4000l Ameriky pod Řípem

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: 4000l Ameriky pod Řípem

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 28 Nov 2023, 19:25

No parádní to zase máš po dlouhé době ;)
A jak psal někde Paloi ... Petenií není nikdy dost! :D
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: 4000l Ameriky pod Řípem

Neprečítaný príspevokod miras90 » 28 Nov 2023, 19:36

Mimo těch petenii se nic nemění a těch přelovených Haiti, trochu mě sere, že nezůstala ani jedna samice ale tak sem rád, že ty samci fungují s ostatními úplně v pohodě. Doufám, že ještě vyrostou což by měli ale ty samice byli vážně prckové.
Má pravdu ,Petenii není nikdy dost :D Z těch prcku až vyrostou půjde spousty pryč ale když už sem pro ně jel na burzu do Ostravy vzal sem jich hold hodně a rostou moc pěkně ;)
miras90
 
Príspevky: 910
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Re: 4000l Ameriky pod Řípem

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 28 Nov 2023, 21:09

V tom druhém videu jsou ty malé Petenie red ještě nepřebarvené? jak jsou momentálně veliké?
Ty woe, že bych od tebe 2ks vzal? Potkávají se v Mexiku v různých vodách se všema menšíma druhama co teď v nádrži mám.
A zase bych měl v nádrži moje milované ryby! Sice by možná časem zbyly jenom oni, ale to si nemyslím. Měl jsem Petenie v nádrži už předtím s podstatně menšíma rybama a neudělali jim nic. Dokonce se nechali některýma prckama i zahnat. A ty red byly alespoň u mě úplně hodný jelita.
Ty woe, v hlavě se mi rodí plán :twisted:
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: 4000l Ameriky pod Řípem

Neprečítaný príspevokod miras90 » 29 Nov 2023, 13:05

head66y6 píše:V tom druhém videu jsou ty malé Petenie red ještě nepřebarvené? jak jsou momentálně veliké?
Ty woe, že bych od tebe 2ks vzal? Potkávají se v Mexiku v různých vodách se všema menšíma druhama co teď v nádrži mám.
A zase bych měl v nádrži moje milované ryby! Sice by možná časem zbyly jenom oni, ale to si nemyslím. Měl jsem Petenie v nádrži už předtím s podstatně menšíma rybama a neudělali jim nic. Dokonce se nechali některýma prckama i zahnat. A ty red byly alespoň u mě úplně hodný jelita.
Ty woe, v hlavě se mi rodí plán :twisted:


:D teď můžou mít 7-8cm maximálně, dvě se trochu přebarvují zbytek ne ale co sem měl předtím tak sem bral cca14cm a též ještě nebyli převlečené. Tudíž mají čas. No nejsou to moc bojovníci takže je menší ryba zastraší otázkou je jestli bude dost velká aby ji nesežrali ;)
miras90
 
Príspevky: 910
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Re: 4000l Ameriky pod Řípem

Neprečítaný príspevokod paloi » 30 Nov 2023, 08:15

head66y6 píše:A jak psal někde Paloi ... Petenií není nikdy dost! :D


Myslel som, že to píšem len na bocourti :-) Ale možno aj na Petenie som to už písal :-) V podstate to je pravda ;)
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: 4000l Ameriky pod Řípem

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 30 Nov 2023, 11:31

Myslel som, že to píšem len na bocourti :-) Ale možno aj na Petenie som to už písal :-) V podstate to je pravda ;)


Ano, určitě to bylo u Petenií, tato tvoje legendární věta, protože jsem si říkal "Tohle do kamene vytesat a pozlatit"! :mrgreen:

:D teď můžou mít 7-8cm maximálně, dvě se trochu přebarvují zbytek ne ale co sem měl předtím tak sem bral cca14cm a též ještě nebyli převlečené. Tudíž mají čas. No nejsou to moc bojovníci takže je menší ryba zastraší otázkou je jestli bude dost velká aby ji nesežrali ;)


Mě se po Peteniích tak stýská, že když mi tam zbydou dvě velké rudé potvory, tak to klidně přežiju! Dokonce i moje manželka mi říká, že ta nádrž byla stejně nejhezčí, když se v ní proháněli ty velké ryby, které byly vidět už ze vstupní chodby v bytě :D
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: 4000l Ameriky pod Řípem

Neprečítaný príspevokod miras90 » 30 Nov 2023, 20:40

Jo jo Milan to psal i o Peteniich osobně sem to četl ;)
No Pavle, pokud po nich budeš toužit budeš je tu mít. A manželka má pravdu velký ryby jsou velký ryby ;)
miras90
 
Príspevky: 910
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Re: 4000l Ameriky pod Řípem

Neprečítaný príspevokod paloi » 30 Nov 2023, 21:18

Páni, už keď to tvrdíte dvaja, tak to bude pravda. Ja to nevylučujem, že som to povedal, len starý mozog už vynecháva :(
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: 4000l Ameriky pod Řípem

Neprečítaný príspevokod miras90 » 01 Dec 2023, 19:12

paloi píše:Páni, už keď to tvrdíte dvaja, tak to bude pravda. Ja to nevylučujem, že som to povedal, len starý mozog už vynecháva :(

I prd starý, mozek je mladý jen Němec se chvíli ozval :D na starý máš ještě nějaký pátek čas
miras90
 
Príspevky: 910
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Predchádzajúci

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

cron