300L - Tanganyika

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Ako sa vám páči moja nádrž ( 1 najlepšie, 5 najhoršie)

1
8
80%
2
2
20%
3
0
Nehlasovalo
4
0
Nehlasovalo
5
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 10

Re: 300L - Tanganyika

Neprečítaný príspevokod simon » 20 Sep 2014, 17:56



Obrázok užívateľa
simon
 
Príspevky: 474
Registrovaný: 11 Sep 2014, 10:04
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: 300L - Tanganyika

Neprečítaný príspevokod simon » 20 Sep 2014, 19:41

Kvalita videa na h...o. Ale aspoň niečo. Také súboje Tanganicanusov ešte neboli, tak som to chcel aspoň ako tak odprezentovať.
Obrázok užívateľa
simon
 
Príspevky: 474
Registrovaný: 11 Sep 2014, 10:04
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: 300L - Tanganyika

Neprečítaný príspevokod huhu » 21 Sep 2014, 12:50

Kokso cim to tocis? Vzdy sa tesim na tvoje nove veci ale na tych videach vidiet len, ze sa niekto pohybuje, musim si domusliet kto... :) Alebo potom je problem ked to davas na YT? Ze ti to tak skrese rozlisenie? Musime to nejak vylpsit :).

A este cyprichromisy mas mplungu?
Obrázok užívateľa
huhu
 
Príspevky: 596
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:17
Bydlisko: Letanovce

Re: 300L - Tanganyika

Neprečítaný príspevokod simon » 22 Sep 2014, 10:39

huhu píše:Kokso cim to tocis? Vzdy sa tesim na tvoje nove veci ale na tych videach vidiet len, ze sa niekto pohybuje, musim si domusliet kto... :) Alebo potom je problem ked to davas na YT? Ze ti to tak skrese rozlisenie? Musime to nejak vylpsit :).
A este cyprichromisy mas mplungu?

Mpulungu sú preč. Vyrástli a požrali mi polovicu Multíkov. Trochu drahé krmivo. Boli to riadne dravce. Ich pohyb pri love sa takmer ani nedal voľným okom registrovať. To bola čiara tam, zvýrený piesok a čiara naspäť. A potom si hovkali pod listom, ako keby nič. Samozrejme s plným bruchom.
Zábery sú z fotoaparátu aj video. Ja viem, že je to naprd, aj na dva. Ak nemám doma syna alebo aspon jeho mobil, tak neurobím lepšie zábery. Veď aj tieto, čo sú tu mi vkladal na trikrát. Veľmi sa ponáhľal, tak to nedokonči. Vložil mi to tam Admin-Rostratus.
Keď to nedáš na plný záber, tak aspoň niečo vidieť. Mne to pripadá, chacha, tie zábery, ako večerníček o vodníkovi a jeho rybkách. Chacha.Tam to museli rozmazávať, aby urobili takýto efekt. Ja to mám bez úpravy. Asi si kúpim nejakú zrkadlovku. Ale čo potom s ňou, keď ju nevyužijem. Budem sa musieť spoľahnúť len na syna a jeho kvalitnejši mobil.
Keď príde nabudúce domov, pokúsim sa o opravu. Na toto sa naozaj nedá pozerať. Ak budú nové a lepšie zábery, toto dám vymazať.
Obrázok užívateľa
simon
 
Príspevky: 474
Registrovaný: 11 Sep 2014, 10:04
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: 300L - Tanganyika

Neprečítaný príspevokod huhu » 22 Sep 2014, 23:25

Si ma s tymi mplungu nepotesil :) Mam ich prikupene :D. No uvidime. Rozmyslam, ako ti pomoct s tym videom ale asi ako pises, kym nieje relativne dobry zdroj, tak nic nenarobime :)
Ak teda cyprichromisy mas?
Obrázok užívateľa
huhu
 
Príspevky: 596
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:17
Bydlisko: Letanovce

Re: 300L - Tanganyika

Neprečítaný príspevokod jojo2409 » 23 Sep 2014, 06:00

:D :D to mas takeho velkeho prisavnika,alebo maly koberec
Obrázok užívateľa
jojo2409
 
Príspevky: 234
Obrázky: 0
Registrovaný: 07 Sep 2014, 13:28
Bydlisko: HUMENNE

Re: 300L - Tanganyika

Neprečítaný príspevokod simon » 24 Sep 2014, 11:04

huhu píše:Si ma s tymi mplungu nepotesil :) Mam ich prikupene :D. No uvidime. Rozmyslam, ako ti pomoct s tym videom ale asi ako pises, kym nieje relativne dobry zdroj, tak nic nenarobime :)
Ak teda cyprichromisy mas?

C.Leptosoma Mpulungu. Tak mi tvrdil predávajúci. Viac som to neskúmal. Žijú, darí sa im, vyfarbujú sa, tak je všetko OK.
Obrázok užívateľa
simon
 
Príspevky: 474
Registrovaný: 11 Sep 2014, 10:04
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: 300L - Tanganyika

Neprečítaný príspevokod simon » 24 Sep 2014, 11:07

jojo2409 píše::D :D to mas takeho velkeho prisavnika,alebo maly koberec

Dva malé koberce, malého prísavníka ale veľmi pracovitého. Vlastne teraz už mám dvoch. Pribudol žltý. Ak to bude párik, možno z toho bude nejaká nová odroda. Nejaká zebra, alebo dalmatínec. A potom zapojím do upratovania celú čatu. :mrgreen:
Obrázok užívateľa
simon
 
Príspevky: 474
Registrovaný: 11 Sep 2014, 10:04
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: 300L - Tanganyika

Neprečítaný príspevokod simon » 24 Sep 2014, 11:19

Včera som trochu preskupoval kamene. Niekedy ma niečo ťahá k tomu akva, aby som tam niečo zmenil. Ale aspoň som odkalil miesta, kde boli kamene. Tam bolo bordelu! Brevisy Congo sa už trochu zabývali. Boli dosť vyľakané a plaché. Nečudujem sa, multíky ich neustále atakovali. Pľuhy! :evil: Teraz je to už lepšie. Aj keď sú väčšie ako multíky, aj vyzerajú nebezpečnejšie, ale sú menej agresívne. Ak bude dostupný lepší prístroj, skúsim niečo pofotiť. S tým mojim "machliačom" to už radšej nebudem pokúšať.
Obrázok užívateľa
simon
 
Príspevky: 474
Registrovaný: 11 Sep 2014, 10:04
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: 300L - Tanganyika

Neprečítaný príspevokod huhu » 24 Sep 2014, 12:22

k tomu foteniu mi napadlo... vies kreslit? :D
Obrázok užívateľa
huhu
 
Príspevky: 596
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:17
Bydlisko: Letanovce

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Seznam [Bot] a 6 hostia

cron