tak to se ti omlouvám :oops:
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Cichla melaniae.

Neprečítaný príspevokod jancibie » 28 Nov 2016, 13:22

HEAD66Y6 píše:
paloi píše:
sumdir píše:Jancibie, pekne foto. ale pozeram, ze Jancibie tu uz nebol od konca oktobra. co je na sluzobke :?:


Na služobke ho zožral služobný pes ;)


Dnes jsem se vracel z krátké dovolené od Vás z SK . Co čert nechtěl sypu si to takhle s rodinkou domů a najednou koukám ... přede mnou cedule Sučany :o Do vánoc bych si vyčítal že jsem nezkusil Jančimu zavolat i přes to že bylo 11:18 hod. Zavolal jsem a ač bylo před obědem, Janči mě přijmul bez problémů i takhle narychlo na krátkou návštěvu za což mu tímto děkuju ;)
Tak pánové já toho novýho služebního psa dnes viděl a Janči byl celej, živej a zdravej i přesto že to jeho "štěně" by mohlo z fleku překusovat 8mm roxor!
Nááádhernej pes!!!! Ale ryby byly jako vždy na prvním místě !
Janku kdyby jsi viděl ty samce managů naživo tak se p....š :twisted:

Bolo mi ťa ľúto nepustiť dnu,veď si bol v kraťasoch.... :D
ale vždy sa ozvi,heady,keď pôjdeš okolo....
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2124
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: Cichla melaniae.

Neprečítaný príspevokod paloi » 29 Nov 2016, 07:07

Kraťasy mu spravil z dlhých nohavíc určite nejaký slovenský čuvač vo Veľkom Krtíši :mrgreen:

A to ešte môže byť rád, že zo Sučian neodchádzal v slipoch :mrgreen: Ja som vždy rád, že odchádzam zo Sučian kompletný :mrgreen: Ale najväčšie bobky som mal pri prvých návštevách, to mal Jancibie ešte iného Baskervila, tuším to bol Stredoázijský ovčiak, veľký skoro ako ja :!:
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Cichla melaniae.

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 29 Nov 2016, 11:49

paloi píše:Kraťasy mu spravil z dlhých nohavíc určite nejaký slovenský čuvač vo Veľkom Krtíši :mrgreen:

A to ešte môže byť rád, že zo Sučian neodchádzal v slipoch :mrgreen: Ja som vždy rád, že odchádzam zo Sučian kompletný :mrgreen: Ale najväčšie bobky som mal pri prvých návštevách, to mal Jancibie ešte iného Baskervila, tuším to bol Stredoázijský ovčiak, veľký skoro ako ja :!:


Kraťasy nosím celý rok až tak do -10°C , kalhoty si užiju dohromady tak 2 měsíce v roce.
Doktor říká že mám rozbitej "termostat" v těle :D

Ve Velkým Krtíši jsem nebyl už 2 roky ale až tam pojedu tak se k Jovanovi chystám pozvat na kávu, jestli mě zase přijme. Ten měl naposledy pitbulla nebo staforda když jsem tam byl. A když jsem u Jančiho tak se psů nebojím protože se k nim chovám s respektem a oni mají navíc slušný vychování!
Kdyby Janči choval pavouky tak budu při návštěvě stát před domem a povídáme si jen přes mříže v brance ;)
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

PredchádzajúciĎalší

Späť na Juhoamerické cichlidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia