300 L - Južná amerika pre radosť začiatočníka

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: 300 L - Južná amerika pre radosť začiatočníka

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 05 Okt 2018, 07:12

.. mňa doma sprosto ojeklamali.. že keď omalujem , tak môže byť aj nové akva.. tak debil som omaluval .. a že áno, môže byť, ale že mi to kúpia na 50-ku :-(
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: 300 L - Južná amerika pre radosť začiatočníka

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 05 Okt 2018, 09:38

No tak to HANBA a ještě 3x HANBA jim ! :mrgreen:
"Ojeklamali" ..... se poseru :D
Moc pěkný slovo, zkusím zařadit do svého lidového slovníku a někdy použít!
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2846
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: 300 L - Južná amerika pre radosť začiatočníka

Neprečítaný príspevokod mikys » 06 Okt 2018, 04:42

Pekný podraz mal si omalovať len jednu stenu a zvyšok až na 50-ku :lol:
mikys
 
Príspevky: 134
Registrovaný: 09 Sep 2014, 19:24

Re: 300 L - Južná amerika pre radosť začiatočníka

Neprečítaný príspevokod huhu » 07 Okt 2018, 21:42

to je tak, ked platis dopredu... :)
Obrázok užívateľa
huhu
 
Príspevky: 596
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:17
Bydlisko: Letanovce

Re: 300 L - Južná amerika pre radosť začiatočníka

Neprečítaný príspevokod sumdir » 21 Okt 2018, 14:17

No to si dopadol :mrgreen: ale najblizsich 5 rokov nemalujes. aspon mas pokoj :mrgreen:
Obrázok užívateľa
sumdir
 
Príspevky: 525
Registrovaný: 05 Sep 2014, 19:38
Bydlisko: Ratzersdorf /BA -Rača/

Re: 300 L - Južná amerika pre radosť začiatočníka

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 16 Dec 2018, 18:57

.. ozývam sa zase po nejakom čase.. aj som už spomínal že si vstúpim do svedomia a skúsim popísať častejšie.. takže moji Hoplarchusy to už v mojom úzkom akva mali na tesno, tak som ich presunul do jednej "mojej" 500-ky (popíšem o nej v samostatnej téme) predsa len to tam majú o trošku lepšie, akurát sa delia o polku nádrže s dvoma ocelátmi .. ale znášajú sa v poho.. .. no keďže som si predsa predsa len chcel nechať nejaké Hoplarchusy v zálohe na moju raz budúcu 800-ku zobral som si od Adama Nogu ešte takých dorastencov (dvoch) a znovu som to na(pre)plnil.. ale nech.. .. čo spolu nažívali Heros red spotted 3 ks úplne dlhodobo (pravdepodobne 3 samice) a boli okrasou akva začala jedna nejak tĺcť a terorizovať najprv jednu , ktorú som poslal zase na prázdniny do už spomínanej 500-ky a potom ani som nezbadal kedy, dobila druhú, tá teraz po rekonvalescencii necháva otvorené ústa, moji zverencom v akvakrúžku a veľmi sa z nej tešia.. takže mám to už v moje 300-ke trochu voľnejšie.. no rotkeily pomaly dorastajú a zase to vyzerá plné no..
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: 300 L - Južná amerika pre radosť začiatočníka

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 31 Dec 2018, 17:30




Jedno aktuálne .. ..a veselého Silvestra
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: 300 L - Južná amerika pre radosť začiatočníka

Neprečítaný príspevokod paloi » 31 Dec 2018, 17:54

Juraj, aké veselé to teraz máš :D
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: 300 L - Južná amerika pre radosť začiatočníka

Neprečítaný príspevokod sumdir » 01 Jan 2019, 18:31

Juraj, je toskvele :!:
Obrázok užívateľa
sumdir
 
Príspevky: 525
Registrovaný: 05 Sep 2014, 19:38
Bydlisko: Ratzersdorf /BA -Rača/

Re: 300 L - Južná amerika pre radosť začiatočníka

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 28 Jún 2019, 22:31

páni a dámy takže takto.. prepukla u mňa zase raz tá naša nebezpečná choroba "večne nespokojný akvarista" + rozmery môjho akva a množstvo a veľkosti rýb v ňom , rozhodol som sa že predám kompletnú osádku môjho akva:

takže momentálne sú k dispozícii:

Heros severum (s) red spotted (orange (?)) - dospelý jedinec vyzerá ako samec ale podla mňa je to samica - cca 22+
Heros severum (s) - samec cca 18+
Heros rotkeil 3ks - 12-15 + (mal by tam byť pár)
hoplarchus psittacus 3ks 22- 24 (predpokladam ze pár + jeden samec (ten momentálne dostáva nakladačku, tak aj tak vyzerá)
geophagus tapajos red head 3 dospelé kusy kupované ako F1 (jeden vytierajúci sa pár , tretí kus samec(?)

pre vytvorenie obrazu video o tri príspevky vyššie akurát majú ryby o pol roka viac a momentálne zodpovedajú pomeru veľkosti akva a veľkosti a počtu rýb, t.j. skoro každá má nejaký ten šrám po vybavovaní si účtov.. rád by som predal minimálne v skupinách podľa druhu.. ceny si navrhnite tak aby cca zodpovedali Vašim predstavám a niekde na úrovni 50 -70% trhových cien daných rýb.. hlavne ale tak aby ste sa (ako niekedy ja) nemuseli hanbiť za ponúkané ceny , ale v konečnom dôsledku mi ide hlavne o to aby bol kupujúci spokojnejší viac ako predávajúci.. bližšie info najlepšie SS

PS: ryby nepredám chlapcom ktorý ich budú obratom predávat na bazoši za dvojnásobné ceny (aj ja viem kto ste to a vz viete že ja to viem), najradšej by som ich predal nejakému klubákovi, alebo človekovi u ktorého sú predpoklady že budú v dobrej opatere
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

cron