Angels daemons and geos

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: AMAZON BIOTOPE

Neprečítaný príspevokod bano » 28 Apr 2016, 22:06

Nádherné. Jednoducho nádherné :o
bano
 
Príspevky: 55
Registrovaný: 29 Jan 2016, 20:39
Bydlisko: Bratislava

Re: AMAZON BIOTOPE

Neprečítaný príspevokod nhkg » 28 Apr 2016, 22:56

Kašli na Gouše, těch máš dost. Neuvažoval jsi spíše o jiných JA cichlidách?

ioopp píše:tocantins a trombetas má Klepešta, ale co mu tam plave skutečně ti nepovím...neviděl jsem.


Obchodníci většinou ani netuší, co mají za druhy ryb, tak ty místa odchytu si taky mohl exportér vymyslet. Když člověk nevidí ty ryby na vlastní oči, tak se blbě kupuje taková specialitka.
Perleťovka altifrons (Geophagus altifrons) "Trombetas" EU breed F1 má od Klepešty Humbal. Má už je docela velké, ale vůbec netuším jestli to jsou ony. Místo Weinimilery mu Klepšta poslal megasemy...
Obrázok užívateľa
nhkg
 
Príspevky: 919
Registrovaný: 08 Júl 2015, 12:50
Bydlisko: Ostrava

Re: AMAZON BIOTOPE

Neprečítaný príspevokod blegon » 29 Apr 2016, 04:55

Nejlepší by asi bylo udělat si výlet a vybrat si je osobně.
Třeba odchyty u Kalabi.
No ale tutovka je počkat až je udělá Radim ;) .
Humbal má asi Tocantins mají tmavší hlavu narozdíl od trombetas,ale fotky můžou klamat.
Ondra
Obrázok užívateľa
blegon
 
Príspevky: 2207
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:21
Bydlisko: Přelouč

Re: AMAZON BIOTOPE

Neprečítaný príspevokod Danny » 29 Apr 2016, 06:26

Jasne,rýb tam mam dost .Preto chcem len pár aj tak by tapajosi a negra museli prec.S humbalom som pisal uz ich ma pekne.Mne poslal miesto winemilleri,rio negro a este tvrdil ze mi poslal spravne.Radimovi sa nejak prestali vytierat tak to sa nacakam.Nhkg Uz som tolko navymyslal taze asi nic ineho mometalne nechcem.Altifrons ma vela foriem a AAA amazon exotik import ich tam mava.Maju tam aj foto.Akurat ma stve ze vzdy chodia len male 4-6 cm.Take satanoperky som videl uz aj 12-15 cm na predaj.
Angels,daemons and geos
Obrázok užívateľa
Danny
 
Príspevky: 508
Registrovaný: 25 Jan 2016, 22:58
Bydlisko: Bratislava

Re: AMAZON BIOTOPE

Neprečítaný príspevokod kvietik » 29 Apr 2016, 11:49

Fajn , že si urobil prezentáciu nádrže aj tu.Keďže je to pekne akvarko ;) Už dlhšie som sa chcel opýtať či je kombinácia Geophagusov a Nanayok bezproblémová?
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: AMAZON BIOTOPE

Neprečítaný príspevokod Danny » 29 Apr 2016, 16:08

No nevedel som ani ja ako to bude.Najprv som mal dve samice negro, ktore sa nahanali ale skalare si ani nevsimali.Potom vacsi pocet geosov a ziadny problem.Podla mna to je v tom ze skalare obyvaju stednu a vyssiu cast vodného stlpca.
Angels,daemons and geos
Obrázok užívateľa
Danny
 
Príspevky: 508
Registrovaný: 25 Jan 2016, 22:58
Bydlisko: Bratislava

Re: AMAZON BIOTOPE

Neprečítaný príspevokod sumdir » 30 Apr 2016, 16:50

Danny, skvela robota :!: takyto cit pre jednoduchu krasu by som potreboval aj ja :P nech sa dari ;)
Obrázok užívateľa
sumdir
 
Príspevky: 525
Registrovaný: 05 Sep 2014, 19:38
Bydlisko: Ratzersdorf /BA -Rača/

Re: AMAZON BIOTOPE

Neprečítaný príspevokod Danny » 30 Apr 2016, 20:56

Vdaka, ja som to skor prisosobil k rybam co mam,Nech je co najjednoduchsia udrzba a nech to trochu vyzera na amazonku.Este skusim na kamen a drevo nejaku zelinu dat.;)
Angels,daemons and geos
Obrázok užívateľa
Danny
 
Príspevky: 508
Registrovaný: 25 Jan 2016, 22:58
Bydlisko: Bratislava

Re: AMAZON BIOTOPE

Neprečítaný príspevokod paloi » 01 Máj 2016, 07:07

Danny píše:Vdaka, ja som to skor prisosobil k rybam co mam,Nech je co najjednoduchsia udrzba a nech to trochu vyzera na amazonku.Este skusim na kamen a drevo nejaku zelinu dat.;)


Len daj pozor, aby si to neprekombinoval, aby to zostalo krásne a pritom jednoduché ;)
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: AMAZON BIOTOPE

Neprečítaný príspevokod patko226 » 01 Máj 2016, 19:21

nádhera... v jednoduchosti je krása....
i´m cichlid positive
Obrázok užívateľa
patko226
 
Príspevky: 168
Registrovaný: 17 Jan 2015, 14:50

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia