1050 L - plaváreň v paneláku

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Ako sa vám páči plaváreň ( 1 najlepšie, 5 najhoršie)

1
24
89%
2
1
4%
3
2
7%
4
0
Nehlasovalo
5
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 27

Re: 1050 L - plaváreň v paneláku

Neprečítaný príspevokod paloi » 02 Nov 2021, 16:30

Heady, vďaka za inštrukcie. Ale myersi nikdy nebudú najväčšie ryby v mojej nádrži, lebo bocourti plánujem držať ešte veľmi dlho.
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: 1050 L - plaváreň v paneláku

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 02 Nov 2021, 20:36

Nejsou největší ani u mně a to nemám bocourti :D
Jen se bocourtů drž, jsou nádherný a barevně budou k myersi pasovat.
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2846
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: 1050 L - plaváreň v paneláku

Neprečítaný príspevokod miras90 » 04 Nov 2021, 19:36

Pecka tyhle fotky prcků u velkých ryb jsou fakt dobrý ;)
Jinak snad pěkně porostou a bude se jim dařit..
miras90
 
Príspevky: 909
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Re: 1050 L - plaváreň v paneláku

Neprečítaný príspevokod paloi » 05 Nov 2021, 05:45

miras90 píše:Pecka tyhle fotky prcků u velkých ryb jsou fakt dobrý ;)
Jinak snad pěkně porostou a bude se jim dařit..


To je len taký dôkaz, že Cincelichthys bocourti si nič nemusí dokazovať. Keby chcel, tak pritlačí malú rybu o sklo a urobí z nej 2D obrázok.

Našiel som aj istú podobnosť so slonom africkým...

slon-antilopy.jpg


a aj s novofundlandským psom...

kokršpaniel.jpg
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: 1050 L - plaváreň v paneláku

Neprečítaný príspevokod Rostro » 05 Dec 2021, 21:14

paloi píše:
kvietik píše:No vidím, že si bol u Headyho po ryby, tak nech sa ti s nimi darí. Zase nám tu niekto prejde na Južnú Ameriku? Či skúsiš kombináciu?


Nie je celkom pravda, že som bol u Headyho po ryby. To bola onakvejšia akcia... nakládka v CZ v noci o 4:00 u kuriéra, preberanie na SK (pod dohľadom Polície Slovenskej republiky), ale nechcem to verejne rozoberať. Tie ryby sú na SK od 17. apríla, len som ich mal oddelené. A všetko som podriadil myersi. Preto takmer všetky sumce išli preč, rovnako aj Petenie a Astronotusy (lebo veľké papule). Je pravda, že ešte 4 kusy som v auguste dokúpil v Dříteči, ale tiež to boli ryby od Headyho, ani sa s tým v Dříteči netajili.

Neprechádzam na JA, Astronotusy mám stále. Ja nedodržiavam biotop. Dokonca pred víkendom som zvažoval Tilapiu buttikoferi, keby boli malé kusy do 10 cm. Ale premyslel som si to. Nechcem myersi ohroziť.


Vidis a to si rozmyslal, ked som bol naposledy u teba, ze mozno aj skoncis a nakoniec si nabral dalsi dych ;) Super ;)
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: 1050 L - plaváreň v paneláku

Neprečítaný príspevokod paloi » 06 Dec 2021, 10:26

Rostro píše:
Vidis a to si rozmyslal, ked som bol naposledy u teba, ze mozno aj skoncis a nakoniec si nabral dalsi dych ;) Super ;)


Peter, stále som na takej sínusoide, vždy ma musí niekto nakopnúť, keď sínusoida klesá. Aktuálne kamarát Bohdan má zásluhu (je tu registrovaný, ale vraj sa mu nedá prihlásiť, tak neprispieva). A teda ešte ma držia tie myersi, kým žijú a rastú, nemôžem to vzdať ;)
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: 1050 L - plaváreň v paneláku

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 06 Dec 2021, 11:33

Ty jsi Kecal z Prodaný nevěsty! Bez ryb a akvária by si nevydržel vole :D
Bohdan - tak ať se zaregistruje znovu a lépe, třeba i pod jiným nickem a mailem a kdyby ani to nepomohlo, tak by jsme to snad uměli pořešit společně s adminem a technickou "podporou" neasi ;)
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2846
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: 1050 L - plaváreň v paneláku

Neprečítaný príspevokod Rostro » 06 Dec 2021, 17:59

paloi píše:
Rostro píše:
Vidis a to si rozmyslal, ked som bol naposledy u teba, ze mozno aj skoncis a nakoniec si nabral dalsi dych ;) Super ;)


Peter, stále som na takej sínusoide, vždy ma musí niekto nakopnúť, keď sínusoida klesá. Aktuálne kamarát Bohdan má zásluhu (je tu registrovaný, ale vraj sa mu nedá prihlásiť, tak neprispieva). A teda ešte ma držia tie myersi, kým žijú a rastú, nemôžem to vzdať ;)



Tak ked s tym budes chciet skoncit daj vediet pridem ta nakopat. Teda nakopnut :lol: Teba si neviem predstavit skoncit. Ty si podla mna daleko viac zanietenejsi do akvaristiky ako ja. Takze dost pochybujem o tvojom konci. To by sa muselo stat nieco extra vazne.
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: 1050 L - plaváreň v paneláku

Neprečítaný príspevokod paloi » 06 Dec 2021, 20:13

head66y6 píše:Bohdan - tak ať se zaregistruje znovu a lépe ;)


A myslíš, že som mu to nepovedal? Veľakrát. Aj možnosť, že mu to Juraj odblokuje, pošle nové heslo, zmení nick... no nič nezaberá. Chalan je dobrý, má chovňu, darí sa mu, ryby vie zohnať, ale na CK ani za nič :(
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: 1050 L - plaváreň v paneláku

Neprečítaný príspevokod paloi » 06 Dec 2021, 20:16

Rostro píše:Tak ked s tym budes chciet skoncit daj vediet pridem ta nakopat.


Ja úplne súhlasím. Budem volať a Ty môžeš nakopávať :-) Niekedy stačí krátky rozhovor s rovnako "postihnutým" a idem hore po sínusoide. Len to by si sa nemohol vždy odmlčať na pár mesiacov :mrgreen:
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia