Malawi by Nawi

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: Malawi by Nawi

Neprečítaný príspevokod Plzenaak » 09 Júl 2015, 11:50

Já taky Africe vůbec nerozumím, ale rád bych pořídil akvário s Tropheus duboisi a tak různě hledám iformace a inspiraci.
Obrázok užívateľa
Plzenaak
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: 10 Sep 2014, 10:41
Bydlisko: Plzeň

Re: Malawi by Nawi

Neprečítaný príspevokod paloi » 09 Júl 2015, 19:28

KlimO píše:Tak ja si vsimam ze toto forum zacina byt primarne orientovane na ameriku takze sem uz so svojimi mbunas ani neprispievam. Co je skoda kedze na SK dobry portal ohladom Afrik nie je


Nevzdávaj to, CP je tu pre všetkých. Myslím, že mnohí sledujeme všetky témy - afriku, ameriku, diskusy, sumce, raje; len ťažko všade niečo napísať, keď nie je človek zorientovaný. Pritom pri rozbehu CP to vyzeralo, že sme Afrika/Amerika tak 50/50, čo ma tešilo, lebo tým pádom sme väčšia komunita. Trochu ma to mrzí, lebo myslím, že dobre vychádzam s Kofolom, Nawi-m, Rastom, Huhu, Caicai-om (všetko chalani, čo ich osobne poznám), škoda, že Jusko sa štorcol a už sem nepíše, ale je to jeho vec.. Ale určite je tu veľa ďalších, čo písali a akosi prestali. Veď sa nedajte odradiť tým, že tu teraz Amerika prevažuje.

Nečakajte, kým sem začnem písať o sumcoch, lebo to tu úplne zahltím ;)
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Malawi by Nawi

Neprečítaný príspevokod Plzenaak » 09 Júl 2015, 21:37

Řekl bych že se to tu mění jako počasí. Za ty sumce se přimlouvám, vím o nich prd :-) .
Obrázok užívateľa
Plzenaak
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: 10 Sep 2014, 10:41
Bydlisko: Plzeň

Predchádzajúci

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia