Parachromis dovii

Diskusia o cichlidách zo Strednej Ameriky

Re: Parachromis dovii

Neprečítaný príspevokod Rostro » 20 Sep 2014, 15:23

No lebo pre nich je P.dovii ako pre nás kapor... tiež ich nenatáčame. Hehe
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Parachromis dovii

Neprečítaný príspevokod paloi » 20 Sep 2014, 15:37

Tie videá sú síce nazvané Parachromis dovii, ale bolo tam vidieť veľa druhov rýb. V čase, keď v akva plávala táto osádka, som ho videl na vlastné oči. Zážitok ako prasa... Majiteľ akvária tu nie je regnutý, tak ho nebudem menovať. Ale mal tam také Vieja regani, aké na Slovensku asi nikto iný nemá! Skvostné ryby. Ale aby som neodbočoval od témy - aj Parachromis dovii mal skvostné ;)
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Parachromis dovii

Neprečítaný príspevokod jancibie » 20 Sep 2014, 15:53

Rostratus-admin píše:No lebo pre nich je P.dovii ako pre nás kapor... tiež ich nenatáčame. Hehe

Nemôžem úplne súhlasiť...Veľa amíkov sa z týchto rýb evidentne vytešuje zatiaľ čo ešte som nevidel že by niekto u nás choval v akvaristickom ponímaní naše studenovodné ryby.....
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2120
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: Parachromis dovii

Neprečítaný príspevokod jancibie » 20 Sep 2014, 15:57

paloi píše:Tie videá sú síce nazvané Parachromis dovii, ale bolo tam vidieť veľa druhov rýb. V čase, keď v akva plávala táto osádka, som ho videl na vlastné oči. Zážitok ako prasa... Majiteľ akvária tu nie je regnutý, tak ho nebudem menovať. Ale mal tam také Vieja regani, aké na Slovensku asi nikto iný nemá! Skvostné ryby. Ale aby som neodbočoval od témy - aj Parachromis dovii mal skvostné ;)

Jeden z tých samcov bol na prechodnom pobyte u mňa.....vlastne tento z prílohy....
Prílohy
012.jpg
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2120
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: Parachromis dovii

Neprečítaný príspevokod paloi » 20 Sep 2014, 15:58

Ale pod amíkmi asi rozumieš ľudí z USA. Nie? A tí si asi Parachromis dovii neulovia. Áno, asi ich chovajú v akváriách, rovnako aj Kanaďania. A videá nenatočia? No, tak to je záhada. Ešteže sú tu chlapci zo severného Slovenska ;)
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Parachromis dovii

Neprečítaný príspevokod jancibie » 20 Sep 2014, 17:06

paloi píše:Ale pod amíkmi asi rozumieš ľudí z USA. Nie? A tí si asi Parachromis dovii neulovia. Áno, asi ich chovajú v akváriách, rovnako aj Kanaďania. A videá nenatočia? No, tak to je záhada. Ešteže sú tu chlapci zo severného Slovenska ;)

Tak to asi nevieš že najväčšie akvarko na svete je Florida..... Tak si chytíš, čo len chceš....
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2120
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: Parachromis dovii

Neprečítaný príspevokod stiff » 20 Sep 2014, 21:20

jancibie píše:Takáto fotka je kombinácia šťastia,dobrých podmienok a skvelého postprocesingu..,,.,

Táto fotka je mi akási povedomá... :)

Rostratus, keď vidím tvoje foto, spomínam si, aké maličké dovii som ti posielal a aké pekné rybyská z toho potom u teba vyrástli. To bolo dávno :) Vlastne, ty si mal prvý prvé odchovy dovii u nás :)
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné

Re: Parachromis dovii

Neprečítaný príspevokod jancibie » 20 Sep 2014, 21:27

stiff píše:
jancibie píše:Takáto fotka je kombinácia šťastia,dobrých podmienok a skvelého postprocesingu..,,.,

Táto fotka je mi akási povedomá... :)

Rostratus, keď vidím tvoje foto, spomínam si, aké maličké dovii som ti posielal a aké pekné rybyská z toho potom u teba vyrástli. To bolo dávno :) Vlastne, ty si mal prvý prvé odchovy dovii u nás :)

To bola veľká chyba dať dospelé dovii a umbee,hlavne ked spolu pekne nažívali,preč....Ale čo už....zmena je život....
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2120
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: Parachromis dovii

Neprečítaný príspevokod Aquarista » 24 Sep 2014, 19:41

aktualka:

IMG_4875.JPG


samec z výteru z 18.06 2012
NEPREDAJNÝ :mrgreen:
Obrázok užívateľa
Aquarista
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 06 Sep 2014, 04:00
Bydlisko: Košice

Re: Parachromis dovii

Neprečítaný príspevokod jancibie » 24 Sep 2014, 21:54

Pekný je....
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2120
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stredoamerické cichlidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron