Paratheraps Breidohri (pink)

Diskusia o cichlidách zo Strednej Ameriky

Re: Paratheraps Breidohri (pink)

Neprečítaný príspevokod paloi » 08 Máj 2015, 08:11

ako ich tam nenápadne pozoruje Datnioides :P

a zmenili Ti nejako farbu, kde je tá "pink" ? ;)
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Paratheraps Breidohri (pink)

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 08 Máj 2015, 08:37

paloi píše:ako ich tam nenápadne pozoruje Datnioides :P

a zmenili Ti nejako farbu, kde je tá "pink" ? ;)


HeHe kdyby jenom Dat , kolem mladejch šmejdí hlavně malý polleni :D
Milane z těch 8ks co mám jsou 4 hodně růžový a 4ks míň , některý skoro vůbec a vypadají jako klasický breidohri ale to mi neva protože pro breidohri (jakýkoliv) mám slabost ;) Ten růžovej samec z fotek zpátky se včera do rána vytřel se samicí na druhým konci akvaria na břidlici . Včera tady u mě byl kluk pro ryby z 800l a hrozně se mu breidohri líbili , jsem mu předtím slíbil že bych mu pár kousků prodal . Přijel z Chomutova cca 270km ke mě a pak zpátky :roll:
Ale říkal jsem mu že do toho akva teď nechci sahat když jedny vodí a druhý mají čerstvě položeno . Asi jsem ho nepotěšil ale vzal si ještě nějaký depii a slíbili jsme si že zůstaneme v kontaktu a až budu mít "růžovky" odchovaný tak mu cinknu . Dali jsme dobrej pokec , jako skoro vždycky když se potkají stejně postižený pacienti :D
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Paratheraps Breidohri (pink)

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 01 Júl 2015, 22:02

Zdar . Před nedávnem jsem přesunul jeden pár P.breidohri z 350l do 800l . V 350l byly 3 páry , pořád se to třelo , tak jsem chtěl ubrat a jeden pár dal do velký nádrže s tím že mezi ostatníma "hovadama" se jim třít nebude chtít a že je vykrmím na pěkný ryby . Jejich sexuální apetit ovšem nezastavilo ani to že jsou s cca 13cm nejmenšíma rybama mezi 30cm synspilama , pearseiema,splendidama,.... není tam dost soukromí ani klidu , málo třecích ploch , většinou se tam nikdo netře pokud ho neodlovím do třecí 350l .... Ale breidohrám to neva a dali to uprostřed nádrže , skoro u předního skla na kus šutru na zemi a festovně hlídají a odhání všechny ! Jsou to vytrvalí nezmaři ale právě proto je mám rád a doufám že u mě bude pořád nějaká plavat ;)

https://www.youtube.com/watch?v=-nIn79cKzds
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Paratheraps Breidohri (pink)

Neprečítaný príspevokod Plzenaak » 01 Júl 2015, 22:08

Pěkný ryby máš, jen co je pravda. Nejlepší je ten keříčkovec (nebo co to je), jak na pohodu odpočívá na klacku a sleduje dění kolem :-) .
Obrázok užívateľa
Plzenaak
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: 10 Sep 2014, 10:41
Bydlisko: Plzeň

Re: Paratheraps Breidohri (pink)

Neprečítaný príspevokod paloi » 02 Júl 2015, 05:54

Heady, to je perfektné :!: A to ešte aj tie dva zostávajúce páry v 350-ke môžu spokojnejšie rozvíjať svoje aktivity :D
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Paratheraps Breidohri (pink)

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 02 Júl 2015, 12:52

Díky pánové ;)
Plzenaaku jo je to pakeříčkovec dvoupásý . Je to starej 13 letej mazák , kterej u mě prošel 5ti nádržema , prošel různýmy průšvihy s vodou , přežil spoustu ryb a tak má nárok si vybrat jakýkoliv místo k polehávání a všichni ho respektujou i když jsem ho v životě neviděl někoho napadnout nebo sežrat nějakou malou rybku :D

Paloi máš pravdu . Po odlovení páru breidohri vyměním 1/3 vody v 350l se dvěma páry a do 8 hodin jsou v obou květináčích jikry a ryby v sobě .... :D naštěstí mi s jejich potěrem a agresivitou pomáhají polleni ;)
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Paratheraps Breidohri (pink)

Neprečítaný príspevokod sumdir » 05 Júl 2015, 15:49

takze breidohri uz mnozis v dvoch akvariach, taka mala chovnicka, super :P
Obrázok užívateľa
sumdir
 
Príspevky: 525
Registrovaný: 05 Sep 2014, 19:38
Bydlisko: Ratzersdorf /BA -Rača/

Re: Paratheraps Breidohri (pink)

Neprečítaný príspevokod paloi » 05 Júl 2015, 18:45

sumdir píše:takze breidohri uz mnozis v dvoch akvariach, taka mala chovnicka, super :P


Veru, Heady je už najväčší chovateľ Paratheraps breidohri pink v Čechách :P
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Paratheraps Breidohri (pink)

Neprečítaný príspevokod Belial » 05 Júl 2015, 19:05

paloi píše:
sumdir píše:takze breidohri uz mnozis v dvoch akvariach, taka mala chovnicka, super :P


Veru, Heady je už najväčší chovateľ Paratheraps breidohri pink v Čechách :P



A momentálne asi aj v Česko-Slovensku... ;)
Žiadna nádrž nieje dosť veľká...
Obrázok užívateľa
Belial
 
Príspevky: 350
Registrovaný: 03 Sep 2014, 13:10
Bydlisko: Handlová

Re: Paratheraps Breidohri (pink)

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 05 Júl 2015, 22:01

Pánové já vám všem děkuji ;) ale musím říct že to tak není :oops: Mám momentálně 3 pravidelně se třoucí páry ale mladý jsem zatím cíleně neodchovával a všechen potěr padá za oběť spolubydlícím v akváriích ...... ! Momentálně mi ve 140l dorůstají do 4cm velikosti H.deppii o které je dost velký zájem . Jakmile půjdou z domu , udělám breidohri , protože je o ně taky dost zájem . Ale já jsem od přírody lenoch a místa taky zase tolik není , takže to se mnou nebude zase tak horký . Každopádně nějaký kousky u mě pořád budou , protože jak jsem tady už několikrát psal ..... mám tyhle ryby prostě rád ;)
Pro mě zůstane na breidohri vždycky legenda Z.Stloukal , od kterýho jsem měl svoje první ryby .... Kdo ho znáte a nebo jste někdy viděli jeho legendární hejno v jeho chovně ...... to se jen tak nevidí a bohužel už asi ani neuvidí !!! :ugeek:
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stredoamerické cichlidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Seznam [Bot] a 4 hostia

cron