1300 L moje cichlidy

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: 1300 L moje cichlidy

Neprečítaný príspevokod duri » 23 Jún 2015, 10:25

Aktuálne mi pláva v nádrži:

Astronotus ocellatus
Vieja synspila
Vieja maculicauda
Vieja argentea
Petenia splendida red
Heros sp rotkeil
Paratilapia polleni
--------------------------------
Glyptoperichthys gibbiceps
Horabagrus brachysoma
L134
Ancistrus leucostictus
Ancistrus sp.
Obrázok užívateľa
duri
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 13 Apr 2015, 07:13

Re: 1300 L moje cichlidy

Neprečítaný príspevokod Belial » 23 Jún 2015, 11:08

Pekná osádka. Len nech to dorastie a bude to paráda.
Žiadna nádrž nieje dosť veľká...
Obrázok užívateľa
Belial
 
Príspevky: 350
Registrovaný: 03 Sep 2014, 13:10
Bydlisko: Handlová

Re: 1300 L moje cichlidy

Neprečítaný príspevokod paloi » 23 Jún 2015, 17:43

Žasnem nad tým, ako to Duri zladil s mojim akvarkom a pritom som ho na nič nenahováral (snáď okrem bocourti, čo priznávam), všetky druhy si postupne vyberal sám :mrgreen:

V podstate okrem L134 a Ancistrus leucostictus mám spolužitie ostatných uvedených druhov reálne otestované a funguje to. Resp. fungovalo to, lebo ja už Herosy nemám.
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: 1300 L moje cichlidy

Neprečítaný príspevokod duri » 23 Jún 2015, 19:13

učím sa, ako dieťa, pozorovaním okolia ;) No ale priznávam, že keby som niekde naďabil na bocourti, tak by som ju určite zobral. Tajne som dúfal, že ju budú mať na našom tripe po CZ akvaristikách.

Herosy a Ocellaty sa mi páčia a chcel som ich určite mať, tak som to zobral z tej strany a ostatne tak nejak pridávam.
Obrázok užívateľa
duri
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 13 Apr 2015, 07:13

Re: 1300 L moje cichlidy

Neprečítaný príspevokod jancibie » 24 Jún 2015, 07:57

Na tie herosy sa moc neviaž,nemajú šancu dlhodobo prosperovať..... :!:
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2124
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: 1300 L moje cichlidy

Neprečítaný príspevokod jancibie » 24 Jún 2015, 09:53

paloi píše:Žasnem nad tým, ako to Duri zladil s mojim akvarkom a pritom som ho na nič nenahováral (snáď okrem bocourti, čo priznávam), všetky druhy si postupne vyberal sám :mrgreen:

V podstate okrem L134 a Ancistrus leucostictus mám spolužitie ostatných uvedených druhov reálne otestované a funguje to. Resp. fungovalo to, lebo ja už Herosy nemám.

Reálne to budeš mať otestované, keď ryby budú mať výrazne cez 30cm, a budú sa rozmnožovať.Dovtedy sa dá len dúfať, prípadne modliť... Tie tri druhy vieji, to je veľká výzva, aby to žilo v harmónii či už medzi sebou, alebo aj voči ostatným cichlidám...
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2124
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: 1300 L moje cichlidy

Neprečítaný príspevokod duri » 24 Jún 2015, 10:15

No ved uvidime, vieje su vlastne len kusovky, tak by to hadam mohlo fungovat.
Co sa tyka Herosov, je mi jasne, ze dlhodobo neostanu, ked to zacne byt zle, dam ich prec. Kym su ostatne ryby male, necham si ich, potom pojdu prec (resp mam doma schvalene este jedno akvarko, zene sa pacia strasne diskusy a herosy, skoda to nevyuzit, uvazujem taku 1000cku) a aj tak nechcem nadrz prerybnovat


Odoslané cez Tapatalk
Obrázok užívateľa
duri
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 13 Apr 2015, 07:13

Re: 1300 L moje cichlidy

Neprečítaný príspevokod Rostro » 26 Jún 2015, 20:27

Nádržka je fajnová. Keď to všetko porastie bude to GOOD !
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: 1300 L moje cichlidy

Neprečítaný príspevokod sumdir » 27 Jún 2015, 15:53

duri,ked sa budes zbavovat herosov /ak teda pride ten cas/, ja ti s nimi pomozem ;) ostatne druhy z osadky si nemozem dovolit, tak len budem zavidiet

mimochdoom, kde si zohnal toho horabagrusa? to je taky kluddny sumec, toho by som mohol aj k mensim rybam
Obrázok užívateľa
sumdir
 
Príspevky: 525
Registrovaný: 05 Sep 2014, 19:38
Bydlisko: Ratzersdorf /BA -Rača/

Re: 1300 L moje cichlidy

Neprečítaný príspevokod duri » 27 Jún 2015, 20:49

dohodnute, budem na teba mysliet s Herosmi, ked ich budem davat prec, asi to bude este z tejto casti roka, podla toho ako to vsetko rastie

horabagrusa maju u Kalabu aj u Papika, tieto su konkretne od Kalabu, potom byvali u Paloia a teraz presli zase kusok cesty ku mne


Odoslané cez Tapatalk
Obrázok užívateľa
duri
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 13 Apr 2015, 07:13

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia