Satani a spol.

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: Drobizg

Neprečítaný príspevokod mato80 » 10 Okt 2015, 21:43

tusim si bol na nakup :D ci
mato80
 
Príspevky: 131
Registrovaný: 20 Apr 2015, 13:30
Bydlisko: Nitra

Re: Drobizg

Neprečítaný príspevokod fan_tomas » 11 Okt 2015, 01:03

Len taku haved :D ale rozmyslam nad altumami :D
fan_tomas
 
Príspevky: 277
Registrovaný: 07 Sep 2015, 16:57

Re: Drobizg

Neprečítaný príspevokod kvietik » 15 Okt 2015, 16:06

fan_tomas píše:Tak som tu s mensim updatom, akva ma nieco malo cez 40 dni, vsetko slape jak hodinky :) az na jednu sae, ziaden exitus. Trapia ma dve veci, samec oriximina nechce zrat nic ine okrem artemie, bol uz aj na samotke v praziquanteli marinovany, no nepomohlo. Niekto neaku radu? Bojim sa ze dlhodobo na artemke prosperovat nemoze.
.

Ono hlavne ak žerie iba artemku a pred tým hltal všetko, tak pravdepodobne nejaky vnutorny problem asi mať bude. Vykaly ma normalne?
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: Drobizg

Neprečítaný príspevokod fan_tomas » 15 Okt 2015, 17:11

Ono, ja neviem co predtym zral, ale u mna v akvariu akukolvek inu potravu ako artemku neprijma. Videl som ho zrat listy blyxa japonica, ako si ich trhal. Hmm tie vykali, je to rozne, zalezi od toho cim krmim. Ked krmim mrazenym, tak maju dlhe, bielo, priesvitno, cerveno hnedofarbne vykali, ked krmim granulami, tak kratne cervene, alebo cierne hovna. Rozmyslal som aj nad tym, ze mozem mat hexamitu v nadrzi, ale ziadna ryba nevykazuje crty, ktore by ju na sto percent potvrdili. Tak som si povedal, ze pokial ryba zdravo zerie, nebudem to vobec riesit. (inak by som vo vsetkom videl hexamitu :D)
fan_tomas
 
Príspevky: 277
Registrovaný: 07 Sep 2015, 16:57

Re: Drobizg

Neprečítaný príspevokod fan_tomas » 15 Okt 2015, 19:46

Nazdar chlapi, viete o niekom kto na SR predava prave altumy ?
fan_tomas
 
Príspevky: 277
Registrovaný: 07 Sep 2015, 16:57

Re: Drobizg

Neprečítaný príspevokod Aquarista » 16 Okt 2015, 06:41

ak chceš dospele v KE predáva Kubo 11ks dospelých WF orino , ale len všetky spolu
Obrázok užívateľa
Aquarista
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 06 Sep 2014, 04:00
Bydlisko: Košice

Re: Drobizg

Neprečítaný príspevokod kvietik » 16 Okt 2015, 08:20

11 dospelych by asi v tvojom akva už bolo vela :D , inak na slovensku nepredava nikto pravidelne, musíš sledovať bazoš, občas sa niečo objaví :) , alebo obchodnici, alebo Paloi písal, ze v Poľsku ich teraz mali...
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: Drobizg

Neprečítaný príspevokod kvietik » 16 Okt 2015, 08:22

fan_tomas píše:Ono, ja neviem co predtym zral, ale u mna v akvariu akukolvek inu potravu ako artemku neprijma.

A čim krmiš teda?
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: Drobizg

Neprečítaný príspevokod stiff » 16 Okt 2015, 10:32

fan_tomas píše:Nazdar chlapi, viete o niekom kto na SR predava prave altumy ?

V takom stave, ako to máš teraz by som tam alťáky nepchal. Je to malé... Na dorast ok, ale na dospelé jedine tak holé chovné akva bez štrku a rastlín, tak možno 4-6ks pri dobrej vode.. Inak prosperovať nebudú v takomto objeme a v takomto zariadení. Môj názor.
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné

Re: Drobizg

Neprečítaný príspevokod fan_tomas » 16 Okt 2015, 13:16

Krmim mixom granul - sera, tetra a hikari diskus, nastavene na krmitku 2x denne, ked som doma(co je zvycajne vikend) tak krmim, mrazenou artemkou, koretou 2x denne, obcas pridam dafniu alebo ciernu komariu larvu (vsetko pokvapkam fishtaminom) a pred vymenou vody ich vzdy napcham mixom hovadzeho srdca, tusim to je discus supercolor 2000. Dnes som kupil vlocky od tetry pro algae a pro color tak ich pomaly zapracujem do krmenia.
Pre Lkace davam jbl novo pleco, niektore disky to zeru tiez, okrem toho este aj vipa chips. Mam toho celkom vela.
Vseobecne maju po-stv 2x denne granule, pia-ne 2x denne granule a 2-3x denne mrazene.
Asi mas pravdu ako sa nato pozeram, krpci uz trocha podrastli, nebudem tam trapit altaky. Inak vdaka vsetkym za rady :)
fan_tomas
 
Príspevky: 277
Registrovaný: 07 Sep 2015, 16:57

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia