začiatočník

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: začiatočník

Neprečítaný príspevokod martin filip » 09 Jún 2017, 22:55

Chcel by som sa všetkým ospravedlniť za formu mojej komunikácie,ale prví krát som niekde zaregistrovaný.Internet som dosť ignoroval.Zmena prišla po nájdení tejto stránky a prezeraní vašich nádrži.Máte moje uznanie a chcel by som vás poprosiť o trochu trpezlivosti :)
martin filip
 
Príspevky: 384
Obrázky: 0
Registrovaný: 06 Jún 2017, 18:32
Bydlisko: Velke Uherce

Re: začiatočník

Neprečítaný príspevokod blegon » 10 Jún 2017, 07:05

Biotodom bych koupil 5ks.
Většina ryb (pomalu všechny) co se sem dováží a prodávají jako B. cupido jsou B. wavrini ;)
Ondra
Obrázok užívateľa
blegon
 
Príspevky: 2207
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:21
Bydlisko: Přelouč

Re: začiatočník

Neprečítaný príspevokod satan z pekla » 10 Jún 2017, 15:26

blegon píše:Biotodom bych koupil 5ks.
Většina ryb (pomalu všechny) co se sem dováží a prodávají jako B. cupido jsou B. wavrini ;)

Máš úplnú pravdu zatiaľ vždy co mi prišiel import cupido boli to wavrini takže je to dost divne.
Obrázok užívateľa
satan z pekla
 
Príspevky: 1549
Obrázky: 11
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:46
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: začiatočník

Neprečítaný príspevokod satan z pekla » 10 Jún 2017, 15:28

martin filip píše:Blegon chcel by som sa ťa spítať na biotodoma cupido kolko by mohlo byť v mojich podmienkach,podla velkosti a povahy?

Ja by som osobne dal 5-6ks to úplne stačí ak mas záujem mam ich doma v ponuke :D
Obrázok užívateľa
satan z pekla
 
Príspevky: 1549
Obrázky: 11
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:46
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: začiatočník

Neprečítaný príspevokod Saty » 10 Jún 2017, 20:22

Já jsem měl asi štestí. Bral jsem je cca dva roky zpátky a došly B.cupido. Tehdy jsem bral 10 kousků a byly z odchytu v úžasné velikosti cca 10 cm. Úžasné, hašteřivé rybky, ale nevím jak s velikostí. Se slzou v oku jsem je dával pryč a ty největší měly i přes 14 cm a řek bych, že by ještě porostly.
Za mě rozhodně doporučím B. Wavrini jsou to klidné, mírumilovné rybky. Jak píšou kolegové 5-6 ryb bude akorát. I když jsou v mládí podle někoho celkem nevýrazné, v dospělosti to rozhodně vynahradí. A velikostně nepřekročí 10 cm, aspoň u mě se tak zatím nestalo.
Obrázok užívateľa
Saty
 
Príspevky: 615
Registrovaný: 03 Máj 2016, 20:57

Re: začiatočník

Neprečítaný príspevokod martin filip » 10 Jún 2017, 22:09

Ahojte
Blegon: Ďakujem za info ono sú to všetko krásne ryby,hlavne som chcel vedieť koľko by ich mohlo byť v mojich podmienkach.Satan mi odpovedal hneď na druhu otázku,že kde ich zohnať :)
Satan:Dík za ponuku ešte po študujem a určíte ťa budem otravovať, máš fantastickú ponuku rýb.
Saty:Ďakujem za radu myslim,že to budem riešiť
martin filip
 
Príspevky: 384
Obrázky: 0
Registrovaný: 06 Jún 2017, 18:32
Bydlisko: Velke Uherce

Re: začiatočník

Neprečítaný príspevokod martin filip » 10 Jún 2017, 22:50

Inak fotky sú,len orientačné.Myslím,že aqua nieje také zle,len neviem fotiť.Budúci týždeň ma prísť ku mne kamarát,macher na počítače tak dúfam že ma niečo naučí a skúsim nejakú fotku.Chcel som sa ešte opýtať na tie čierne fólie na pozadí,že kde to kupujete,vyzerá to pekne.Z aqua som za tú krátku dobu zažil aj nejaké radosti a sklamania.2krát sa mi vytreli ramirezky,1krát akarky a 1krát skaláre.Pravdaže v spoločenskom nemali moc šancu,ale aj tak potešilo a myslím že to boli znamenia že niečo robím dobre :)
martin filip
 
Príspevky: 384
Obrázky: 0
Registrovaný: 06 Jún 2017, 18:32
Bydlisko: Velke Uherce

Re: začiatočník

Neprečítaný príspevokod kvietik » 12 Jún 2017, 11:30

martin filip píše:Geophagom dám na teraz určite pokoj.tie mikrogeophagy altinspinosi sú krásne rybky,len kde zohnať pekné zdravé ryby?Viem,že krásne si mal kvietik ty a možno vieš poradiť,ak ťa možem poprosiť :)

Žiaľ neviem, ja som si vtedy doniesol z Čiech z Dříteče.
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: začiatočník

Neprečítaný príspevokod mato80 » 13 Jún 2017, 10:04

martin filip píše:Inak fotky sú,len orientačné.Myslím,že aqua nieje také zle,len neviem fotiť.Budúci týždeň ma prísť ku mne kamarát,macher na počítače tak dúfam že ma niečo naučí a skúsim nejakú fotku.Chcel som sa ešte opýtať na tie čierne fólie na pozadí,že kde to kupujete,vyzerá to pekne.Z aqua som za tú krátku dobu zažil aj nejaké radosti a sklamania.2krát sa mi vytreli ramirezky,1krát akarky a 1krát skaláre.Pravdaže v spoločenskom nemali moc šancu,ale aj tak potešilo a myslím že to boli znamenia že niečo robím dobre :)

tie cierne folie kupis kde lepia folie na auta .das im rozmer a daju ti aky chces.
mato80
 
Príspevky: 131
Registrovaný: 20 Apr 2015, 13:30
Bydlisko: Nitra

Re: začiatočník

Neprečítaný príspevokod martin filip » 14 Jún 2017, 19:22

20170614_105803.jpg
Zdravím všetkých mám pár špatných fotiek krásnych rýb.6× Mikrogeophagus altinspinosus a ešte raz by som chcel poďakovať fan-tomasovi za krásne ryby.Vzhladom na velkosť akva si myslim,že to bola dobrá volba.
Prílohy
20170614_105335.jpg
20170614_105107-1.jpg
20170613_215356-1.jpg
martin filip
 
Príspevky: 384
Obrázky: 0
Registrovaný: 06 Jún 2017, 18:32
Bydlisko: Velke Uherce

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia