Cryptoheros Cutteri

Diskusia o cichlidách zo Strednej Ameriky

Re: Cryptoheros Cutteri

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 11 Jún 2024, 07:00

Ano - souhlas!
Asi by nás někteří sentimentální akvaristé zahlušili, ale jakákoliv ryba je lepší než nigrofasciatus :D
Jediný co jim nemůžu upřít je, že jako výrobce malých krmných rybek jsou jedny z nejlepších a nejvýkonnějších!
Já mám teda u sebe odjakživa ten samej blok v hlavě pro citróňáky :mrgreen:

Ale jinak samozřejmě každému dle jeho chuti ;)
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2862
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Cryptoheros Cutteri

Neprečítaný príspevokod Fogy51 » 11 Jún 2024, 09:21

head66y6 píše:Ano - souhlas!
Asi by nás někteří sentimentální akvaristé zahlušili, ale jakákoliv ryba je lepší než nigrofasciatus :D
Jediný co jim nemůžu upřít je, že jako výrobce malých krmných rybek jsou jedny z nejlepších a nejvýkonnějších!
Já mám teda u sebe odjakživa ten samej blok v hlavě pro citróňáky :mrgreen:

Ale jinak samozřejmě každému dle jeho chuti ;)



No máme to podobne. Mám teraz citróny a neviem sa ich zbaviť :D a stále sa mi trú a nedajú priestor pre Red dovii.
Obrázok užívateľa
Fogy51
 
Príspevky: 480
Registrovaný: 16 Apr 2017, 15:43
Bydlisko: Tekovská Breznica

Re: Cryptoheros Cutteri

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 11 Jún 2024, 10:09

Fogy51 píše:No máme to podobne. Mám teraz citróny a neviem sa ich zbaviť :D a stále sa mi trú a nedajú priestor pre Red dovii.


Celkem neprodejná ryba :?
Janči v Sučanoch by je mohl zkrmit sumcům. Ale ty mrchy by se mu tam ještě stihnuli vytřít.
Nevzala by si je nějaká ZOO nebo veřejné akvárium? Nebo sežrat ... nebyl by jsi ani první ani poslední :D
U nás v Hradci Králové v obřím akváriu, si jich před lety pár dospělých kousků od chovatelů vzali. A dneska ....... celý obří akvárium je těma mrchama zapráskaný a většina obří nádrže je od toho plevelu žlutá!

http://www.obriakvarium.cz/

Pro Red dovii se musí něco obětovat :mrgreen:
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2862
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Cryptoheros Cutteri

Neprečítaný príspevokod Fogy51 » 11 Jún 2024, 10:30

Toto akvárium som videl niekde v Českom filme a hovorim si sakra, kde to je chcem tam ísť. Ďakujem pôjdem pozrieť :D


No keď tak dám Jančimu zožrať :lol:
Obrázok užívateľa
Fogy51
 
Príspevky: 480
Registrovaný: 16 Apr 2017, 15:43
Bydlisko: Tekovská Breznica

Predchádzajúci

Späť na Stredoamerické cichlidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron