300 L - Južná amerika pre radosť začiatočníka

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: 300 L - Južná amerika pre radosť začiatočníka

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 12 Nov 2014, 20:16

Aquarista píše:pekné to máš, aj keď rýb máš už dosť ešte by som pridal nejaké plecostomus a.p. nech ti prebrusujú korene


uvažoval som o niečom podobnom .. potreboval by som možno konkrétne poradiť a kde kúpiť (niečo čo nenarastá do extrémov)

ioopp píše:Ty porostlé kořeny zeleniskem vypadají moc dobře...celkově to je pěkné pokoukání :) Akva vypadá z fotek mnohem větší.
Taky by se mi líbilo hejno neonek, ale moje ryby je bohužel považují za mls :mrgreen:


ono to opticky vyzerá naozaj väčšie lebo 1,6 m šírka tak pôsobí len pri hĺbke necelých 40 litre chýbu
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: 300 L - Južná amerika pre radosť začiatočníka

Neprečítaný príspevokod ioopp » 12 Nov 2014, 22:09

jestli sháníš nějaké malé brousiče tak zkus ty L104 co mám já...jsou to malé frézy :mrgreen: ani štětička nezbyde a kořeny jsou pořád jak ze škatulky...
Mám jich tam teda 10...to bude taky hrát roli.
Radim
Obrázok užívateľa
ioopp
 
Príspevky: 1504
Obrázky: 6
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:30
Bydlisko: Pardubice

Re: 300 L - Južná amerika pre radosť začiatočníka

Neprečítaný príspevokod paloi » 13 Nov 2014, 09:57

Juraj1973, skúsiť môžeš hocijakého prísavníka. A ak by to rástlo do extrémov, máš moje číslo. Minulý víkend sa mi jedno miesto v upratovacej službe uvoľnilo :(
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: 300 L - Južná amerika pre radosť začiatočníka

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 13 Nov 2014, 11:16

ioopp píše:jestli sháníš nějaké malé brousiče tak zkus ty L104 co mám já...jsou to malé frézy :mrgreen: ani štětička nezbyde a kořeny jsou pořád jak ze škatulky...
Mám jich tam teda 10...to bude taky hrát roli.



Ďakujem .. mám tam 3 otíkou ale tí nestíhajú všetko takéto niečo som si predstavoval skúsim niekde zohnať
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: 300 L - Južná amerika pre radosť začiatočníka

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 13 Nov 2014, 11:18

paloi píše:Juraj1973, skúsiť môžeš hocijakého prísavníka. A ak by to rástlo do extrémov, máš moje číslo. Minulý víkend sa mi jedno miesto v upratovacej službe uvoľnilo :(


.. ty ja sa tých oblúd normálne že bojím.. minule som až cúval do jedného akva , nie ešte vylovovať to ;-)
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: 300 L - Južná amerika pre radosť začiatočníka

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 13 Nov 2014, 13:07

paloi píše:Juraj1973, skúsiť môžeš hocijakého prísavníka. A ak by to rástlo do extrémov, máš moje číslo. Minulý víkend sa mi jedno miesto v upratovacej službe uvoľnilo :(

Copak,copak,nějaká nehoda ? Odešel někdo vzácný ? Sám od sebe nebo byl sežrán Petenií ? Nebo zase el. výpadek ?
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: 300 L - Južná amerika pre radosť začiatočníka

Neprečítaný príspevokod huhu » 13 Nov 2014, 14:12

Ja si myslim, ze to bol odchod do dochodku...
Obrázok užívateľa
huhu
 
Príspevky: 596
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:17
Bydlisko: Letanovce

Re: 300 L - Južná amerika pre radosť začiatočníka

Neprečítaný príspevokod paloi » 13 Nov 2014, 14:16

HEAD66Y6 píše:
paloi píše:Juraj1973, skúsiť môžeš hocijakého prísavníka. A ak by to rástlo do extrémov, máš moje číslo. Minulý víkend sa mi jedno miesto v upratovacej službe uvoľnilo :(

Copak,copak,nějaká nehoda ? Odešel někdo vzácný ? Sám od sebe nebo byl sežrán Petenií ? Nebo zase el. výpadek ?


Nepatrí to do tejto témy, ale žiadna veľká strata, 16cm L144, v podstate darovaná od jedného huslistu, ktorý ani nevedel, čo to má za rybu, nevedel ani vek. Večer zostal tuhý (samozrejme prísavník, nie huslista). Ale očičká mal také vysmiate, že možno ani netrpel.
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: 300 L - Južná amerika pre radosť začiatočníka

Neprečítaný príspevokod simon » 13 Nov 2014, 17:07

paloi píše:Nepatrí to do tejto témy, ale žiadna veľká strata, 16cm L144, v podstate darovaná od jedného huslistu, ktorý ani nevedel, čo to má za rybu, nevedel ani vek. Večer zostal tuhý (samozrejme prísavník, nie huslista). Ale očičká mal také vysmiate, že možno ani netrpel.

Veď možno práve preto k tebe prišiel bývať, aby mal ľahší a krajší odchod. Možno to mal takto naplánované.
Obrázok užívateľa
simon
 
Príspevky: 474
Registrovaný: 11 Sep 2014, 10:04
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: 300 L - Južná amerika pre radosť začiatočníka

Neprečítaný príspevokod Belial » 13 Nov 2014, 18:49

No určite trpel menej ako u toho huslistu... Aj keď Paloiova dcéra hrá na čelo, tak neviem či to nebolo z kaluže do blata. ;)
Žiadna nádrž nieje dosť veľká...
Obrázok užívateľa
Belial
 
Príspevky: 350
Registrovaný: 03 Sep 2014, 13:10
Bydlisko: Handlová

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia