Kvietik 588

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: Kvietik 588

Neprečítaný príspevokod Plzenaak » 26 Sep 2017, 19:40

Já jsem spíš pro terčovce. Ať rostou a daří se jim.
Obrázok užívateľa
Plzenaak
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: 10 Sep 2014, 10:41
Bydlisko: Plzeň

Re: Kvietik 588

Neprečítaný príspevokod blegon » 26 Sep 2017, 19:42

Ať tam plave co plave, hlavně že tam jsou tahuantinsuyoa :D .
Ondra
Obrázok užívateľa
blegon
 
Príspevky: 2207
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:21
Bydlisko: Přelouč

Re: Kvietik 588

Neprečítaný príspevokod Saty » 28 Sep 2017, 13:59

Za mě taky terče :D . Ať máš s nima jen radostný okamžiky.
Jinak mě celkem překvapuje, že je tady tak poskrovnu nádrží s terčovcema, čím to bude ;) .
Obrázok užívateľa
Saty
 
Príspevky: 615
Registrovaný: 03 Máj 2016, 20:57

Re: Kvietik 588

Neprečítaný príspevokod kvietik » 28 Sep 2017, 17:55

Chlapci diky aj tým, ktorým sa takáto zmena nepáči ;) Na skaláre sa mi už nechcelo pozerať :) , chcel som zmenu a zhody náhôd ma priviedli k týmto krásnym terčovcom. Tahuanky si chcem nechať, tak dúfam, že budu spolunažívať v pohode.
Saty píše:Jinak mě celkem překvapuje, že je tady tak poskrovnu nádrží s terčovcema, čím to bude ;) .

Je tu pár nádrži mám pocit, ale neaktualizované, asi tu ľudia čo chovajú terče nechodia...
Prílohy
IMG_tercovec.jpg.jpg
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1874
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: Kvietik 588

Neprečítaný príspevokod nhkg » 28 Sep 2017, 18:09

Však je to tvoje nádrž, občas to chce změnu. Akorát prostě nemám rád terče, i když ti přírodně vypadající, jako ti tvoji, jsou docela hezcí. Jaká to je forma?
Já jsem bez mých satanů nevydržel ani rok. Třeba zase za pár let až nebudeš furt na cestách přejdeš na altumy. ;-)
Obrázok užívateľa
nhkg
 
Príspevky: 919
Registrovaný: 08 Júl 2015, 12:50
Bydlisko: Ostrava

Re: Kvietik 588

Neprečítaný príspevokod kvietik » 28 Sep 2017, 18:19

Sú to F2 z oblasti Cuipeua, inak ja by toho chcel veľa :D rozmyšľal som nad Uarami, A.Heckelii, červene sfarbenými guianacarami..., pana Fizika som otravoval s Krobia xingu a keď už ich má, tak ich teraz nemôžem vziať-snáď neskôr až terče podrastú.
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1874
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: Kvietik 588

Neprečítaný príspevokod blegon » 29 Sep 2017, 18:41

Krobia xingu bych klidně ještě přidal ;)
Ondra
Obrázok užívateľa
blegon
 
Príspevky: 2207
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:21
Bydlisko: Přelouč

Re: Kvietik 588

Neprečítaný príspevokod Plzenaak » 29 Sep 2017, 19:50

Akary jsou potvory, budou Terčovce rušit.
Obrázok užívateľa
Plzenaak
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: 10 Sep 2014, 10:41
Bydlisko: Plzeň

Re: Kvietik 588

Neprečítaný príspevokod sumdir » 30 Sep 2017, 12:43

Kvietik, nech je tam akekolvek osadentsvo, ja tvoje akvaria evidujem ako krasne zariadene. myslim, ze tvoje akvaria bude krasne, nech by tam boli akekolvek ryby. Ty mas taky spravny cit pre estetiku. preto si myslim, ze len ty sam najlepsie vies, ake ryby ti tam najlepsie vyniknu. myslim, ze to mas dokonale premyslene a drzim palce, aby ti to vydrzalo. akurat by to chcelo ešte fotku celej nadrze, take aktualnejsie. to mi tu chyba ;)
Obrázok užívateľa
sumdir
 
Príspevky: 525
Registrovaný: 05 Sep 2014, 19:38
Bydlisko: Ratzersdorf /BA -Rača/

Re: Kvietik 588

Neprečítaný príspevokod kvietik » 30 Sep 2017, 20:28

Plzenaak píše:Akary jsou potvory, budou Terčovce rušit.

Krobia Xingu by mali byť relatívne v pohode, samozrejme pri obrane potomstva budú asi drsnejšie, ale to sú aj Tahuanky- tie sa tiež vytierajú každú chvíľu ale nerád by som ich dával preč, no zatiaľ je to myslím ok.

sumdir píše:Kvietik, nech je tam akekolvek osadentsvo, ja tvoje akvaria evidujem ako krasne zariadene. myslim, ze tvoje akvaria bude krasne, nech by tam boli akekolvek ryby. Ty mas taky spravny cit pre estetiku. preto si myslim, ze len ty sam najlepsie vies, ake ryby ti tam najlepsie vyniknu. myslim, ze to mas dokonale premyslene a drzim palce, aby ti to vydrzalo. akurat by to chcelo ešte fotku celej nadrze, take aktualnejsie. to mi tu chyba ;)


dík, fotka celého akvária tak skoro nebude lebo už som mimo domova a to čo som fotil bolo iba mobilom, tam sa celé akvárium nevošlo :? . Ale je dosť možné, že ho trocha prerobím lebo okolo tých konárov čo tam teraz mám sa nedá poriadne odkaľovať a pri terčovcoch asi budem musieť začať dbať viac na čistotu, hlavne teraz keď sú mladé a veľa kŕmené.
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1874
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť